Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)
Jestem tu nowa. Mam 30lat, 3,5 letniego synka i właśnie wczoraj zobaczylam 2 kreski na teście - co prawda druga bledsza ale jest :) Wydaje mi się, że będę tu pierwsza gdyż termin mam na 1 lipca 2016 a do tego test robiłam 6 dni przed terminem okresu - był to najczulszy test na rynku First Response ktory wlasnie pokazuje ew. ciąże juz 6 dni przed i faktycznie wyszedł pozytywny. Ja jednak już w kilka dni po owulacji (wspolzylam 2-3 dni przed owulką) czułam że to ciąża bo objawy mialam natychmiast i to książkowe. Przede wszystkim ciągle mocno czuję podbrzusze, jest to bardziej kłucie niż ból. Do tego ciężkie swędzące piersi i uczucie w nich jak podczas karmienia pierwszego synka. Potem wyszły 2 żyłki na piersi a nigdy nie były widoczne. Raz zwyiotowalam a chętkę mam na śledzie, ktorych wczesniej praktycznie nie jadałam. Od dzis mam tez biały śluz. Powiecie że to niemozliwe - mi tez ciezko uwierzyc w takie szybkie objawy bo z synkiem bylo tylko klucie jajnikow do 5tyg nic więcej. W niedziele zrobie kolejny test, krecha powinna byc mocniejsza.
Pozdrawiam wszystkie czekające na okres :) Obyście dolaczyly do mnie!

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3komikqjw7.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie serdecznie :)
Sara, Monia dziękuję :)
Tak, robiłam test w niedzielę - 2 mocne krechy!
Termin @ mam dopiero jutro więc zrobię ostatni test jaki mam, a co tam trzeba zużyć, ale pewna jestem :)
Monia ciesze się ze jestes, gratulacje! U każdego te krechy wychodzą kiedy indziej, kwestia czułości testu, tego kiedy był stosunek itd. mysle jednak, że jesli wychodzi nawet cień, to ciąża jest! Daj znac co Ci wczoraj wyszło!???

Pozdrawiam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3komikqjw7.png

Odnośnik do komentarza

To jak najbardziej gratuluje:)
Byłam zrobić badanie krwi pod kątem ciąży i wyszedł pozytywnie:)
Mam pytanie bo byłam już w ciąży ale nie pamiętam bym miała takie objawy, u lekarza nie byłam bo trochu za wcześnie. Dlatego chciałam porównać: boli mnie w podbrzuszu i czuje taką pełność, w sumie objawy podobne do okresu. Czy ty również miałaś takie objawy?

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny :)
Dołączam się do was. Jestem mamą rocznej córeczki. Od pewnego czasu staraliśmy się z partnerem o kolejnego dzidziusia. Wczoraj minął termin następnej miesiączki, która jednak nie pojawiła się. Myślałam, żeby jeszcze poczekać, jednak miałam przeczucie i zrobiłam test. Wyszły dwie kreski :) Kalkulator ciąży wyliczył termin na 7 lipca. Tak jak WeronikaUK12 mam ochotę na śledzie,chociaż za nimi nie przepadam :)

Odnośnik do komentarza

Hej dołączam do Was. Tydzień temu wykonany przeze mnie test wykazał bardzo blaaada druga kreseczke a dwa dni później w planowany dzień @ juz dwie mocne kreseczki w całej okazałości. :) na pierwszą wizytę umowilam się na 6 listopada. Juz się nie mogę doczekać!!! Mi kalkulator ciążowy wyliczył termin porodu na 4lipca :) pozdrawiam i milo mi będzie dzielić się informacjami z Wami przez kolejne 8 miesięcy :*

Odnośnik do komentarza

Witajcie.Mam na imie Patrycja w lutym straciłam 10 tyg ciaze przezylam to strasznie.W pazdzierniku zaczelam nowa prace zbytnio sie nie staralismy uzylam testow owulacyjnych byly pozytywne.Wpadlam na pomysl zeby zrobic test patrze z niedowierzaniem a tu 2 krechy! :) cudownie U ginekologa juz bylam ciaza sie rozwija pomimo moich przezyc jest cieżko
Termin mam na 7 lipca 2016 pozdrawiam....

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk35y9r8bct.png

Odnośnik do komentarza

Ciesze sie ze coraz wiecej nas jest!
Wiem, ze jest wiele informacji na ten temat w internecie ale wole Was czy moze macie podobnie jak ja otóż odkad wiem ze jestem w ciazy zauwazylam ze zaczela mnie swedziec skora najbardziej na lydkach, nigdy wczesniej tak nie mialam. Druga sprawa to taka ze boli mnie podbrzusze, jest to ból znosny nie wymagajacy uzycia tabletek ale jednak sie pojawia i troszke sie boje o dzidziusia. W ten piatek mam pierwsza wizyte u ginekologa bedzie to koniec 6tyg ciazy, jak myslicie moge sie spodziewac pierwszego zdjecia usg? Czy to jeszcze za wczesnie? Pozdrawiam lipcoweczki :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie wszystkie szczęśliwe kobietki :)
Zastanawiałam się kiedy powstanie taki temat.... otóż ja też dowiedziałam się półtora tygodnia temu, że znów będę mamusią... jestem przeszczęśliwa....
boję się ale i cieszę wierząc, że bedzie dobrze - mam nadczynnośc tarczycy i hashimoto plus poronienia więc to zrozumiała sprawa...
mam już córeczkę która lada dzień kończy 10 miesięcy i razem z mężem zdecydowaliśmy że chcemy drugą dzidzi...
robiłam test - blada kreska plus beta hcg dwukrotnie robione z oprawnym przyrostem, byłam rowniez na wizycie i w poniedzialek mam kolejna wizyte by posluchac serduszka i zobaczyc bąbelka...
co do objawów to strasznie brzydka skóra na twarzy i mega mdłości....

zdrowka dla Nas wszystkich pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny !! Ja 3 dni temu zrobiłam test. Druga kreska wyszła po jakimś czasie. Wczoraj miałam mieć @ i powtórzyła test. 2 kreski. Druga blada ale jest.
Dzisiaj jadę na betę, ale obliczył mi termin na 12 lipca ;)
Co do witamin to biorę symnatal pro baby. Cały skład witamin prenatalnych.

Objawy to ból podbrzusza, czasem straszny. Mam pcos i trochę się boje. Do tego obolałe piersi i od wczoraj zgaga i mdłości,ale póki co bez wymiotów.

Odnośnik do komentarza
Gość DominikaMar

Witajcie Mamusie, mam 34 lata i jak się niedawno okazało po raz 3 w ciąży :) Mam dwóch synów 8 lat i 5 lat i nie ukrywam że mega chciałabym mieć w końcu córcie. Chociaż to dopiero początek bo 6 tydzień to powiem wam szczerze że już boje się swojej reakcji na usg jeśli się okaże że to kolejny urwis. Macie może jakieś metody na przygotowanie się na ten moment żebym nie wyszła na idiotkę jeśli się rozpłaczę bo intuicja podpowiada że jednak będzie chłopak a już dwa razy tak podpowiadała i się sprawdziło. Kocham moje dzieci nad życie poprostu takie marzenie żeby w końcu móc kupić sukieneczkę :)

Odnośnik do komentarza

u mnie termin na 1 lipca ale zobaczymy jeszcze jak termin z usg wyjdzie.
W poniedziałek mam wizytę... troszkę sie stresuje bo chcę usłyszeć serduszko i usłyszec ze wszystko jest ok..
przyjmuję Folik, Euthyrox 50,Jodid i Duphaston... ostroznosci nigdy za wiele
ciągle jestem zmęczona i chętnie bym spała (korzystam kiedy moja córeczka śpi, mam mdłości i skóra prosi o pomstę do nieba....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...