Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, dziekuje za mile przyjecie!
watek szybko rosnie w sile, jest co czytac :)

Flor moze rzeczywiscie za wczesnie zrobilas test?
Zycze wam duzo szczescia - trzymam kciuki za powodzenie! starajcie sie jak najczesciej :)
Wierze ze bedzie dobrze, zobaczysz!

Anula - a moglabys napisac skad dokladnie jestes? bo ja tez pochodze z woj. lubelskiego :D

Andzia jak ty to robisz ze lapiesz swoje male w identycznych pozach? sa swietne!
i jak dla mnie.. nieodroznialne.. :)

Co do przesypiania nocek - to my nie najlepiej, od poczatku pobudki co 1,5-2godz.. a ostatnio jakos sie budzi i placze nie moze usnac wiec biore Maje do naszego lozka i usypia od razu.. moze to nie najlepiej, ze jak sie budzi i placze ja ja biore na rece, ale nie mam sily na jakies wygibasy bo i tak jestem zmeczona :)
nie wiem jak wy dziewczyny ale ja mam metlik w glowie - co do noszenia dzieci i tego wiecie "przyzwyczajania".
Bo obiektywnie patrzac Maja dosyc czesto poplakuje tylko po to zeby ja wziac na rece, bo nic sie jej nie dzieje, ma sucho, najedzona, lezy na macie, czy siedziw bujaczku i np jak sie znudzi ogladaniem zabawki czy patrzeniem na dostepne widoki to wierci sie i .. placz. I dopoki jej nie wezme to sie zazwyczaj nie uspokoi... Juz mam mysli ze zepsuje sobie dziecko rozpieszcze itd... a z drugiej strony jesli chce sie poprzytulac, to czemu jej tego nie dac? Jak w nocy nie moze zasnac to biore ja na klate, pokreci troche glowka poczuje cieplo uslyszy serduszko i spi. Oj brakuje mi czasem mojej Mamy :)

http://www.alterna-tickers.com/tickers/786895.png

Odnośnik do komentarza

Witam :) :36_1_1:
Mam na imie Agnieszka, mam 25 latek i mam synka Kubusia który ma już 4,5 miesiąca. (nie za dużo użyłam słówka "mam"??)
Ja również siedzę w domu od roku. Gdy się dowiedzialam że jestem w ciązy byłam na studiach. Przerwałam je bo bałam się o dzidziusia. Na początku ciąży leżałam w szpitalu. Powiem szczerze że dostawałam fioła z nudów ale teraz tęsknię za tym błogim lenistwem. W ciągu dnia często zdażało się że tylko wstawałam z łóżka do toalety a obiad robił mój M (wtedy jeszcze nieślubny) jak wrócił z pracy. A ja przez całe dnie tv albo komputer. Normalnie wtedy sie wciągnełam w "Mode na sukces". Teraz całe dnie spędzam z moim maleństwem. Mam o tyle dobrze że obiady robi moja mama (mieszkamy teraz u moich rodziców), ja za to zmywam po wszystkich.
Wtrącając się już do rozmowy powiem że mój Kubuś chodzi śpiochać (nie wiem gdzie usłyszałam to słówko ale mi się strasznie podoba) między 21 a 22. Jak go wcześniej położe to potrafi sie przebudzić ok 22 i nie pójdzie śpiochać do 1 w nocy. Przeważnie budzi się ok 9 rano, jeśli wcześniej tata go nie obudzi wychodząc do pracy albo pieski mojej mamy.
To na razie na tyle. Wy pewnie już śpicie. Wcześniej miałam napisać ale Kubuś ma chyba jakiś radar bo jak tylko siedze przed komputerem i chce coś napisac to zaraz sie budzi. :36_11_13: Dlatego niestety tak rzadko udzielam się na tym forum. Aczkolwiek w wielu wątkach jestem na bieżąco w czytaniu.
I znowu się rozpisałam. Zamiast się wyspac to slęcze przed kompem. Chociaż jak pomyślę że znowu mam spać na ścianie to az mnie zimno przechodzi po plecach. Bo moi panowie niby szczypłe chłopaki ale jak się rozwala na łóżku to ja juz nie mam gdzie się wcisnąć. Ostatnio normalnie na głos sie roześmiałam bo spałam między nimi, na sekunde usiadłam bo jakoś się przebudziłam a oni jak na zawołanie zsuneli sie do siebie i miałam dosłownie "całe" 10cm dla siebie.
Kurcze jak już się dorwe do pisania to skończyć nie mogę. :glass:
Życzę wszystkim dobrej nocki i słodkich snów życzę waszym Skarbom :bye:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080426040120.png
http://parenting.pl/picture.php?albumid=790&pictureid=4969http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200808261770.png

Odnośnik do komentarza

Klaudia po 3 miesiacach jak nic sie nie dzialo poszlismy do lekarza jest u mnie problem i u mojego M teraz jest leczony moj M , juz połtoramiesiaca , musi rzucic palenie to jest pierwsza rzecz, nie palil od 21 listopada ale w swieta zapalil , i tydzien palil i w ogole mnie oklamal ze nie pali ale przyznal sie w koncu bylam zla jak osa:Real mad: na niego no ale juz trudno stało sie

Czekam.... jeszcze ze 2 dni :) i zobaczymy okresu nadal brak wiec mam mała nadzieje ze jednak :)

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Andzia Sliczne te Twoje panny :):) takie usmiechniete :) :*:36_3_8:

Klaudia pytaj sie polozej zeby cos pdpowiedziala niech malutki sie tak nie meczy bidulka jedna
:( :mylove:

Ninnare Dziekuje :* no moze za wczesnie czekam jeszcze ze 2 dni zobaczymy, nadzieja nie umarrła ;p

hehe ja bym brała na rece :D nie ma to tamto :P mała widocznie potrzebuje ciepła i bliskosci Twojego ciala wiec sie domaga Madra dziewczynka:D:D:D

Ja Swojej mamie powiedzialam ze jak urodze ma wziasc sobie minimum 2 tyg urlopu i ze mna zamieszkac:lol:

Agusia Witaj :)

z tym slowem mam to sie nawet nie przejmuj :P:P czasami trzeba:D:D

Fajnie ze do nas dołaczyłas :) Coraz wiecej nas :)

Ja mojego M jak sie pcha na moja strone to popycham:36_2_27: dwoma rekoma a jak to nie pomaga to go budze:D na poczatku jak razem zamieszkalismy to go nie budzilam , ale po kilku nieprzespanych nocach powiedzialam dosc:D i powiedzial mi ze mam go budzic:D albo jak chrapie;p;p;p jak chrapie jestem bezlitosna:36_2_27: bo naprawde mam zaraz nerwy bo nie moge zasnac jak ktos chrapie, od zawsze to mam :lol:

Ciesze sie ze jest nas coraz wiecej :)

Wsalam dzis przed 4 i bylam taka wyspana :lol: mialam wlaczyc komp i cos nasmarowac ale mowie nieeee po nocach przy komp siedziec nie bede :D przynajmniej narazie:D

Ide sobie sniadanko zrobic , i zrobic to co mialam wczoraj zrobic ( zrobic :lol: agusia tez tak mam )

Ale bede czytac:P

Milego i spokojnego dnia:*

Aniołek 6 tydz

:Płacz:
http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvhdge54fl2flm.png
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...