Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

U mojego syna w gimnazjum jest taki nauczyciel matematyki fascynuje się podróżami po całym świecie i w tym roku zabiera swoją klasę na mazury na 5 dni za 140 zł tyle ma kosztować bilet na pociąg spać będą pod namiotem myć się w jeziorze a jeść konserwy które sami zataszczą na miejsce, może nawet ugotują jakąś zupę nad ogniskiem jak dostaną od rolnika ziemniaków i marchewki taki surwiwal dla młodzieży super sprawa

Odnośnik do komentarza

NATKA08
U mojego syna w gimnazjum jest taki nauczyciel matematyki fascynuje się podróżami po całym świecie i w tym roku zabiera swoją klasę na mazury na 5 dni za 140 zł tyle ma kosztować bilet na pociąg spać będą pod namiotem myć się w jeziorze a jeść konserwy które sami zataszczą na miejsce, może nawet ugotują jakąś zupę nad ogniskiem jak dostaną od rolnika ziemniaków i marchewki taki surwiwal dla młodzieży super sprawa

To jest super pomysł Sama bym się na takie coś wybrała

A z Kubą tłumaczę i mówię I raz mówi że pójdzie a raz że nie zobaczymy w poniedziałek może jakoś się uda ...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

Witam!

U nas bez zmian Pati nadal chora i na dodatek jeszcze ja się rozchorowałam...:(

Co do wyjazdów to dostałam propozycję wyjechania nad jezioro na weekend ale nie mam co zrobić z małą bo z nią jechać to ja się nie piszę.Ale bardzo bym chciała pojechać bo ani przed ani po ślubie nigdzie nie byliśmy a jak mała pójdzie do szkoły to już napewno nie pojedziemy bo zawsze będzie coś ważniejszego...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...