Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Kamera lub laptop z twojej bajki"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Liczyłem tak na oko, że na wygranie zestawu pościeli jest szansa około 6% nie licząc zestawów nie spełniających zasad regulaminu a na wygranie nagrody głównej około 0,2% więc nie wiem po co te kłótnie jak i tak co 16 osoba z poprawnie wysłanym zgłoszeniem otrzyma zestaw pościeli. Mam wrażenie, że większość czuje się przyszłymi zwycięzcami. :) Za darmo to nic nie ma, a konkurs powinniśmy traktować jako zabawę. :D Jeżeli ktoś chce się wzbogacić, to najlepiej poszukać pracy. Nie mam racji? :D

Odnośnik do komentarza
Gość mamaalicji

i pisze to osoba która oblicza procentowe prawdopodobieństwo wygranej:) ... ja życzę wszystkim wygranej a jeśli nie teraz to w innym konkursie:).Ja już wygrywałam na tej stronce w różnych konkurasach także, każdy ma szanse:)

Odnośnik do komentarza

Kochani,

jesteśmy bardzo szczęśliwi, że pisaliście tak piękne baśnie, bajki i wiersze. Wasza wyobraźnia i talent są naprawdę ogromne. Niestety nie mogliśmy nagrodzić wszystkich. Owszem, nagrody są bardzo wartościowe i na pewno z tego powodu macie tyle wątpliwości. W tym miesiącu rzeczywiście mieliśmy też dużo kłopotów technicznych, więc nie wszyscy mieli możliwość zarejestrować się na forum, by spełniać warunki regulaminu. Znając sytuację, zaznaczaliśmy w trakcie zabawy, że wszystkie wpisy będą brane pod uwagę - problemów technicznych nie dało się przeskoczyć, jednak teraz już wszystko powinno być w porządku.

Tak czy inaczej, by nie trzymać Was dłużej w niepewności, ogłaszamy zwycięzców!

I miejsce (laptop):
b.izydor

II-VI miejsce (kamera):
Dodek979
jnk2013
Ahaja
Surajmukhi
Dorcia1376

Wyróżnienia (pościel):
kristin_z
patryskas
emma_tetka
Jackie
Marcin8676
dareas
Vivacia
ania.manka
słonko-slonko
sassanka
Agnieszka B.
Srebrnanitka
senninha
AsiaZosiaTosia
Kropka010
Alicja64
Anitella
Kamcia1
reniam
marianah
Ka-ban
Maugos-k
KasiaChG
emik
Aleksandra Mońka

Na Wasze adresy i numery telefonu czekamy pod mailem konkursy_parenting@grupawp.pl. W temacie wiadomości koniecznie wpiszcie swój nick oraz nazwę konkursu.

Dziękujemy wszystkim za udział i pozdrawiamy! :-)

Odnośnik do komentarza

Gratuluję wygranym :) Szkoda, że nie jest się wyróżnionym, ale to nic :) Ja piszę bajki dla dzieci, chciałam się sprawdzić, czy moje wypociny nadają się do czytania dzieciom, ale nie poddaję się i w przyszłości chcę wydać jakieś książeczki dla dzieci, więc fajnie się sprawdzać w takich konkursach :) Nie miejcie ciśnień na Regulaminy, bo to nie był konkurs o życie :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dla tych, którym nie chce się szukać:

I miejsce (laptop):
b.izydor- wypowiedz na stronie 15

II-VI miejsce (kamera):
Dodek979- str. 15
jnk2013- str. 4
Ahaja- str. 19
Surajmukhi- str. 21
Dorcia1376- str. 31

Wyróżnienia (pościel):
kristin_z- str. 5
patryskas
emma_tetka- str. 7
Jackie- str. 9
Marcin8676- str. 11
dareas- str. 16
Vivacia- str. 11
ania.manka- str. 11
słonko-slonko- str. 11
sassanka- str. 13
Agnieszka B.
Srebrnanitka- str. 16
senninha- str. 17
AsiaZosiaTosia
Kropka010- str. 22
Alicja64- str. 22
Anitella
Kamcia1
reniam
marianah- str. 25
Ka-ban- str. 28
Maugos-k
KasiaChG- str. 34
emik
Aleksandra Mońka- str. 34

Odnośnik do komentarza
Gość obserwator

gratulacje dla zwycięzców

Choć przyznam szczerze, że nie do końca rozumiem decyzję Redakcji... Owszem w trakcie trwania konkursu Redakcja zaznaczyła, że będzie brała pod uwagę wszystkie wpisy nawet te z niezarejestrowanych profili, bo jest problem z rejestracją, ale co ma do tego warunek regulaminu odnośnie ilości znaków? Przecież regulamin można przeczytać bez logowania i rejestracji, więc każdy mógł go przeczytać. A przystępując do konkursu każdy oświadcza, że z regulaminem się zapoznał...

No, ale decyzja podjęta. Mam jednak nadzieję, że w kolejnych konkursach wszyscy będą trzymać się warunków regulaminu, bo w przeciwnym wypadku nie ma sensu w ogóle go tworzyć...

Odnośnik do komentarza
Gość Lena14789

To ze brane były wpisy nie z zalogowanych kont ok, ale to że wygrały osoby, które nie spełniły warunków regulaminu, jest nie sprawiedliwe.Zauważyłam jedną rzecz że regulaminy są dla picu, bo widocznie nie trzeba ich dotrzymywać żeby wygrać, co najmniej dwie osoby z wygranych nie spełniły warunków.Uważam ze obie strony powinny trzymać się regulaminu, zarówno tworzący go jak i uczestnicy.....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...