Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki jeśli któraś z Was chce dołączyć do grupy na fejsie proszę piszcie mi priv a dam Wam instrukcję i was dodam. Rzadko tu zaglądam ze względu na brak czasu ale jak będę mieć priv to od razu będę widzieć to na mailu i w miarę mozliwości szybciutko zareaguję.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na fejsie :)

Odnośnik do komentarza

kasiek_11
Cześć dziewczyny ;) ja jestem sierpniówką tylko korzystam z innego forum ;) piszę bo kupiłam w środę Prenatal Duo czyli 2w1 (prenatal Classic i Dha) i mi nie podeszły niestety..chętnie je sprzedam są wyjedzone po 5 sztuk, orginalne, po prostu szkoda mi kasy którą wydałam 50zł a i tak muszę kupić inne.. sprzedam za 25zł z przesyłką za darmo ;) piszcie na priv jakby którą była zainteresowana ;)

W historii moich postów możecie zobaczyć że byłam na forum "Oczekując na II kreseczki " więc nie chce nikogo naciągnąć ani oszukać ;)

Prenatal Duo to nie to samo co Prenatal DHA albo Classic. A czemu Ci nie podeszły?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, a myślicie już nad wyprawką??
Zrobiłam sobie właśnie listę potrzebnych rzeczy i jestem przerażona... Już nawet pomijam kwestie finansowe, tylko logistycznie nie mogę tego ogarnąć ;/
Nigdy bym nie pomyślała że będę mieć taki problem nad wyborem firmy wkładek laktacyjnych czy gaci poporodowych... (jednorazowe czy wielorazowe? z takiego tworzywa czy z innego... )

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina567

Hej
Grupa przeniosła się na fejsa - na piszcie do KariKari (parę postów wcześniej ja znajdziecie) i Doda Was do grupy :)
Ogólnie dziewczyny są z różnych miast na grupie. Ja wybrałam Solec ;) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Cześć lipcówki, to moja druga ciąża..po ośmiu latach i 19 lipca mój syn pozna Antosię. Na początku był trochę rozczarowany, trochę zadowolony ale jednak miał wiele wątpliwości co do tego, czy on nadal będzie kochany. Na szczęście 7 miesięcy to sporo czasu by przekonać malucha, że będzie miał bardzo wazną rolę. . Starszego brata :-) teraz nie może się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Ja tez na 7 lipca mam termin i tez mam krótkia szyjkę tylko moja ske nie skraca ale mam rozwarcie na jeden palec i tez się boje lekarz mówi żeby jeszcze dwa tygodnie wytrzymać i będzie ok od 7 czerwca mogę rodzic.

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Ja od poczatku ciąży musiałam sie bardzo oszczędzać a od 30 Tc więcej sie ruszałam i na wizycie wyszlo rozwarcie.... A musiałam się oszczędzać bo jestem po konizacji szyjki . Damy rade dwa tygodnie to nie dlugo szybko zleci a dla maluszkow bardzo dużo, musi być dobrze i będzie!:)

Odnośnik do komentarza

Trzymam za Was kciuki, żebyście wytrwały w dwupaczkach do bezpiecznego terminu wskazanego przez lekarza. 35 tydzień ciąży to już na prawdę ładny czas i dzieciaczek wcale nie musi mieć żadnych objawów wcześniactwa :) tymczasem leżcie, odpoczywajcie i dbajcie o maluszki. A jeżeli wyprawka już gotowa, to i głowa spokojniejsza :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqg7uqp0k1k.png
https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kue94fgjm.png

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Szczerze to jakos bardzo się nie oszczędzałam bo sprzatac gotowac prac muszę plus dziecko ogarnąć ale i tak dużo leżę, moja szyjka miala na usg niby 4 cm potem inny mierzył to miała 2,5 ale gin moj prowadzący mówi ze ma 2,8 teraz a rozwarcie mogli mi sie zrobić dlatego ze to moja 3 ciąża (pierwsze poroniłam) mam nadzieje ze dam rade do 36 a potem niech sie dzieje co chce:) byle nie teraz. A kiedy masz wizyte teraz ja za tydzień w środę.

Odnośnik do komentarza

Też miałam 2 różne pomiary. Najpierw 29mm później 25mm. Który prawidłowy nie mam pojęcia. Wizytę mam w piatek. Mój lekarz jest ordynatorem i jesli będzie coś nie tak, to pewnie od razu mnie położy na oddział. Jestem dobrej myśli bo brzuszek mam miękki a wcześniej twardy jak skała przez skurcze.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlsg18a0iy9jpg.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...