Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

katarzyna trzymam kciuki za pogodę:)
Natka pierwsza noc była dla mnie trudna, bo zasypiam, jak dzieci już śpią i moim ostatnim spojrzeniem przed snem są dziewczynki w łóżeczkach:) brakowała mi tego pierwszej nocy, a ostatniego dnia, widziałam małą dziewczynkę w wózku, która mówiła coś do mamy i poszłam za nią, zamiast skręcić do bloku, ale ja to nic, mąż jak zobaczył małego chłopczyka 10 miesięcy, synek kuzynki, to brał go na ręce, zabawiał, nosił...

Odnośnik do komentarza

No i nici z wyjazdu...Zawsze tak jest że jak się nie ma kasy to ładna pogoda jest a jak już się znajdzie kasa to brzydka pogoda jest ech...Za to pojechaliśmy w piątek na imprezkę gdzie grało samo disco polo no i byłam w końcu na koncercie boysów...:)Nawet udało mi się dopchać prawie do samej sceny i ich nagrać...A ludu że hej...I pomyśleć że każdy twierdzi że nie słucha disco polo.Dla mnie to jest najlepsza muzyka do zabawy.I nie mogłam się napatrzeć jak tańczą chłopaki z zespołu.Mogłabym godzinami siedzieć i patrzeć:) No a w przyszłą sobotę mamy wesele więc tez trochę się pobawimy (i to w gronie samych znajomych bo nasza wspólna koleżanka się hajta).A aktualnie siedzimy u teściów od niedzieli do końca tyg:)

Odnośnik do komentarza

Kasia ja nigdy nie byłam na koncercie boysów, ale słyszałam, że tam wiele ludzi przychodzi i że się dobrze wszyscy bawią, także super, że zabawa się udała.
u nas dziś deszczowo, ja przeziębiona jestem, nie daje się jak mogę, zobaczymy. wczoraj pierwszy raz zrobiłam dżem wiśniowy, wyszedł nawet dobry, ale do ideału mojej mamy mu brakuje:)

Odnośnik do komentarza

A ja się tu wyżalę...mam zapalenie pęcherza (plus krwiomocz),przepisany antybiotyk (duomox),małemu idzie 6 ząbków na raz,przez co nie śpię od 2 w nocy,boję się wziąć ten antybiotyk (karmię piersią..); pokłóciłam się o 4 rano z narzeczonym,remont nadal trwa i ja,w przeciwieństwie do Stasia,przy tym nie zasnę..nie wiem,pewnie sama wydziwiam już;)
Taki depresyjny dzień:/

Margeritka,gratuluję dżemiku:) ja tylko ogórki robiłam,nic więcej nie umiem-jeszcze:)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

ola2710 nie smutaj się raz jest lepiej raz gorzej:)Każdy ma gorsze dni...:)Ja już nawet nie raz się rozwodziłam z mężem i wraz jesteśmy ze sobą hehehe...:)

A ja się pochwalę wczoraj byłam z teściową na zakupach i kupiłam sobie dwie pary butów i żakiet na wesele.Nie ma to jak iść na zakupy na poprawę humoru...:)

U nas dziś brzydka pogoda deszcz pada a ja miałam myć samochód ech...

Jutro jedziemy z teściową na urodzinki 10letniej córki mojej szwagierki:)

Aaaaa...i jeszcze zapomniałam wspomnieć że Pati przedwczoraj popsuła mi lapka:(Tzn wejście na pena i teraz nie mogę sobie udarować że jej odrazu nie zabrałam tego lapka jak widziałam że już coś majstruje.Ale niespodziewałam się że jest zdolna coś takiego zrobić. Pozatym jest strasznie niedobra bo coś się do niej mówi a ona wraz swoje...Mówię nie ruszaj albo nie wolno tego a ona wpłacz...Ech...Mam nadzieję że to jej minie bo już prawie 3latka a nawet nie można jej na chwile z oka spuścić...

Odnośnik do komentarza

Kasia1234-o zakupach właśnie myślałam :)jeszcze jak potwierdziłaś,że to pomoże,to chyba pojadę;)
Tylko troszkę później,chwilę muszę się wyspać z małym,bo strach tak za kółko siadać..i z dwoma urwisami-moim i 6-letnim chrześniakiem,którego pilnuję popołudniami,gdy moja siostra w pracy.Muszę się ogarnąć..dzięki;);)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

ola2710
A ja się tu wyżalę...mam zapalenie pęcherza (plus krwiomocz),przepisany antybiotyk (duomox),małemu idzie 6 ząbków na raz,przez co nie śpię od 2 w nocy,boję się wziąć ten antybiotyk (karmię piersią..); pokłóciłam się o 4 rano z narzeczonym,remont nadal trwa i ja,w przeciwieństwie do Stasia,przy tym nie zasnę..nie wiem,pewnie sama wydziwiam już;)
Taki depresyjny dzień:/

Margeritka,gratuluję dżemiku:) ja tylko ogórki robiłam,nic więcej nie umiem-jeszcze:)


Duomox zawsze przepisywali mi lekarze jak musiałam przy karmieniu piersią

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info odnośnie antybiotyku Joanna-wzięłam...co ma być,to będzie -ja biorę też osłonkę,małemu też kupiłam.Może przesadzam,ale zaszkodzić mu nie zaszkodzi..

Kupiłam sobie cieplejsze buciki,połaziłam po sklepach,a-jeszcze kupiłam mleko zagęszczone (to słodkie w tubce)-wiem,że niezdrowe,ale troszeczkę mi humor poorawiło;) kiedyś zjadałam całe w ciągu 5 min ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczyny
Ula dobrze że już jesteś mam nadzieję ze wypoczęta i pełna energii
joanna ja też się cieszę ze już wrzesień i ze jakoś to wszystko będzie poukładane bo teraz to jeden wielki chaos
mili my z Nataszą na wakacje pierwszy raz pojechaliśmy jak miała właśnie rok ona jest z sierpnia więc tak akurat wyszło a wiadomo że z takim maluszkiem to ciężko trzeba zadbać o wiele rzeczy to bardziej męczące niż pozostać w domu i nigdzie nie wyjeżdża

Odnośnik do komentarza

Natka,mój mały z grudnia,akurat od jakiegoś czasu ma jazdę na prowadzenie za rączki,i nie wiem,jak byśmy wszyscy wytrzymali taki "urlop"..nie wspominając o tym,że mały nie chce spać w aucie ;) (my z opolskiego,a nad morze...hen,hen,daleko)
Ale w przyszłym roku na pewno będzie lepiej;)

Dziś idziemy wieczorem z M.na kolację "rocznicową"-4.rocznica pierwszej randki;) wstyd się przyznać,ale to on o tym pamięta,ja zapominam...:)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c3e5ewahdy8r5.png

Odnośnik do komentarza

ola2710
Ulla,zazdroszczę urlopu;) mam nadzieję,że odpoczęłaś choć trochę:)
My w tym roku nigdzie nie byliśmy;zastanawialiśmy się,ale po namyśle wyszło nam,że w przyszłym pojedziemy,jak mały podrośnie :) ewentualnie nie w sezonie urlopowym.
Urlopowałyście się z dala od domu z mniej niż rocznymi dziećmi?

Jak miałam jedno dziecko to kiedy córka miała 10 miesięcy byłam tydzień u swoich dziadków 30 km od domu,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...