Skocz do zawartości
Forum

Testujemy mleko modyfikowane Enfamil Premium 2


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy za możliwość testowania mleka następnego Enfamil2. Jestesmyumega zadowoleni bo nasze dziecko przestało pić mleko mm.ponieważ go naciagalo przy pierwszym lyku. Z Enfamilem jestem spoiojna nasz maluch w. Końcu zasmakowal w mleku i znów je pije z chęcią. Co do mleka super konsystencja, idealnie się rozpuszcza a co najważniejsze smakuje mojemu dziecku

http://www.suwaczek.pl/cache/967f4a7214.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpp4x4mo4w.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmkxrdjtx7.png

Odnośnik do komentarza

Na wstępie chce bardzo podziękować za możliwość testowania mleka modyfikowanego Enfamil 2. Mój syn zawsze bardzo się cieszy jak mama daje mu coś nowego do spróbowania. O mleku Enfamil słyszałam i w szpitalu i od położnej, ale podawałam inne mleko. Od paru dni testujemy razem z synem i nie zauważyłam by mleko uczulało moje dziecko, nie wyskoczyły żadne wysypki, dolegliwości z brzuszkiem. Postanowiłam dać synowi mleko również w nocy, ponieważ zaczął mi się budzić nawet 3 razy w ciągu całej nocy. Po wypiciu mleka na noc budzi się tylko raz kolo 2 i śpi do rana. Za dnia dostaje konkretne jedzenie i 2 butelki mleka. Patrząc na niego widzę, ze jest zadowolony i najedzony :) Mleko jeszcze mam i dalej testuje wiec to nie moj ostatni wpis.

Odnośnik do komentarza

Zaczęliśmy testować mleko około dwóch tygodni temu, aby rzetelnie móc go opisać daliśmy sobie trochę czasu. Małej od razu przypadło do gustu, z chęcią je pije, skończyły się też problemy z brzuszkiem, nie ma też wzdęć. Zauważyłam lepsze samopoczucie u dziecka, jest najedzona, odpowiada też jej konsystencja mleka. Z całą pewnością jest to idealne mleko dla mojego dziecka.

Odnośnik do komentarza

Enfamil Premium 2 to pierwsze mleko jakie podałam synkowi więc nie mam porównania z innymi. Synek na początku niechętnie pił ale tak samo było by pewnie z innymi mlekami bo to raczej kwestia nauczenia się picia z butelki. Po małej praktyce mleko zostało zaakceptowane, a każda kolejna porcja mleka z chęcią i ze smakiem wypijana.
Nie zaobserwowałam żadnych zaparć czy dziwnych rewolucji brzuszkowych, wręcz przeciwnie. Czasami jak karmiłam piersią synek miał wzdęty brzuszek. Przy Enfamil nie ma takiej reakcji. Mleko jest bardzo dobrze przyswajalne, łatwo się rozpuszcza, nie pieni się, ładnie pachnie. Plusem jest puszka która chroni mleko przed wilgocią. Nowe opakowanie jest bardzo ładne i nawet synkowi się spodobało bo jak przyszła paczka z mlekiem to od razu chciał dotknąć i obejrzeć z każdej strony.
Mleko nie należy do najtańszych, ale jego jakość i bogaty skład są warte swojej ceny.
Z chęcią będę polecać je innym mamom.

monthly_2015_12/testujemy-mleko-modyfikowane-enfamil-premium-2_40834.jpg

monthly_2015_12/testujemy-mleko-modyfikowane-enfamil-premium-2_40835.jpg

monthly_2015_12/testujemy-mleko-modyfikowane-enfamil-premium-2_40836.jpg

Odnośnik do komentarza

Cale mleko zostało wypite przez mojego syna. Przyjol je bardzo dobrze, smakowało mu i po dalszych obserwacjach zauważyłam, ze ma pozytywne składniki potrzebne do rozwoju takiego maluszka jak on. Bardzo dobrze się rozpuszcza, nie zatyka smoczka, nie tworzą się grudki, zgrabna miarka, dzięki której łatwo nabrać odpowiednio ilość mleka. Zaskoczyło mnie bardzo zamkniecie puszki i muszę przyznać, ze jest bardzo pomysłowe. Przy dzieciach trzeba mieć oczy szeroko otwarte, ale wystarczy na chwile tylko spojrzeć gdzie indziej a mleko z puszka już może znalezc się w ręce dziecka, a tu niespodzianka, otworzyć się nie da :)

Wcześniej opisałam, ze nie wystąpiły żadne dolegliwości i trzymam się tego. Mojemu synowi nic nie było, wręcz przeciwnie mniej płakał, co chwile się uśmiechał i nie bolał go brzuszek po piciu mleka. Nie powoduje zaparć jak większość mlek modyfikowanych wiec mamy mogą być spokojne o swoje maleństwa :) ogólnie mam pozytywne odczucia i na pewno będę polecała mleko Enfamil. Uważam, ze mleko Enfamil jest dobre jako mleko następne dla dziecka i pediatrzy i lekarze powinni częściej wspominać o nim rodzicom.

Szkoda, ze ankieta trafiła mi do spamu i teraz nie mogę jej wypełnić ponieważ nie zauważyłam jej ;/

Odnośnik do komentarza
Gość sylwia577y

Wcześniej nie podawałam dziecku mleka modyfikowanego. Enfamil Premium 2 jest pierwsze i od razu zostało zaakceptowane przez brzuszek maluszka. Cieszę się, że pierwsze mleko okazało się odpowiednie dla mojego dziecka i nie będę musiała szukać innego. Mleko szybko się rozpuszcza, nie pozostają grudki, ładnie pachnie. Synek chętnie je pije i nie zaobserwowałam żadnych objawów alergicznych ani niepokojących reakcji układu pokarmowego.

Odnośnik do komentarza

Enfamil Premium 2 zostało miło przyjęte przez brzusio mojej córeczki. Skład mleczka jest przyjazny dzięki czemu nie miewa dolegliwości żołądkowych ani dermatologicznych.
Mleko świetnie rozpuszcza się w wodzie i posiada przyjemny zapach.
Walory opakowania są tez bardzo pozytywne ☺przyjazne dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

Mój 9-miesięczny syn nie lubi właściwie żadnego mleka modyfikowanego. Przetestowałam mleko co najmniej 5 producentów i jedynie Enfamil został zaakceptowany po zakończeniu karmienia piersią. Podczas stosowania tego mleka nie zauważyłam u dziecka żadnych problemów z brzuszkiem (brak wzdęć, zatwardzeń czy biegunek), nie wywołało też żadnych wysypek. Mleko bardzo dobrze się rozpuszcza nie pozostawiając żadnych grud, ma stosunkowo przyjemny zapach w porównaniu z innymi mlekami. Mojemu dziecku bardzo smakują na nim zwłaszcza kaszki. Jest dosyć słodkie i stosunkowo gęste. Nie polecam więc dla dzieci, które nie przepadają za słodkim smakiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...