Skocz do zawartości
Forum

Ach te Nastolatki


Rekomendowane odpowiedzi

Monia38

No a moja panna ciśnienie od rana mi podniosła. Prosiłam, żeby tylko do sklepu 20m od domu skoczyła, to zrobiła taką minę, że mi się odechciało. Ale przyjdzie jeszcze do mnie, przyjdzie:diablo:
Słonko zza chmurek wygląda, aż chce się żyć:Śmiech:

a juz myslałam,ze tylko Mnie wkurzaja teksty i miny nastolatki:diablo:
Pozazdroscic tego słonka! u Mnie barowa pogoda

Odnośnik do komentarza

AGUSIAX nic mnie tak nie wkurza jak te teksty a szczególnie ton olewajacy wszystko i wszystkich:grrrrrr:nie wiem czy ja tez taka byłam ale wydaje mi sie ze ta nasza młodziez jest teraz inna,samo to ze ja w domu byłam"gosciem"a dla mojego Eryka jest kara jak mu karze isc na dwór:rolleyes: jedynie wychodzi "do ludzi"jak jedzie na weekend do dziadkow to tam ma rower i jezdzi z kolegami na ASG(jedyny sport w jego życiu po za codziennym wielogodzinnym cwiczeniem palcy na klawiaturze kompa):smiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6184.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-6186.png

Odnośnik do komentarza

Betka77
AGUSIAX nic mnie tak nie wkurza jak te teksty a szczególnie ton olewajacy wszystko i wszystkich:grrrrrr:nie wiem czy ja tez taka byłam ale wydaje mi sie ze ta nasza młodziez jest teraz inna,samo to ze ja w domu byłam"gosciem"a dla mojego Eryka jest kara jak mu karze isc na dwór:rolleyes: jedynie wychodzi "do ludzi"jak jedzie na weekend do dziadkow to tam ma rower i jezdzi z kolegami na ASG(jedyny sport w jego życiu po za codziennym wielogodzinnym cwiczeniem palcy na klawiaturze kompa):smiech:

ktos mi dzis powiedział ,ze teraz mlodziez o pare lat szybciej dojzewa,cos w tym jest z kolezankami dyskutowałysmy,ze nasze córy po przyjeciu do 1wszej K.Ś zaczeły pyskowac i odburkiwac pod nosem,ja wiem ,ze sama taka byłam ale pozniej jakies14-15lat miałąm jak rozmawiam z mama to mowi,ze w wieku Karli taka nie byłam,jeszcze fajna i grzeczna:whistle: nie ma sie co dziwic,swiat pedzi,technika,klonowanie wszystko biegnie,to nasze dzieciaczki takze..STRACH POMYSLEC CO TO BEDZIE JAK NASZE NASTEPNE DZIECIACZKI BEDA NASTOLATKAMI:gasp:

U Nas takze sa kary najgorsza dla karli to zakaz slodyczy na pare dni,wczoraj mi powiedziałą,ze umrze jak nie zje bo dojzewa i potrzebuje,hmm a miesa dalej jesc nie chce i znow była rozmowa,osiwieje przez nia,a to ma byc jeszcze gorzej:diablo:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja tylko na sek
chciałam poinformować, że od poniedziałku ruszy nowy dział- Ekspert radzi.
Już dzisiaj wśród naszych piszących mam mamy :
-eksperta zabawek
-eksperta położną
-eksperta manicure/pedicure/tipsy

Każdemu można oczywiście zadawać pytania na forum lub wysyłając PW

docelowo ekspertów będzie więcej z różnych dziedzin.
pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Mój najstarszy syn jeszcze trzy lata temu wychodził i nigdy nie wiedziałam o której wróci.
Dziewczynę miał z centrum miasta i zawsze ją odwoził.
Za to jak skończył 18 latek to zaczął się tłumaczyć gdzie idzie i kiedy wróci:gasp: Jak go nie ma po 22 to dzwoni, i melduje za ile będzie, a jak idzie na jakąś imprezkę to mówi, żebym czekała, bo później niż o północy nie wróci. Coś mu się poprzestawiało w główce, bo wcześniej to i o 2-3 w nocy potrafił wrócić:666:
Żeby mu jeszcze te nerwy jego przeszły to bym była najszczęśliwsza pod słońcem. Może kiedyć........., a póki co w nerwach demoluje zwój pokój, a potem go remontuje i tak na okrągło. Dobrze, że to się zdarza od czasu do czasu bo bym zwariowała.

Odnośnik do komentarza

Monia nieżle
Moja wczoraj stwierdziła,ze sie rozstała ze swoim " kolonijnym męzem":sofunny: bo on ciagle nie miał kasy w komorce i juz do niej nie pisze. Więc ona stwierdził,ze trzeba mieć swój honor i ona do niego nie napisze i koniec. Była tym troche przygne biona ale jej poiwiedziałąm,ze tak w tym wieku jest. No chyba sie lepiej poczuła, bo stwierdziła,ze chłopcy sa tacy dziecinni- dorosła sie odezwała hihi

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...