Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Moniaaa - świetne imiona - ja myślałam żeby córkę nazwać Maya!

Nefer - Marion super imię - bardzo kojarzy mi się z Lady Marion <3 którą wręcz uwielbiałam po przeczytaniu przygód Robin Hood'a (miałam wtedy z 10 lat, ale sentyment mi pozostał)<br />
Byłam na usg, ale pani doktor nie chciała zdeklarować się, jaka jest płeć dziecka - pozwolę sobie przytoczyć jej słowa: dostaliśmy... "zdjęcie siusiaka, który może też okazać się okazałą łechtaczką. Narazie jest za wcześnie (15t 3d), by zobaczyć jąderka, bo (jeśli to chłopiec) to są one jeszcze w brzuszku..." - no i masz babo placek! W każdym razie cieszę się, że wyniki były ok! No i jaka mega pamiątka - dziecko gdy dorośnie, będzie zachwycone ;-) mam nadzieję, że nas nie pozwie - he, he!

Postępując według Waszych wskazówek zjadłam dwa batony przed samym badaniem i rezultat był taki, że małe machało do nas łapkami, kopało, tańczyło i miało czkawkę. :-) Wspaniałe przeżycie!

Odnośnik do komentarza

Moniaaaa
Usmiech mieszkamy w uk:) Mamy juz dziewczyny Juliana, Sarah, Maya no i James czyli Kubuś :) Chcemy zeby i to było uniwersalne w miarę...hmmm dobrze ze jeszcze troche czasu do namysłu;) jeszcze Lilly mi sie podoba:)

Stardust moja Jula nadal liczy ze na polowkowym ukaze się ogonek bo tak chciala brata hehe :D

No to kochana jeszcze jedno musisz spróbować haha :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Usmiech
Moniaaa - świetne imiona - ja myślałam żeby córkę nazwać Maya!

Nefer - Marion super imię - bardzo kojarzy mi się z Lady Marion <3 którą wręcz uwielbiałam po przeczytaniu przygód Robin Hood'a (miałam wtedy z 10 lat, ale sentyment mi pozostał)<br />
Byłam na usg, ale pani doktor nie chciała zdeklarować się, jaka jest płeć dziecka - pozwolę sobie przytoczyć jej słowa: dostaliśmy... "zdjęcie siusiaka, który może też okazać się okazałą łechtaczką. Narazie jest za wcześnie (15t 3d), by zobaczyć jąderka, bo (jeśli to chłopiec) to są one jeszcze w brzuszku..." - no i masz babo placek! W każdym razie cieszę się, że wyniki były ok! No i jaka mega pamiątka - dziecko gdy dorośnie, będzie zachwycone ;-) mam nadzieję, że nas nie pozwie - he, he!

Postępując według Waszych wskazówek zjadłam dwa batony przed samym badaniem i rezultat był taki, że małe machało do nas łapkami, kopało, tańczyło i miało czkawkę. :-) Wspaniałe przeżycie!

Ja mam zakaz wciagania słodkich rzeczy haha bo kiedy zaczynają mierzyć np kość udowa nagle okazuje się że to głowa. :D mówią akrobata zawodowiec po mamie haha

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :)
Przed tymi świętami, to czasu brak żeby tu częściej zaglądać.

Po wczorajszej wizycie wszystko dobrze, dzidzia się rozwija prawidłowo :) Pani doktor stwierdziła, że na jej oko wygląda na dziewczynkę, ale to jeszcze niezbyt pewne ;) a mój strasznie się ucieszył, bo marzyła mu się mała księżniczka :) ja też zawsze chciałam mieć córcię, więc czyżby moje przeczucie mnie zmyliło hehe ;) ale ten ostatni sen o różowym wózku dał mi wiele do myślenia - może taka wizja ;)
Moje imiona dla dziewczynki to Łucja, może Laura, z chłopcem byłby problem podoba mi się Nataniel (ale mojemu niekoniecznie).

Wstałam dziś wcześniej bo dzień pełny roboty, chociaż mam zalecenie od lekarki żeby nic nie robiła - "możesz ubrać choinkę, a po za tym masz tylko odpoczywać, nawet nic nie pomagać". Będę się oszczędzała, ale samo się nie zrobi ;) Czekam na pobudkę synka i zabieramy się za pierniczki ;)
Miłego Dnia ;)

Odnośnik do komentarza

ja tez mam mega lenia :)
juz nawet wejscia na forum musze ukrywac bo mam wyrzuty, ze to moje jedyne zajecie :)

no i zaczelo mnie dzis strasznie mulic :(
nie wiem co jest grane a dzidziolka od wczoraj wieczor nie czuje i zastanawiam sie jak go sprowokowac do aktywnosci

Odnośnik do komentarza

Dołączam do klubu zmęczonych :D Wstałam o 8. Sernik już się piecze. Muszę jeszcze ugotować warzywa na sałatkę jarzynową i ugotować kompot. Ale to już chyba wieczorem. Czeka mnie jeszcze sprzatanie :/ Na 13 jadę do pracy. Mamy dziś wigilię firmową. Taaak mi się chce spaaaać...

Moniaaa piękne są różowe ubranka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Moniaaaa
Beata ja moją artystkę czuję jak położę się zupełnie na płasko na plecach i tak chwilę poleze ;)
Może jakaś czekoladka albo coś słodkiego też pomoże :D

zjadlam kawalek placka drozdzowego z bakaliami i tak mnie zmulilo ze zaraz chyba wyjdzie na zewnatrz :)
nie sluzy mi slodkie w tej ciazy

troche sie zmartwilam, bo ostatnie dni byly dosc ciezkie emocjonalnie, juz sama z soba nie wytrzymuje, wiec moze dzidziek tez ma mnie dosc :(
poczekam do wieczora, a potem trzeba bedzie cos poradzic

Odnośnik do komentarza

nefer - nie chciałam Cie urazić. Wydaje mi się nie możliwe spać tylko i wyłącznie na lewym boku, bo i tak i tak się w końcu albo obrócisz na plecy albo na prawy bok a budzika przecież nastawiać nie będziesz żeby spradzac np. co godzinę czy śpisz na lewym boku? No nie wiem.Myśle że jeśli badania są takie prowadzone to coś w tym jest ale bez przesady. Myśle że i organizm i dzidzia będą dawały nam znaki że coś jest nie tak ??

Co do imion to mój jedno wymyślił ponad rok temu i to jedno pasuje do płci naszego dziecka więc wiedział co robi heheh
Dobrze że ja nie musze pichcić na świeta :P Jutro jesteśmy na 3 wigiliach. I 1 i 2 dzień świąt całe u rodziny a jeszcze niektórzy po świetach zapraszają bo czasu tyle w świeta nie ma żeby wszystkich objechac ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhgv16dcva.png

Odnośnik do komentarza

Kurcze a mi dzisiaj głowa pęka...no co jest z tymi bólami głowy co drugi dzień w tej ciąży to ja nie wiem...
Jutro pierwsza wizyta z moją lekarką w szpitalu.
Od wczoraj moja lalka więcej się rusza...chyba ją pani od usg trochę rozruszala jak probowala ją zmusić do zmiany pozycji:) Ma głowę wtulona w łożysko i ciężko bylo uzyskac wyraźną fotke 3d tak się zaslaniala :D

Zbieram się w koncu na miasto...wyszykowac się z dziećmi to nie lada wyczyn przy moim samopoczuciu.

Gusia ktoras z dziewczyn pisala ze to etap ciazy nam wskaze jak spac...pozycje inne jak brzuchol maly a potem to w ogóle najwygodniej będzie na wpolsiedząco ;)

Miłego dnia

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k4js4kvrf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...