Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

No wróciliśmy ze szkoły rodzenia. Dziś było o przyjęciu do porodu, sposobach rozwiązania ciąży a potem o laktacji z czego już się zerwaliśmy bo wykład był monotonny masakrycznie a potem chciano nas uraczyć półgodzinnym filmem o tym samym. Chyba za dużo czytam bo niczego nowego się dziś nie dowiedziałam. Jutro zajęcia praktyczne z pielęgnacji noworodka to mnie zdecydowanie bardziej interesuje .
Co do wózka to mieliśmy taki mętlik, że zostawiliśmy tę decyzję na sam koniec i chwilowo nie zawracam sobie tym głowy. Fotelik tylko nabyliśmy Maxicosi Cabriofix.

Odnośnik do komentarza

Jola AN
Dzieki Mimina, na zdjeciach wyglada fajnie, a jak z ze skladaniem/rozkladaniem I prowadzeniem bebetto? Co to w ogole za firma?

Bebetto polecił nam znajomy, któremu też bobas rodzi się na dniach. Gondola przyzwoitych rozmiarów, waga wózka ok - są lżejsze, ale albo droższe albo kółka nie takie, gondola się składa, zamykany kosz na zakupy, spacerówka ma takie wyższe siedzisko niż cześć innych wózków i można ją złożyć razem ze stelażem - dla nas ważne, bo dużo jeździmy. Prowadzi się fajnie, jeździe lekko i ma dobrze rączkę wyprofilowaną. Fajne jest to, że jak chce ściągnąć gondolę ze stelaża to wciskam guzik z jednej strony, osobno z drugiej i podnoszę gondolę do góry, np w brano jest tak, że muszę stanąć za gondolą i te dwa przyciski na raz wcisnąć tak jakby obejmując gondolę i wtedy dopiero podnoszę - ja jestem niska (160) i ciężko było mi to zrobić z pustym wózkiem, a co dopiero z dzieckiem w środku, a wózek muszę rozkładać, bo mieszkam na 2gim piętrze i dlatego też brano u nas od razu odpadł :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Trzeba mieć swój "mózg" i tyle. My mieliśmy wózek i wszystko związane z łóżeczkiem kupować końcem kwietnia, bo mamy mieszkanie a nie dom i nie chcieliśmy tak od razu zagracać, ale jak pisałam wcześniej, wchodzi nowa kolorystyka mojego wózka, a nam się podoba model ze starej i chcemy go jeszcze dostać, a za 1,5msc może być ciężko. Wgl strasznie mnie cieszą zakupy dla córci więc nie wyobrażam sobie żebym później za wszystkim miała latać z językiem na brodzie i dzieckiem pod pachą :-P

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie czekam na wozek. Dostalam od kolezanki z Anglii, ale musze go zobaczyc na zywo i dopiero ocenie czy sie nadaje. Bo to jest z angielskiej firmy i malo informacji i opinii na jego temat znalazlam . juz sie nie moge doczekac tej paczki, bede jezdzila z pustym po domu, juz to przeczuwam ^^ Jak dostalam lozeczko to prawie od razu wstawilam do sypialni i ciagle sie w nie wgapialam. I teraz moj je zabral do renowacji i lakierowania to taka pustke mam .. Wariuje przez te hormony ;D

Odnośnik do komentarza

Błagam dziewczyny pomóżcie mi bo oszaleje! Od kilku dni meczy mnie "zespół niespokojnych nóg", zwłaszcza wieczorami. Leżę i przebieram nogami, bo kiedy tylko chwile sie nie ruszam to mam takie dziwne uczucie w nogach, że po prostu muszę sie ruszać. Zwariowałam czy któraś z Was tez to ma? Macie jakiś sposób na to?

Odnośnik do komentarza

zewa
Błagam dziewczyny pomóżcie mi bo oszaleje! Od kilku dni meczy mnie "zespół niespokojnych nóg", zwłaszcza wieczorami. Leżę i przebieram nogami, bo kiedy tylko chwile sie nie ruszam to mam takie dziwne uczucie w nogach, że po prostu muszę sie ruszać. Zwariowałam czy któraś z Was tez to ma? Macie jakiś sposób na to?

Nie wiem czy zwariowałaś ale ja mam tak całe życie:p. Przyzwyczaiłam sie, traktuje to jak takie swoje zboczenie...

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

zewa
Błagam dziewczyny pomóżcie mi bo oszaleje! Od kilku dni meczy mnie "zespół niespokojnych nóg", zwłaszcza wieczorami. Leżę i przebieram nogami, bo kiedy tylko chwile sie nie ruszam to mam takie dziwne uczucie w nogach, że po prostu muszę sie ruszać. Zwariowałam czy któraś z Was tez to ma? Macie jakiś sposób na to?

Mam tak prawie codziennie. Spać przez to nie mogę. Często w nocy wstaje i muszę chwilę pochodzic.

Odnośnik do komentarza

Babyjaga trzymam kciuki za Ciebie i dzidzię musisz być silna i wierzyć że będzie dobrze.
Zewa współczuje dolegliwości ale musisz dać radę bez leków dla dzidziusia. Ja też czasem leze w środku nocy godzinę, dwie i nie śpię. Tyle że nogi mi nie dokuczają tylko bol krocza.
Stardust miło ze dałaś znak życia. Mam nadzieje ze u Ciebie jakoś się uspokoiło trochę.
Goherek dzięki za info o loveli przegapiłam promocje w Auchan i teraz szukam jakiejś dobrej ceny na proszek czy płyn.
Udalo mi się za to kupic pampersy Premium care 2 80 szt za 41 zł więc cena lepsza niż przy zielonych pampersach. Kupiłam w makro. Chyb jeszcze pojade dokupić bo jedna paczka to mało na miesiąc więc wolę zrobić zapasy póki cena dobra.
No chyba udalo mi się nadrobić zaległości na forum ale wczoraj bylam wycięta bo tata miał urodziny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...