Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu w serwisie MamaNaZakupach


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję serdecznie. Ostatnio chwaliłam Parenting, iż to takie miłe, przyjazne miejsce. Niestety, i tu nie brak zawiści...

Cytat:
miśka22 napisała
hej sorry, że to napiszę, ale zbierasz sobie bibliotekę, czy co? Można być zachłannym, ale aż tak.

blizniaki06: Witaj. Nie bardzo rozumiem, ale domyślam się, iż mowa o MamieNaZakupach. Owszem, kolekcjonuję chłopcom książki i każdemu Rodzicowi zalecałabym to samo...
Parafrazując Twoje słowa - można być zawistnym, ale aż tak???
Niemniej wiosennie pozdrawiam i pozostaję z szacunkiem -
AJ"

"Cytat:
miśka22 napisała
ale czasem też trzeba dać szanse innym...
kiedyś były 3 miejsca na wygraną teraz dwie, wiadomo oczywiście przez kogo

blizniaki06: Proszę wybaczyć, ale naprawdę nie rozumiem sposobu myślenia. Szanse są równe dla każdego... Każdy ma możliwość opiniowania - tutaj nie ma żadnych ograniczeń, prawda?
Spokojnie, w maju raczej rzadko będę gościem w serwisie.
Życzę lekkiego pióra, wielu ciekawych recenzji i dużo satysfakcji z produktów.

I zalecam więcej dystansu do pewnych spraw. Ja zakorzenione mam w sobie motto "Wygrywać bez pychy - przegrywać bez urazy..." Zresztą to nie był wyścig, ale dzielenie się pewnymi spostrzeżeniami na temat użytkowania pewnych rzeczy. I najważniejsza była nie ilość - ale jakość, tudzież użyteczność.
Powodzenia!
Z poważaniem
AJ"

... to wszystko nie było miłe, ni potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Powiem wam że z jednej strony rozumiem ta osobe co napisała to a z drugiej nie . A chodzi mi mianowicie o to że może ona nie recenzuje aż tyle przedmiotów co wy bo ich nie sparwdzila i nie kupowała ich bo jej nie były potrzebne . Ja tez się nieraz dziwie że niektóre dziewczyny dają recenzję do bardzo dużo rzeczy a jestem ciekawa czy tak naprawdę ich wypróbowały ???!!!! I może warto też troszkę zmienić regulamin że jeśli jedna osoba wygrała już trzy razy to czwarty powinno się jej odpuścić i dać innym wygrywać .
Takie jest tylko moje zdanie , możecie się z nm zgodzić lub nie .

Odnośnik do komentarza

blizniaki06

Cytat:
miśka22 napisała
hej sorry, że to napiszę, ale zbierasz sobie bibliotekę, czy co? Można być zachłannym, ale aż tak.

"Cytat:
miśka22 napisała
ale czasem też trzeba dać szanse innym...
kiedyś były 3 miejsca na wygraną teraz dwie, wiadomo oczywiście przez kogo

:36_11_23: No brak słów!!! :o_noo:
Jak można tak do kogoś napisac?

Odnośnik do komentarza

martusia9876 ale to nie wina tego ktory kupowal wiecej ze inny kupowal mniej.
Ja sie moge rzucac ze np osoba majaca 5 letnie dziecko rezenzuje wiecej ode mnie. A dlaczego ? Chocby dlatego ze przez 5 lat zycia dziecka zdolala wyprobowac wiecej rzeczy niz ja w ciagu 1,5 roku prawda ? I co teraz ja cierpie bo mam mlodsze dziecko a co za tym idzie nie kupilam mu jeszcze sterty np zabawek przeznaczonych od 3+.No glupota jakas.
Kazdy ma rowne szanse w danym tygodniu. Nie wiem ile miśka22 ma recenzji ale skoro nie potrafi sie bawic i recenzuje tylko po to by wygrac a innym zawisci to mysle ze powinna zmienic myslenie.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

No w sumie może tak ale sama zobacz , bo już o tym myślałam że nie jesteś w stanie zobaczyć kto co ma w domku i czy napewno to ma , bo nawet można zobaczyć kto co recenzuje . I są nawet takie osoby co mają miejsze dzieci a tych recenzji mają tyle że ho ho

Odnośnik do komentarza

Martusia tak jak nie mozesz specjalnie sprawdzic czy ja to Agnieszka czy np Dagmara . Ta zabawa polega na zaufaniu a nie sprawdzaniu czy aby na pewno to kupilas skoro recenzujesz. Nasze recenzje nasze sumienie. Ja mam znajome ktore maja rzeczy dla malcow od groma ale nie czuje sie gorsza bo ona ma a ja nie. Dadzmy dorosli.Przegrywac tez trzeba umiec.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Moja opinia (przepraszam, iż przeciągam dyskusję, zdając sobie sprawę, iż to nie wątek o tym) jest następująca: internet to taka swoista płaszczyzna, że tutaj nigdy niczego nie możemy być pewni na sto procent. Równie dobrze któraś z forumowych mam okazać może się sędziwym mężczyzną (z dziwnymi zaburzeniami osobowości). Kiedy przebywa się wśród ludzi - winniśmy brać na to poprawkę (wszak każdy z serwisów tworzy jakąś wirtualną społeczność).

Dalej - odnosząc się do opinii i Osób je wystawiających - tutaj na względzie należy mieć fakt, iż zawsze będą one nasycone subiektywnością. Znaczy to, że ile okienek - tyle subiektywnych zdań. To, że komuś coś należycie służyło - wcale nie znaczy, że i nam nada się w równym stopniu. We wszystkim należy zachować zdrowy rozsądek i odpowiedni dystans. Miejmy własne zdanie, z innych pomocy korzystajmy, opierajmy się na niej, ale przebierajmy jedynie wartościowe dla nas kruszce. Jeśli gdzieś w recenzjach wyłuskać można jakiś wspólny mianownik, czyli kilka minusów, bądź kilka plusów - warto mieć na to baczenie. Ale ostateczna decyzja zawsze należy do nas. I to my ponosić będziemy konsekwencje jej podjęcia.

Trzy - jak już wcześniej pisałam, w sieci wiele rzeczy może okazać się ułudą. Recenzowanie czegoś pod własnym nazwiskiem (a wgląd w takowe mają Gospodarze Serwisu) wiąże się z pewną Odpowiedzialnością (a zakładam, iż to ważne słowo w słowniku wielu Użytkowników). Nikt chyba nie chciałby wyjść na gołosłownego... A przecież te produkty można sprawdzić, zweryfikować (i następnie ocenić przydatność opinii). To, że ktoś je opiniuje - nie znaczy, iż wszystkie od razu posiada w domu. Ja, na przykład, wielu z nich nie posiadam - ale zetknęłam się z nimi, na tyle "silnie", by zechcieć powiedzieć o nich coś więcej. Bywam tu, i tam, odwiedzam place zabaw, koleżanki i bliskich z małymi dziećmi, mam "kobitki" w rodzinie, które namiętnie pragną podzielić się swoim doświadczeniem, w swoich opiniach namawiam wszystkich do odwiedzania bibliotek, antykwariatów, targów staroci (za absolutne grosze, całkiem dosłownie mówiąc, dostać można fantastyczne produkty, atrakcyjne nie tylko cenowo, ale często i jakościowo), wymiany niepotrzebnych rzeczy na inne (pomiędzy sobą). Jest cała gama sposobów, by zapewnić naszej dziatwie różnorodność i dostęp do różnych, stymulujących bodźców - i często naprawdę nie potrzeba ku temu wielkich zasobów finansowych (ja, bynajmniej, takowymi pochwalić nie mogę się, z całą pewnością).

A czy to co napisane jest prawdą czy nie prawdą? Hmmm. Każdy ocenić musi sam. Najważniejsze jednak, by w zgodzie żyć z samym sobą. By spokojnie spojrzeć można było w lustro - bo tafla duszy zwierciadła (czyli odbicie spojrzenia) więcej powie nam, niźli innych oceny. Ważne, by Prawdę mieć w sobie. I czynić z niej należyty pożytek.

Z fiołkowym pozdrowieniem (dla Wszystkich Użytkowniczek Serwisu) -
AJ

Odnośnik do komentarza

Widzę, że rozgorzała dyskusja.
Jaki jest cel Mamy Na Zakupach każdy wie. Jesli sprawdziłas Droga Mamo jakikolwiek produkt i jesteś w stanie wydać o nim obiektywną opinię to oczywiscie pisz.
Propozycje by zmienić regulamin sa troche nie na miejscu. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której robimy ograniczenia co do ilości wygranych. Założenie konkursów jest takie, że najbardziej dynamiczni recenzenci są nagradzani. Jeżeli szanowna miśka22 ma ochotę na książkę, czy jakąkolwiek nagrodę to zapraszam. Przecież nikt nikomu nie zabrania pisac tych recenzji. Oczywiście pamiętajcie o solidności i rzetelności, gdyż wątpliwe recenzje sa natychmiast usuwane.

Życzę więcej dystansu a mniej zawiści. To powiązanie pożytecznego z przyjemnym. A jesli ktos nie potrafi się bawić, no cóż. Trudno.
Powodzenia w kolejnych edycjach!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...