Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Jak twoje dziecko aktywnie spędza czas?"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

czas wakacji dobiegł końca już jakiś czas temu. Zdążyliśmy zapomnieć, prawda?

W tym roku pogoda wyjątkowo sprzyjała różnego rodzaju aktywnościom, a jesień mamy nadzieję, że również będzie przyjemna jeszcze przez długi czas :-) Z pewnością więc będziecie mieli jeszcze okazję, by wraz ze swoimi dziećmi bawić się na świeżym powietrzu.

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w naszym konkursie, w którym możecie pokazać nam, w jaki sposób Wasze dzieci spędzają aktywnie czas.
Do wygrania 5 rowerów oraz 10 dziecięcych kasków rowerowych!

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/PD-Activitki_forum.jpg

Zadanie konkursowe:
Zamieść w wątku konkursowym zdjęcie swojego dziecka aktywnie spędzającego czas.

Zdjęcia należy zamieszczać z zarejestrowanych profili do 8 listopada 2015 roku do północy. Zdjęcia muszą być mniejsze niż 1 MB. Prosimy o zaznaczenie imienia i wieku malucha. Na jedno dziecko przypada jedno zdjęcie. Wyniki ogłosimy w ciągu 7 dni roboczych od dnia zakończenia konkursu.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Odnośnik do komentarza

Moja córka to żywioł nie dziecko,a w te wakacje zaskoczyła mnie swoją kreatywnością. Najpierw wykopała na środku podwórza dołek,taka mała łopatką,a następnie nosiłą wiaderkami wodę. I co powstało...możnaby rzec basen,ale nie to była zwykła błotnista kałuża. Więc zdjęła kalosze i taplania wygłupów i zabaw nie było końca. Moja córcia uwielbia aktywność na dworze,a czym kreatywniej tym lepiej.

Na zdjęciu Julka 3 lata

monthly_2015_10/konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_37047.jpg

Odnośnik do komentarza

Moja 16 miesięczna córeczka jest bardzo aktywnym dzieckiem i ciągle jest w ruchu. Dla niej dzień bez wyjścia na dwór nie istnieje nie ważne jaka pogoda za oknem. Najchętniej jeździ na swoim różowym rowerku ale teraz przy zimnie i wietrze pozostają tylko spacery. A i tam znajdzie sobie zabawę chociażby grzebanie patykiem w piaskownicy w której po deszczach się zrobiło błotko...ale taka zabawa najfajniejsza;)

monthly_2015_10/konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_37059.jpg

Odnośnik do komentarza

Fabian, 3 latka. Syn nie wyobraża sobie dnia bez wyjścia z domu. Codziennie podejmujemy nowe wyzwania a każdy dzień jest dniem spędzonym aktywnie. " Gdy mój synek rano wstaje, już ma pomysł nim się naje. Może pójdę dziś wodą postrzelać a może grzybów w lesie nazbierać. Z pieskiem lubię kozły fikać a z piłeczką sobie brykać. Wejdę też na drzewo czasem, żeby być wysoko ponad lasem. Morał z tego dobry znasz, jesteś aktywny - zdrowie masz." Syn bardzo lubi biegać, grać w piłkę, wychodzić na spacery z psem, wspinać się po drzewach, zbierać grzyby lub bawić się w lesie w chowanego oraz podchody .

monthly_2015_10/konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_37096.jpg

Odnośnik do komentarza

Jak jesień to obowiązkowo harce w basenie wypełnionym kolorowymi liśćmi. Jesień daje spektrum możliwości do zabaw. Proponuje dzieciom całą paletę barwnych darów natury, które można wykorzystać w kreatywny sposób. My zawsze korzystamy z tych dobrodziejstw, więc nie nudzimy się jesienią tylko aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu.

monthly_2015_10/konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_37101.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...