Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu w serwisie MamaNaZakupach


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

Książeczki przepiękne :))) Bardzo dziękuję :) Ja przeczytałam już "Powrót do Stumilowego Lasu" (recenzja zamieszona :) a zaraz zmykam czytać maluchom Kubusia Puchatka :) Raz jeszcze bardzo dziękuję :)))

Aaaa, i zapomniałam napisać, że dopiero zaczęłam recenzowanie, ale baaaaardzo mnie wciągnęło :) A że mam czworo dzieci to jest co recenzować ;) Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Za aktywne i solidne recenzowanie w czerwcu nagrodzeni zostaną
bratgrzegorz, Semele01 i Olinka

:brawo:

Laureaci otrzymają: Film na DVD Mikołajek, chustę na szyję i skarpety do telefonu z logo Mikołajka.

Prosimy o przesyłanie adresów pocztowych korzystając z zakładki wpisując swój nick i "Mikołajek"

Odnośnik do komentarza

Olinka
O! Już przyszedł pan listonosz! Wielkie dzięki! Chusteczkę bedę zakładać córeczce zamiast czapki w chłodniejsze dni:) A filmik obejrzymy wieczorem całą rodzinką!

U nas nie ma lekko :))) Chusteczka miała być apaszką dla synka (muszę jednak przemyśleć Olinko Twój pomysł z chusteczką zamiast czapki :) Niemniej chuska tak spodobała się mojej szesnastoletniej córce, że jest bój zacięty :))) Na szczęście skarpetka zostaje póki co dla mnie :)))) A film obejrzany i jest naprawdę super :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...