Skocz do zawartości
Forum

Mamy, które nie pracują, zajmują się dziećmi i domem - zapraszam


Edzia

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tak !ja po zrobieniu prawa jazdy miałam 2 lata przerwy bo wyjechałam za granicę i nie jezdziłam nic A potem opory przed siadaniem za kierownicę bo się bałam...
Dopiero teraz w drugiej ciąży nabrałam pewności siebie Może dlatego że też musiałam bo z kolei męża nie było i musiałam ja jezdzić
Ale co jak co to z mężem jezdzić nie lubię Zawsze to musi skomentować moją jazdę :/

No i z dzieckiem czy dla samych swoich spraw Nie muszę nikogo prosić żeby mnie gdziekolwiek podwiózł :0

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza
Gość Dwu-Kropek

Trzymam kciuki za egzaminy Blondi!
A tak propos 1 koleżanka zdała za... 15 razem i teraz śmiga jak tralala; 2-ga znowu po 10 próbach się poddała i po kilku latach podeszła znowu do egzaminu i właśnie czeka na dokumencik :P

A ja....
Hmmm....
Mam 2-jkę chłopców, jednego męża od troszku lat :P ; nie pracuję i w najbliższym czasie się na to nie zanosi..... Mieszkam w domku i dużo czasu spędzamy na podwórku;

Odnośnik do komentarza
Gość Dwu-Kropek

Bettyy
Niezle aż tyle prób Naprawdę trzeba być zawziętym żeby tyle razy powtarzać albo Jazda naprawdę wymaga jeszcze "wkładki " Ze tak przepuszczać nie dadzą !!!

Teraz są kamery w autach...

Ja zdawałam w okresie, kiedy były łapówki i mnie aż wściekłość ogarniała, jak widziałam, że niedorajdy (lub ich rodzice) idą do pokoju egzaminatora i egzamin zaliczony pozytywnie (chociaż z miasta wracali po stronie pasażera);

Ja jeźdżę prawie codziennie... do przedszkola he he.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...