Skocz do zawartości
Forum

Ach te Nastolatki


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,to moj pierwszy poscik.
mam w domu jedenstaolatke i druga córcie która niedługo dwa latka bedzie miała.
Eh te dzieci sa teraz inne,postep techniki swoje robi,11latka juz dokazuje,ostatnie słowo musi byc jej i wszystko wie najlepiej:Śmiech: wiec tylko jest z nia rozmowa,rozmowa,rozmowa.
Zobaczymy co bedzie dalej od roku ma swoje fochy,a wiem ze to dopiero poczatek:Oczko:

Odnośnik do komentarza

slonko2208
Agusiax oj widze ze MAsz podobnie ioczywiscie u nas jest tak,ze ja słowo a ona 200! i wogóle nie słucha zadnych argumentów

oj zgadza sie,jak sobie radzisz?moja córcia mysli ze jest madrzejsza odemnie,jakos musimy przebrnac przez ten jak ja to nazywam "Małpi okres" podobno bedzie gorzej,chrzesna mlodszej mojej córki była u nas 18latka,widziała Karoline w akcji zwlaszcza popisuje sie,jak goscie przyjda,ja jedno słowo ona 10,chrzesna patrysi powiedział nie martw sie bedzie gorzej:Spoko:

Odnośnik do komentarza

slonko2208
Ostatnie odkrycie moje cócito : nie bede sie uczyc bo tylko kujony to robia a kujoństwo nie jest w modzie. No ale tu sie przeliczyła i jakna razie wzieła sie do roboty, ale ile mnie to kosztowało!:Rozgniewany::Szok:

słonko u Mnie to samo było tydzien temu,a wczoraj ze szkoły przyszła devolaje miałam zawiniete pytala sie co to a ja ze piers z kury to co zawsze jesz a ona aha,a przy stole cała rodzina siedzi MOwi:w szkole dziewczyny nie jedza miesa to teraz modne,od dzis nie jem całego devolaja zostawiła,a wieczorem dysksja,ile sie nagadałam,ze dojzewa i potrzebuje miesa,Ona ma jeszcze 11 lat:Smutny:

Odnośnik do komentarza

Słonko widze,ze masz prawie taka sama róznice wieku miedzy jedna a druga córka jak u Mnie,nie bałas sie takiej róznicy?jak dziewczynki sie dogaduja?
Moja Karolina (starsza)ciagle jest zazdrosna o Patrysie,a nie powinna miec powodu,zazdrosna przewaznie o zabawki,dzis kupiłam w biedronce Patrysi znikopis,a Karolinie mate do tanczenia,to rece załamałam jak karla powiedziała:Patrysia ma lepszy prezent i tylko spróbuj pati mi tanczyc na macie:)

Odnośnik do komentarza

Agusiax zapewniam Cię, że będzie gorzej:smiech::smiech:
Im starsze tym gorsze. Hm.....chociaż trafiają się wyjątki. Ja osobiście znam jeden z dość licznych znajomych.
Moja panna wie, że nie ma nic za darmo. Chcesz randkę to najpierw lekcje i domowe obowiązki. Pała - nie ma randki. Jak na razie ma 2 pały, bo dopiero się zaczyna uczyć angielskiego, ale już je poprawiła i jest ok. Gorzeaj z tymi domowymi obowiązkami. Wiadomo w tygodniu to nie mam na nią co liczyć, bo jak wychodzi po 7 rano to wraca 5-6 wieczór, więc jedzonko, lekcję i lulu, ale w sobotę nie odpuszczem. Chce swojego skarba zobaczyć to najpierw musi odrobić pańszczyznę u mamuusi:smiech:

Odnośnik do komentarza

witaj Vilemoo

Monia38 cóz trzeba to przejsc moja wczoraj Kare na komp.dostała,bo by siedziała i siedziała przy nim i na epulsie buszowała,włąsnie przygotowujecie dzieci na niebezpieczenstwa w sieci i rozmowy z nieznajomymi? My to wałkujemy co jakis czas i jak narazie mam kontrole..oczywiscie narazie

Słonko-Karla tez czekała na rodzenstwo,bawi sie z mała,ale czasami jak ma chimery i cos palnie to wysiadam.

Wiecie co?tak sobie mysle jakie to głupie,oznajmienie Karoliny:miesa nie jem bo jest modne,ale czipsy i cole to codziennie moge jesc i pic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...