Skocz do zawartości
Forum

Lakiery hybrydowe


bolelolek

Rekomendowane odpowiedzi

Bolelolek, miałam raz pomalowane paznokcie lakierem hybrydowym i nigdy więcej ;). Plus taki, że trzyma się dłużej niż zwykły lakier, ale minusem jest jego sposób ściągania (nie zmywa się zwykłym zmywaczem do paznokci!) i wygląd płytki - maskara.
Jak się pomaluje paznokcie lakierem hybrydowym, to potem trzeba wysuszyć go pod specjalną lampą, dlatego najlepiej używać hybryd u manikiurzystki.
Podsumowując - np. ja bym nie chciała dostać takiego prezentu i uważam, że to nie jest dobry pomysł na prezent dla zwykłej osoby. Co innego jeśli to ma być prezent dla manicurzystki albo fanki malowania paznokci (tylko musi mieć tę specjalną lampę) ;)

Odnośnik do komentarza

Dla mnie fajna sprawa te lakiery (ale musi być w zestawie lampa i to ona chyba najwięcej kosztuje) ale .. ja mam problem ze "zmyciem" ich :( .. a zdzieranie na siłę tylko niszczy płytkę :/ ale gdzie leży powód mojego problemu z nimi to nie wiem ..czy ja źle robię czy akurat te lakiery takie są problemowe czy może też od płytki paznokcia zależy hm

Odnośnik do komentarza

Ja się nie odważyłam jeszcze na położenie hybrydy samej w domu.. Dla mnie to chyba zbyt skomplikowane, zwłaszcza, że mam bardzo wymagającą płytkę paznokcia. Nawet nie każda kosmetyczka sobie z nią radzi. Na szczęście salon manicure stanął na wysokości zadania i moje paznokcie wyglądają pięknie! Więc szczerze?! Na prezent lepiej podarować voucher do gabinetu, a nie lakier...

Odnośnik do komentarza

Jeszcze pamietam jak kilka lat temu nie bylo zupelnie wyboru jesli chodzi o tego typu kosmetyki. Mozna bylo w normalnie cenie dostac jedynie zwykly lakier. Teraz jest tak duzy wybor, ze trzeba uwazac co sie kupuje .. bo duzo jest produktow w wysokiej cenie - a takiej sobie jakosci. Jesli jestescie malo zorientowane w tej kwestii to polecam czytac blogi o tej tematyce .. tam czesto w komentarzach mozna przeczytac rzetelne opinie kolezanek. Odnosnie samego wykonania paznocki w hybrydzie to szczegolowy poradnik mozecie znalezc chociaby tutaj https://www.indigo-nails.com/blog/pl,jak-malowac-paznokcie-hybryda-krok-po-kroku-vlog.html Moim zdaniem takie rozwiazanie jest o wiele bardziej trwale od zwyklego lakieru. Patrzac na doswiadczenie to spokojnie wystarcza raz na 2-3 tygodnie pomalowac i mamy spokoj :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...