Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

JolaAN Ty kiedyś pisałaś o plastrach sutricon, właśnie wczoraj je zakupiłam i zaczęłam stosować. Jak długo trzeba było czekać u Ciebie na jakikolwiek efekt? Bo mnie moja blizna ciągnie, nie boli jakoś bardzo tylko takie denerwujące uczucie i ciekawa jestem czy te plastry na to pomogą. Ogólnie jak długo je stosowałaś lub stosujesz?

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

goherek
Kamila, ja mam takie kapsułki,to chyba są małe dawki?
https://www.doz.pl/apteka/p35956-Vita_DK_krople_do_wyciskania_z_kapsulek_twist-off_30_szt.
a możesz podac link jakie to mają byc?

Goherek z tego co kojarzę dobre masz te dawki. Ja tez mam razem k+d i nawet sprawdzałam czy nie wcisnela mi ze starym dawkowaniem ale też mam ok.
Odnośnik do komentarza

Mimina
JolaAN Ty kiedyś pisałaś o plastrach sutricon, właśnie wczoraj je zakupiłam i zaczęłam stosować. Jak długo trzeba było czekać u Ciebie na jakikolwiek efekt? Bo mnie moja blizna ciągnie, nie boli jakoś bardzo tylko takie denerwujące uczucie i ciekawa jestem czy te plastry na to pomogą. Ogólnie jak długo je stosowałaś lub stosujesz?

Używałam przez miesiąc, a potem jakoś zapomniałam. Chyba został mi jeszcze jeden.
Nie wiem czy to kwestia plastra ale mnie blizna ani nie bolała ani nie ciągnęła i teraz w miarę ok wygląda.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ale dziś w nocy przeżyliśmy koszmar - Jasiek rzucał się po łóżeczku bo go męczyły pierdzioszki wiec go podniosłam i mu się mocno odbiło, potem zwymiotowal i się tak zakrztusil że aż zsinial.Potem dwie godziny płaczu.Masakra jakaś. Do rana już czuwalismy nad nim. Ale się wystraszylismy tym zakrztuszeniem. Na szczęście dobrze się skończyło, ufff

Odnośnik do komentarza

Jola AN
Dziewczyny, czy wy jecie potrawy z grilla? Jakaś karkówka, kiełbasa?
Byłam wczoraj na grillu ale jakoś bałam się jeść, a ślinka mi ciekla

Powiem Ci, że ja jak jeszcze karmiłam Małą to zjadłam raz dwie kiełbaski w tym jedna była z serem i nie mieliśmy przebojów nocnych. Ważne by nie była pikantna. Ale jak wiadomo każdy maluszek inaczej reaguje. Mam znajomą która przy karmieniu normalnie wcina kapustę a małemu nic nie jest.
Odnośnik do komentarza

JustynaD
Jola, to rzeczywiście chwila grozy! Dobrze, że wszystko ok. Nasz wczoraj też się zachłysnął i nie mógł oddechu złapać. Na szczęście nie zdążył zsinieć. Mąż jakoś szybko na brzuch go przekręcił i między łopatki poklepał. A wy jak sobie poradziliście?

Dokładnie tak samo, tylko dość długo nie mógł złapać oddechu. Włożyłam mu jeszcze palec do buzi żeby wyciągnąć resztki pokarmu

Odnośnik do komentarza

Nasza mala juz nie raz sie zakrztusila podczas jedzenia, ale nie do tego stopnia. Wspolczuje przezyc Jola
A ja wlasnie wycofuje sie z K, przez coraz większe porcje mm, wiec nawet nie bd sie tym interesowala. Ale na wypisie, mam tak jak dziewczyny, wiec nic bym osobiscie nie zmieniala.
My dzisiaj dopiero po bioderkach (8 tydzien) i wszystko w porzadku i o dziwo zadnych zalecen ponownej kontroli!!
A w sobote sie chrzcimy wiec powoli ogarnia mnie szal sprzatania, zakupow a i siebie by sie przydalo troche ogarnac na taka uroczystosc :D

Odnośnik do komentarza

Jola całe szczęście że tak to się skończyło we strachu nie zazdroszczę.
U nas Filip nawet mało marudził wieczorem i ladnie zasnął. Wczoraj po polydniu była masakra ale za to w nocy nakarmiony o 23:30 spał do 4 do kolejnego karmienia więc mogę być zadowolona.
Dzisiaj wróciła Majka więc spowrotem mam 2dzieci do ogarnięcia pocieszam się że za miesiąc wyjeżdżam na wakacje.
A i jestem już po wizycie u gin. wszystko ok.
Jesli chodzi o te witaminy to zmienilo się tak że kiedyś dawało się od 8doby do konca 3m
ż. i dawka była 25mcg a teraz daje się od 15 doby do końca 3miesiaca ale jest aż 150mcg . Ilość witaminy D nie zmieniła się.
Tutaj macie linka do nowej witaminy k+d jakby jeszcze któraś potrzebowała bo w stacjonarnych mają jeszcze zapasy tej starej dawki i robią wielkie oczy jak pyta się o nową
http://www.aptekagemini.pl/kid-vitum-150mcg-x-36-kaps.html

Odnośnik do komentarza

Maja ze 2 razy dziennie się zachłyśnie, zawsze przez ramię albo kolano ale tak żeby aż zsiniała to na szczęście się nie zdarzyło, nie zazdroszczę wrażeń.
Maja jak zwykle wieczorem daje popis,usypianie jej to koszmar, najchętniej tylko nosić, dziś juz się zbuntowałam o łóżeczku nie ma mowy ale kładę ja na kocyk obok na kanapie a i tak nic to nie daje, momentami ryk jakby ja ze skóry obdzierali. Teraz P.przywlókł wózek na górę i próbujemy tak. Mam dosyć takich wieczorów:(

Odnośnik do komentarza

Ja bym chyba umarła ze strachu jakby Malutka zachłysnęła sie i zsiniała. Współczuję naprawde i podziwiam tak szybkiej reakcji.
Co do spania w łóżeczku to u nas praktykujemy to od samego początku z uwagi na to że mój A. strasznie się wierci w nocy. Rano jak wstaje do pracy to przekladam Zosię do siebie i tak śpimy czasem do 10. W ciągu dnia wyleguje sie w wózku i tam ją bujam gdy sie wybudza za szybko. Myślę że opór dziecka przed łóżeczkiem to tylko kwestia przyzwyczajenia poczucia że mama jest blisko i ma "pod ręką bar mleczny" hehe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...