Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu w serwisie MamaNaZakupach


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym tygodniu nagradzamy aktywnych recenzentów.
Za aktywność w minionym tygodniu książki otrzymają rorita, ferinka, Tinka_20

Gratulujemy. Proszę o przesłanie adresów pocztowych na mój PW

Pozostałych zachęcam do udziału w kolejnych edycjach, książki czekają.

I korzystając z okazji przypominam
Recenzja to w miarę pełna, rzetelna, choć subiektywna opinia o produkcie. Powinna przede wszystkim pomagać innym użytkownikom serwisu w podjęciu decyzji o zakupie. Musi więc być zgodna z rzeczywistością, aby nie wprowadzać w błąd. Dlatego też autor recenzji musi dzielić się osobistym doświadczeniem, wynikającym z użytkowania danego produktu. Bardzo ważne jest też to, aby swoją opinię przygotował starannie (przed wysłaniem wskazanie jest przeczytanie tekstu i poprawienie ewentualnych błędów, literówek itp.). Pamiętajmy, nasze wpisy świadczą o nas i budują zaufanie nie tylko do serwisu mamanazakupach.pl, ale i do nas osobiście, jako recenzentów. Recenzje, które zdaniem właścicieli serwisu nie będą spełniały powyższych wymogów mogą być usunięte (nie będą wtedy brane pod uwagę w konkursach).

Odnośnik do komentarza

Czas ogłosić kolejne laureatki konkursów:

W minionym tygodniu najwięcej produktów oceniły ferinka, Anna26 i Tinka 20.

W październiku najaktywniej recenzowały Tinka_20, ferinka, rorita, Anna26 i Ardhara.

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Proszę przesłanie na mój PW adresów pocztowych do wysyłki.. W tytule proszę wpisujcie odpowiednio recenzent tygodnia WAB 3 i/lub recenzent października

Pozostałych zachęcam do udziału w kolejnych trwających już edycjach konkursów. Dajcie sobie szansę na wygraną

Odnośnik do komentarza

Konkursy recenzenckie trwają, nagrody czekają! na recenzenta października trwa. Oceniajcie produkty, dajcie sobie szansę na wygraną

A my dziś nagradzamy ferinkę, która bardzo aktywnie zgłasza nowe produkty. Wyrazem naszego podziękowania będzie książka Pierwszy rok w życiu dziecka. Poradnik bez kantów (mamy nadzieję że się przyda)

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze że właśnie opadła mi szczęka!:yuppi:
Naprawdę nie spodziewałam się :):36_1_21:
I książka jak najbardziej trafna !!:) Dziękuję :)

p.s. Właśnie robię :gotowanie: naleśniki pod krokiety :) zapraszam :)
Tylko ostrzegam to "mój pierwszy raz" aleee nie jest źle :) mąż oceni

Jeszcze raz bardzo dziękuję :) Chyba adresiku nie muszę podawać? :) :o_master2:

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...