Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Mam identyczne odczucia od wczoraj katina94 rano i wieczorem jak kładę rękę na brzuchu to czuje jakby coś spod niej uciekło :) nie wiem, czy to Nasz bąbel, tymbardziej, że łożysko mam na przedniej ścianie, ale jest to całkiem miłe uczucie! :) a jest to zupełnie coś innego niż persalityka jelit.. brzuszek minimalnie wybiło wczoraj, dopiero :) ale jeśli ktoś nie wie to nie zauważy u mnie większej różnicy :)

Odnośnik do komentarza

Katina94 wydaje mi się że są to ruchy maleństwa,ja jestem w 13 tygodniu ale jak mocniej przyłoże rękę do brzucha to też czuje delikatne ruchy,tak ogólnie nie odczuwam niczego oprócz bulgotania dopiero gdy przycisne dłoń do podbrzusza :-) mega uczucie

Odnośnik do komentarza

Avanturnica co do termofora nic takiego nie slyszałam, ale dzieki za uwagę dowiem się co i jak.

Dziewczyny ja już tez po prenatalnych :) zaplaciłam troche kasy bo 250 zł usg i 156 zł w laboratorium za test PAAP-A. Naczekałam się 1,5h w poczekalni bo pani dr miała opóźnienie. Głodna, wściekła i zmęczona miałam już ochote wyjść. Ale badanie super. Przeszło wszystkie moje oczekiwania. 45 minut leżałam na usg. Było i przez brzuszek i transwaginalnie. Pani doktor cierpliwie wszystko sprawdzała i wszystko nam pokazała choć fasola nie chciała współpracować. Wszystko jest bardzo dobrze, z testu PAPA-A ryzyko bardzo małe :) 4G tylko przez sekundę bo dupą się obracała mała zołza :) na 70% dziewczynka!!

Dziewczyny mocno sie uspokoiłam. Skończony pierwszy trymestr i badania ok i mam wrażenie, że już nic złego nic mnie nie spotka. Warto udać sie na takie badania do polecanych lekarzy jeśli mamy możliwość (ja też odmawiałam sobie przyjemnośći żeby na badania mieć)

Czasem naprawdę złe się czuję. Mam napady bólu brzucha (ale to bardziej układ pokarmowy), niskie ciśnienie więc senność i czasem po prostu prąd mi odcina. Spacer 1 km a ja czuje sie jak po maratonie. Hehe

Powodzenia dla wsztstkich mamuś przed badaniami prenatalnymi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/859943r8fnemu8z1.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki:) miło się czyta, że czujecie się lepiej i wasze dzidzia też mają dobre wyniki. U mnie znowu nasilily się wymioty i już wysiadam psychicznie:( Jak to maleństwo ma rosnąć skoro ja wszystko zwracam? Żadne domowe sposoby nie pomagają i myślę, czy z dwojga złego nie sięgnąć w końcu po jakiś mocniejszy lek na uspokojenie żołądka...Czy któraś z Was coś brała? Ile to jeszcZe może trwać:(męczę się już od końca listopada. Badania prenatalne we wtorek i strasznie się stresuję.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3s65g1avekoqe.png

Odnośnik do komentarza

Czesc mamusie. U nas bardzo aktywny weekend. Mialam imprezke z okazji roczku mojej Majeczki i jestem wykonczona. Drugi dzien na nospie ale dalam rade wszystko wyszlo super, goscie zachwyceni. Sama siebie podziwiam ze tak dalam rade. A dzis leze zastanawiam sie jak czas leci. Rok temu urodzilam coreczke a tu juz na drugie bobo czekamy ;) cudownie ;)
Co do ruchow Maluszka to w pierwszej ciazy od 18 tygodnia mialam takie smyranie jakby ryba przesywala mi sie w brzuszku a od 21 solidne kopniaki. Teraz od kilki dni czuje znow te plywanie rybki wiec moje Malenstwo szaleje a ja leze w lozeczku i sie tym delektuje. Zapewne czuje to bo to druga ciaza i nieduza odleglosc od pierwszej..
Jutro mam wizyte wiec troszke stresik jest ale mam nadzieje ze jest ok i zaradzimy mojemu samopoczuciu.
Co do grupy na fejsie to juz wyslalam swoja prosbe o dolaczenie wiec jestem za ;)

Odnośnik do komentarza

Hej Kobietki:) również wysłałam prośbę o dołączenie do forum, bardzo fajny pomysł.

Mnie niestety od dwóch trzech dni męczą mdłości miałam nadzieję, że II trymestr będzie lżejszy i tak się zaczął a teraz mi się nasila :/ a z pozytywnych spraw to brzuszek zaczyna mi rosnąć już się lekko powiększył i zaokrąglił :)

Udanego wieczoru! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kpahn12tk.png

Odnośnik do komentarza

Hej :-)
Mam pytanie co do tej grupy na fb. Tam w ustawieniach jest, że wszyscy mogą zobaczyć grupę i osoby które do niej należą. Nie dałoby się może zmienić na bardziej prywatną? Nie chciałabym, żeby wszyscy moi znajomi widzieli, że należę do grupy... Avanturnica, daj znać proszę :-)
U mnie ogólnie ok, martwię się trochę bo od 2 dni minęły mi wszystkie objawy. A wizyta u gina dopiero w czwartek. Mam nadzieję że jednak ok będzie...
Co do problemów z układem moczowym też brałam PregnofenUro i dużo piłam. Natomiast na szczęście po jednym wieczorze ustąpiło.

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo99n73u0wbhq2r.png

Odnośnik do komentarza

Gusia, widoczność przynależności do grup ustaw sobie w swoich ustawieniach prywatności.
I nie martw się ustaniem objawów, jeszcze powinny się jakieś pojawić.
;-) Jak już się cieszyłam brakiem wymiotów, to wyladowałam na ostrym dyżurze z poczatkowa faza odwodnienia (taki milutki Sylwester). Teraz cieszę się z każdego spokojnego dnia, bo nie wiadomo co czeka za rogiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/2fwa3e3ksdeyg0kh.png

Odnośnik do komentarza

Fajnie sie czyta ze u Was wszystko dobrze :) ja juz mialam nadzieje ze objawy ustepuja i znowu.. wymioty z rana i bezsenne noce do tego nole glowy i lekkie zawroty. No nic jakos trzeba to przetrwac :) ja mam wizyte u gin dopiero w nastepny piatek i wariuje juz bo chcialabym zobaczyc malenstwo na usg , ale australijska doktor mowi ze wszystko dobrze i ze mam spokojnie poczekac do powrotu do polski. No to czekam. Choc lekko sie niepokoje bo od 2 dni czuje bole brzucha moze nie sa one jakies mocno dokuczliwe no ale nieco inne, chociaz mysle ze one bardziej zwiazane z ukladem pokarmowym, ah pierwsza ciaza czlowiek bzikuje ;) Czy wy tez znosicie zle halas?

Odnośnik do komentarza

Gusiaczku, bez żadnych nerwów, dołącz do nas. Najpóźniej dzisiaj wieczorem grupa zmieni status na tajna i wtedy nas nikt nie znajdzie ;)
Chodzi o sprawy organizacyjne. Musze sprawdzić czy osoby, które się tam zapisały mają u nas na forum swój odpowiednik w nicku ;) zrobię porządek i wszystko będzie si . Tylko na to potrzeba chwile czasu.

Poza tym chce dać jeszcze możliwość osobom, które do nas nie dołączyły, a chcą to zrobić. Bo jak zmienię na tajna, to już musztarda po obiedzie ;)

POWTARZAM. DZIŚ JET OSTATNI MOMENT ŻEBY DOLACZYC DO GRUPY NA FEJSIE ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...