Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

mili17199
mialam nadzieje ze wyjdzie z tego. Lezal miesiac w szpitalu i miesiac w klinice. pomimo, ze lekarze ostrzegali zeby przygotowac sie na najgorsze to boli strasznie, a pogrzeb bedzie nnajgorszy i te kondolencje jakby to mialo pomoc.

pomyśl sobie, że dziadek będzie duchowo na tym pogrzebie i będzie widział kto na nim jest...a jego pogrzeb i kondolencje trzeba przeżyć (kondolencje to pomagają, ale zazwyczaj osobom, które je składają...to też nie jest najważniejsze i szybko minie)

Odnośnik do komentarza

Witam,

przepraszam, że się nie odzywałam, ale ostatnio nie mam czasu, nawet poczytać;

W dodatku trochę się pochorowałam..... kilka dni temu okropny wirus rozłożył całą moją rodzinę - w jedną noc (ja przeszłam najgorzej), teraz doszedł katar (no jak.... z paciorkowcem w tle na bank), od wczoraj bóle pod pachami i ogólnie senność, zmęczenie i w ogóle..... Sypię się kochane, sypię.....
Czekam na wyniki i potem wizyta u lekarza.....

Ja też składam najszczersze kondolencje;
Ja z mężem mamy wszystkie babcie; dziadkowie zmarli już jakiś czas temu.
W tym roku mąż pochował tatę, ale niestety - był on sobie sam winny; bo jak jest coś nie tak to się idzie do lekarza, a nie, że - NIE!
Mi najbardziej żal dzieci, które umierają na raka..... giną w wypadkach; ostatnio w moich okolicach dwoje kilkulatków spotkał ten los :36_2_58:

Odnośnik do komentarza

Kropek mój tata też zawsze lekarza omijał szerokim łukiem.Ale tu w uk nie ma omijania-zajmują się pacjentem wzorowo jak już coś wykryją.Strasznie go to denerwuje bo co chwila musi jeździć to okulista , to gp itd. Kropku, a tę tarczycę masz w planach robić?

Co do dziadków.Mam po jednej sztuce.Dziadek zmarł gdy byłam malutka-nie zdążyliśmy się poznać niestety, a babcia umarła w 2009 po odcięciu nogi straszne rzeczy się z nią działy.Nagle wszystkie możliwe choroby zaczęły się do niej dobierać .Ważyła już przed samą śmiercią 37 kg...

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy

Co do dziadków.Mam po jednej sztuce.Dziadek zmarł gdy byłam malutka-nie zdążyliśmy się poznać niestety, a babcia umarła w 2009 po odcięciu nogi straszne rzeczy się z nią działy.Nagle wszystkie możliwe choroby zaczęły się do niej dobierać .Ważyła już przed samą śmiercią 37 kg...

To straszne..moja siostra ma dopiero 10 lat a już waży 40kg.
Te choroby ją widocznie wykończyły,skoro tylko tak mało ważyła...

http://www.suwaczek.pl/cache/6b95887841.png

http://www.suwaczek.pl/cache/9b7b482066.png

Odnośnik do komentarza

Kropek choroby i śmierć dzieci to przerażający temat. często takie maleństwa, bezbronne i niewinne muszą cierpieć nie wiemy czemu..:( niczym sobie na to nie zasługująć:(
i niektóre wypadki samochodowe... człowiek jedzie do pracy i ginie, bo komuś się zachciało za szybko jechać. tak 3 lata temu straciłam 2 wujków..
ale jeśli chodzi o kogoś bliskiego to w sumie nie ważne jak umarł. boli tak samo i tęskni się tak samo..

ale zaczęłam z rana;)

Miłego dnia i słońca życzę:)

Odnośnik do komentarza

anka599

To straszne..moja siostra ma dopiero 10 lat a już waży 40kg.
Te choroby ją widocznie wykończyły,skoro tylko tak mało ważyła...

Ja mając 15 lat ważyłam 38,5 kg .

Daisy - tak, mam zamiar zrobić. Dziś mam za to wyniki z moczu i morfologii. I chyba już dziś z nimi pójdę do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Dwu-Kropek
Yvone
wszystkie zajmują się domem i dziećmi;) hihi..;)

chyba tak... i korzystają z ładnej pogody !!!!

Ja byłam dziś u lekarza, mam skierowanie na kolejne badania oraz jedno muszę zrobić prywatnie (poziom prolaktyny).

Zobaczymy...

trzymam kciuki za dobre wyniki:)

Odnośnik do komentarza

Edzia
Witaj i ja :)

U mnie słonecznie ale i wietrznie i to bardzo.
Obiadek prawie skończony, posprzątane, młodsze dziecię odebrane z zerówki więc chwila odpoczynku.

Dwu-Kropek ja prolaktynę miałam badaną kilka lat temu ale z tego co pamiętam za badania nie płaciłam.

No, u mnie też bardzo wietrznie.
Ale słonecznie.
I raczej ciepło.

Lekarz dał mi skierowanie na inne badania (m.in. cukier, TSH itp) i chyba szkoda było mu kasy więcej na mnie wydać, bo prolaktyna to chyba 30zł jest.
Jeszcze czeka mnie wizyta u neurologa (ze względu na ból nóg),a ja tymczasem muszę lecieć do apteki po lekarstwa.... całą masę witaminek i tabletek;

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...