Skocz do zawartości
Forum

Testujemy mleko modyfikowane Enfamil Premium 2


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

każdemu z nas zależy na prawidłowym rozwoju naszych dzieci. Staramy się zapewnić maluchom odpowiednie warunki, dbamy o ich zdrowie i uczymy nowych umiejętności. Oczywiście do prawidłowego rozwoju potrzebna jest też zdrowa dieta bogata w witaminy i minerały.

Nadchodzi czas, kiedy mamy przestają karmić piersią i zastanawiają się, jakie mleko następne włączyć do diety niemowlęcia. Zapraszamy Was więc do akcji testowania mleka modyfikowanego Enfamil Premium 2!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/forum_enfamil.png

Wystarczy do 6 listopada 2015 roku do północy wypełnić ankietę rekrutacyjną złożoną z pytań zamkniętych i jednego pytania otwartego. Wybierzemy aż 100 zgłoszeń, które zapewnią ich autorom możliwość testowania produktu!

Ankieta dostępna jest tutaj.

Regulamin akcji

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że testować można z dziećmi w wieku od 6 do 12miesiąca.
Moje dziecko ma 2,5 roku i nadal pije to mleko. Enfamil 3 oraz 4 nie sprawdziło się. Po 3. były niespokojne nocki. A 4. po prostu nie zasmakowała. Piła, ale nie tak chętnie.
Po trzech konsultacjach lekarskich postanowiliśmy, że zostajemy przy Enfamil 2. Córce bardzo ono służy. Sama je wybrała spośród 4 proponowanych. Miała wówczas 11. miesięcy. Wcześniej akceptowała wyłącznie mleko mamy :)

Odnośnik do komentarza

Witam
my już nasze mleczko otrzymaliśmy. Patrycja z chęcią wypróbowała i muszę przyznać, że bardzo jej mleko zasmakowało. Jak na razie jest po pierwszych 3 dawkach mleka i nie uczuliło, bardzo dobrze zjadła. Zasmakowało jej.

Co prawda mleko do tanich nie należy, bo wcześniej kupowaliśmy jej inne, firmy na B. ale może od czasu do czasu będziemy jej serwować mleko Enfamil.

A miarka dołączona do opakowania, pomogła!

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Państwu za możliwość przetestowania mleka modyfikowanego Enfamil Premium 2, z którego jesteśmy wszyscy w domu bardzo zadowoleni, a najbardziej chyba brzuszek mojego maleństwa. Ma ono bardzo fajny i bogaty skład, łatwo się przygotowuje, bo szybko się rozpuszcza w wodzie i nie powstają przy tym grudki, a przede wszystkim mojemu dziecku bardzo posmakowało i wypija je bardzo chętnie. Ponadto moja pociecha bardzo dobrze je przyswaja i nie wystąpiły u niej po nim żadne dolegliwości brzuszkowe, ani alergiczne. Na pewno pozostaniemy na mleku modyfikowanym Enfamil Premium 2 przez najbliższy czas.

Odnośnik do komentarza

Od Paru dni testujemy mleko Enfamil 2 za co bardzo dziękujemy:) Mleko ma bardzo wzbogacony skład od innych mlek. Jowitka jest bardzo zadowolona bardzo jej smakuje:) gdy wypije wieczorem butelkę 210ml mleka Enfamil spokojnie do rana jej wystarcza. Mleko ma bardzo miły zapach i smak. również miarka bardzo pomaga w wsypywaniu do butelki . Bardzo szybko i łatwo się rozpuszcza Jesteśmy bardzo zadowolone i teraz już te mleko pozostanie u nas w domu.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina Kurczyna

Dostaliśmy się do testowania mleczka. Starszy synek od urodzenia je pił, miałam pewność, że podaje mu najlepsze pożywienie, nawet jeśli nie mogła to być mamina pierś. Teraz dostaliśmy enfamil do testowania dla 8 miesięcznej córeczki, którą odzwyczajam od piersi i... BINGO! Strzał w dziesiątkę :) Pijemy mleczko już 3 dzień, a mała na dzień dobry załapała smak i obojętne jej było, czy to smoczek od butelki, czy pierś mamy :) Póki co żadnych rewolucji kupkowych, pokarmowych, żołądkowych. Enfamil nie zawiódł nas 3 lata temu nie zawiódł również teraz :) POLECAMY!

Odnośnik do komentarza
Gość Edyta D.

Mleko modyfikowane Enfamil Premium 2 gości u nas od kilku dni i muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczona, ponieważ jest ono bardzo dobrej jakości oraz ma świetny skład, a moje dziecko bardzo dobrze je toleruje i z wielkim smakiem pije. Cieszę się bardzo, że mogliśmy je wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Gość Edyta D.

Mleko modyfikowane Enfamil Premium 2 gości u nas od kilku dni i muszę przyznać, że jestem bardzo miło zaskoczona, ponieważ jest ono bardzo dobrej jakości oraz ma świetny skład, a moje dziecko bardzo dobrze je toleruje i z wielkim smakiem pije. Cieszę się bardzo, że mogliśmy je wypróbować..

Odnośnik do komentarza
Gość Kassia122

Moja córka pije mleko Enfamil Premium 2 już od tygodnia, trochę się obawiałam jak zareaguje na zmianę mleka, bo wcześniej piła NAN Pro 2. Muszę przyznać jednak, że jestem bardzo miło zaskoczona. Córka przeszła zmianę mleka bardzo pozytywnie, przesypia noce, nie ma problemów z brzuszkiem. Mleko Enfamil Premium 2 bardzo jej smakuje, pije je ze smakiem, podczas gdy nie raz odmawiała picia poprzedniego mleka. Zauważyłam też, że mleko podczas przygotowania dobrze i szybko się rozpuszcza. Dzięki temu testowi pozostanę przy mleku Enfamil Premium na dłużej. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w teście i wyborze mleka dla mojej córki. Najważniejsze, że ze zmiany najbardziej zadowolona jest ona.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie :) na wstępie bardzo dziękuję za możliwość testowania mleka Enfamil Premium 2. Mleczko trafiło do nas w idealnym momencie. Mleko Enfamil było z nami w szpitalu jednak później nie mogłam dostać go w osiedlowym sklepie i przeszliśmy na mleczko konkurencyjne marki B. Wszystko było ok, ale aktualnie synek ząbkuje i niestety powoli zaczął odstawiać mleko B. W ubiegłym tygodniu otrzymaliśmy Enfamil i od razu zaczęliśmy je wprowadzać. O dziwo synek od razu pierwsza butelkę zjadł w całości i to bez większego marudzenia. Już 5 dzień pijemy mleczko 3 razy dziennie i muszę powiedzieć że problem z odstawieniem mleka modyfikowanego za nami. Smak bardzo mu się spodobał. Skład mleka jest bardzo bogaty. Nie pojawiła się reakcja alergiczna czy jakiekolwiek problemy z brzuszkiem. Bardzo ładnie się przyjęło, a troszeczkę się obawiałam bo kiedyś chcieliśmy wprowadzić mleko N i zaraz po pierwszej butelce pojawił się kłopot właśnie z brzuszkiem. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Mleko Enfamil Premium 2 bardzo dobrze się rozpuszcza, ma wydajne opakowanie oraz smakowało bardzo synkowi. Niestety po kilkudniowym podawaniu mleczka, okazało się że synka bolał brzuszek i dostał zaparcia. U nas test nie powiódł się. Za to mleczko z chęcią wypija moja 21-miesięczna córeczka, której podaję to mleczko aby się nie zmarnowało. Lubi je pić i nie ma żadnych problemów z brzuszkiem. Dziękujemy za możliwość wzięcia udziału w teście.

Odnośnik do komentarza
Gość Monika Paw

Na początku chciałam podziękować za możliwość przetestowania mleka Enfamil Premium 2. Córka pije je od kilku dni i jestem miło zaskoczona ponieważ przesypia prawie całe noce :) Mleczko dobrze się rozpuszcza i zawiera dużo witamin w swoim składzie potrzebnych dla rozwoju dziecka w tym przedziale wiekowym. Moja córka skończyła 8 miesięcy i widać, że bardzo jej smakuje mleczko i w ogóle jest sukces bo pije z butelki :) Nie zaszła reakcja alergiczna ani inne skutki uboczne. Jestem bardzo zadowolona z mleka!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...