Skocz do zawartości
Forum

Sylwetka sprzed okresu ciąży


Gość Ala9000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie Mamy! Po narodzinach dziecka ciało często ulega zmianom i powrót do figury sprzed okresu ciąży staje się jednym z celów młodej mamy. Jest wiele zabiegów, które wpływają na ujędrnienie rozciągniętej skóry, a jednym z najlepszych jest masaż. Specjalistyczny masaż np. tajski z olejkami przyspiesza spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej, wpływa na poprawę metabolizmu i usuwa szkodliwe dla zdrowia substancje toksyczne. O właściwościach takich wyszczuplających masaży można przeczytać w artykule "Masaż- sposób na powrót do sylwetki sprzed okresu ciąży". Czy chodzicie na tego typu masaże? A może macie jakieś inne sposoby na wypracowanie figury sprzed okresu ciąży?

Odnośnik do komentarza

Po pierwszej ciązy udało mi się odzyskać figurę bardzo szybko i to bez jakiegokolwiek wkładu z mojej strony. Od tak, 3 dnia po porodzie wróciłam do wagi sprzed ciązy, a po tym jak brzuszek wrócił do normy to nikt by nie powiedział, że kilka tygodni wcześniej urodziłam dziecko. Teraz jestem w drugiej ciązy i mam nadzieję, że będzie podobnie:)

Odnośnik do komentarza

ja jestem po 3 ciążach - najmłodsze ma 6,5 m-ca. Cwicze regularnie od zawsze, całą ciążę ostatnia cwiczyłam , ale wiadomo, ciąza zawsze cos pozostawia. Zdecydowałam sie więc na zabieg endermologii - wykupiłam 20 zabiegów. Po 6-7 widziałam juz efekty i były one zachwycające, teraz miałam 16 zabieg i kolejne 4 już rozłoze, a efekty są niesamowite jestem pod wielkim wrażeniem, ale oczywiści bardzo ważne są też długie spacery z wózeczkiem, a poza tym przy trójce dzieci jest co robić i cały czas jestem w ruchu

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze byłam aktywna uwielbiam biegać jezdzić na rowerze czy rolkach i mimo że dużo zawsze byłam szczupła. Po ciąży jednak bałam się że nie wrócę do swojej sylwetki szczególnie że przeszłam cesarskie cięcie. Teraz wiem że niepotrzebnie się martwiłam. Może i brzuch nie jest już idealnie płaski ale źle nie jest. Teraz planuje drugie dziecko i myślę że nie będzie problemu z powrotem do szczupłej sylwetki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...