Skocz do zawartości
Forum

Sam początek proszę o pomoc!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem młodą dziewczyną, która wraz ze swoim mężczyzną postanowiła ze chcę zajść w ciąże. Nasze starania zaczęły sie w maju, ale początkowo nic z tego, wiec zrezygnowalismy. Niestety kazda kobieta chcaca zajść w ciążę, wie jakie to ciężkie, patrzec na wózki, piekne dzieci oraz ciężarne przyszłe mamy. Sprobowalismy wiec znowu jakos od 289 października, no i nie mogłam wytrzymac i 6 listopada zrobiłam test... No cóż negatywny, ale przecież mogło być za wcześnie. az do 07. Listopada probowalismy (bo przeleciałam do Polski) teraz 8 powinnam dostać miesiączki. Obudzilam sie rano no i masz " dodtalam" (tak myslalam). To już 4 dzien domniemanego okresu, a ze mnie leci metny rozowo-zolto-zielonkawy plyn. Do tego wszystkiego moze pare kropel w ciagu dnia ( okres to raczej nie jest, a ja miewalam bardzo obfite krwawienie zwykle podczas miesiaczek) . Jakie macie zdanie na ten temat? Powiele test i udam sie do lekarza, ale proszę o wasza opinię.

Odnośnik do komentarza

Jesli jeszcze nie dostalas "normalnego" okresu zrob jeszcze jeden test. Jesli ten tez bedzie negatywny pojdz do lekarza, bo moze to jakas infekcja. I nie nakrecaj się tak, stres nie pomaga w zajsciu w ciaze.
Jesli jeszcze tego nie robisz zacznij łykać kwas foliowy, czy jestes w ciąży, czy sie dopiero staracie jest wskazany...

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak- zrób jeszcze jeden test. No i tak czy inaczej do lekarza musisz pójść. Wiem ze swojego doświadczenia że im bardziej się chce byc w ciąży tym mniej z tego wychodzi ;) A tak serio to mnie lekarka zaproponowala Inofem- suplement diety z kwasem foliowym i inofemem który ładnie reguluje gospodarke hormonalną organizmu i pomaga w zajściu w ciążę. Fakt- trzeba przez 3 miesiące pić po 2 saszetki ale chyba warto :) by zajść w ciążę bez wiekszych problemów

Odnośnik do komentarza

Witam jestem nową więc chciałabym spytać bo kochałam się prawie3 tygodnie temu z moim chłopakiem w pupę i tam skończył i problem w tym ze wtedy spałam u niego a rano jak się obudzialam okazało się że cała sperma wyleciała mi na Podpaske bo miałam na dniach dostać okres a teraz się czuje senna rozdrazniona męczy mnie zgaga i mam mdłości kręci mi się w głowie piersi bolą i brzuch jak sądzicie mogę być w ciąży

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...