Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

sylfka
Jeśli którąś to pocieszy ja mam całe piersi w rozstepach i to niestety dość widoczne :(. Smarowalam się i nic. Smaruje nadal, nigdzie indziej nie mam. A czego używacie? Ja mam ziaja mamma mia.

Nie pociesza Sylvka, jest nam przykro, że aż tak Cię dopadło :( ja używam kremu z mustela. Drogi w pierony. Ale tak szczerze powiem, że nie wiem czy tam się smarowałam. To prawie na linii bikini. Ledwo umiałam tak brzuch podnieść żeby to zobaczyć .
Sudecttive witamy :)

http://www.suwaczek.pl/cache/0b0360c712.png

Odnośnik do komentarza

goherek
A co do rosnących brzuszków macie takie dni ze czujecie ból jakby Wam brzuch rósł, skóra się napinała?Miałam tak jakiś 1,5mca temu i teraz znów mnie dopadło, boli mnie jakby skóra jakby miał balon pęknać jakby rozciągnął sie do granic możliwości.

Ja tak mam, a zwłaszcza wieczorami, skóra ciągnie jakby miała zaraz pęknąć.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

goherek
A co do rosnących brzuszków macie takie dni ze czujecie ból jakby Wam brzuch rósł, skóra się napinała?Miałam tak jakiś 1,5mca temu i teraz znów mnie dopadło, boli mnie jakby skóra jakby miał balon pęknać jakby rozciągnął sie do granic możliwości.

Ja tak miałam wczoraj pierwszy raz, najbardziej po boku właśnie takie ciągnięcie, napinanie jakby rósł. Szczerze to się trochę wystraszyłam nawet. Ale dziś juz w ogóle mi jakoś lekko haha. Chyba tak juz będzie raz super raz gorzej . Ale tak mi wczoraj dowaliło, że aż dziś z ciekawości obwód brzucha zmierzyłam haha oczywiście od wczoraj nie drgnął aż sama się z siebie śmiałam :)

Odnośnik do komentarza

Marzi82 a ja głupia sama z siebie się smiejać chwyciłam za miarke no i niby jest te 2 cm wiecej....
Sylfka- ja licze na to samo, na geny i jeszcze na to miałam "niewielka"nadwage i w ciązy dużo nie przytyje to i rozstępy nie wyjdą.
A i przeraziłam sie ze panowie wasi zauwazyli na podbrzuszu i zaraz kazałam sie mojemu ogladac ale mówi ze nic niema. No i mówi bym coś porządnego kupiła do smarowania, ale on nie kuma że nieważne czym się bede smarowała jak mają być to będą. I zas będzie gadał ze moja wina bo nie używałam specjalnie do tego przeznaczonych kremów.

http://www.suwaczek.pl/cache/0636c7f1be.png

Odnośnik do komentarza

Kobitki co do rozstępów ważna rzecz PODOBNO!

Wszystkie preparaty na rozstępy naciągają skórę podobno... I jeśli używamy za dużo takich kremów efekt może być właśnie odwrotny bo skóra w ciąży też się naciąga i to bardzo a jeśli jeszcze dołożymy masakryczną ilością takich kremów to własnie możemy sobie zaszkodzić ;/ Tak uważa moja znajoma dermatolog. Nie wiem ile do końca w tym prawdy, ale ja na razie smaruję się tylko oliwką dla dzieci i od czasu do czasu najzwyklejszym kremem z ziaji za 15 zł xD I jak na chwilę obecną każdy "przegląd" kończy się pozytywnie :)

Co do nóg to na lewym udzie zrobiła mi się takie coś dziwnego ni to żyłki ni żylaki coś jakby pomiędzy ale swędzi jak dotykam czymś ciepłym i nie wygląda za fanie :( mam nadzieje że po ciąży zniknie :(

Odnośnik do komentarza

Zanus501 właśnie jak moja szwagierka dowiedziała się, że jestem w ciąży to od razu dopytała swoją kosmetyczkę o dobre rady i powiedziała coś podobnego jak Ty, a dodatkowo, że warto smarować nie tylko brzuch ale też plecy żeby skóra na całym obwodzie była nawilżona i jej zdaniem w zupełności wystarczy do tego oliwka na noc + jakiś balsam/krem w ciągu dnia

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam to uczucie rozciagania sie skory od trzeciego miesiaca ciagle, z malymi kilkudniowymi przerwami. No ale jak czytalam Wasze obwody brzuchow i moj, to nie dziwne ;-)
Ale bardziej od rozstepow boje sie, ze skora sie nie zbiegnie. Kolezanka figure wypracowala piekna po dziecku, ale na brzuchu zostal jej nadmiar skory pomarszczonej jak papier toaletowy i sie juz nie cofnie...

A z innej bajki, wlasnie bylam po witaminki w rosmanie i znowu dostalam husteczki nawilzane w prezencie z rosnet. Kolejny raz :-) no i zostalam poproszona bez kolejki przez pwnie kasjerki. Bardzo milo :-)

Odnośnik do komentarza

A ja jestem taka zła! Pierwszy raz ( w poprzedniej ciąży miałam wszystkie ok) mam złe badania moczu... ;/ śladowe ilości białka..wyczytałam, że to akurat może być zależne od fizjologii, ale 20-30 leukocytów!!!! Wrrr... Idę do gin za dwa dni, ale pewnie skończy się na antybiotyku... ;/

Jakie macie opinie na temat sudocremu? Zaopatrzycie się w niego? Fajne ceny są w aptece internetowej kuźnia zdrowia. 125 mg sudocremu za 12 zł, emolium do kąpieli 400 ml za 24 zł. Ja właśnie kupiłam, bo zrobiłam rozeznanie w aptekach i ta cena rzeczywiście jest dużoooo mniejsza ;)

A na "pocieszenie" wyłowiłam dziś w ciucholandzie takie perełki dla Zośki, że cud malina :-) Cała torba za 60 zł. I like it! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1by0oenb.png

Odnośnik do komentarza

goherek
Babyjaga ty miałas lezec i pachniec a ja widze że ty notorycznie łazisz do rosmana. Liste obecności podpisujesz tam a może karnet jakiś wykupiłas sobie czy co:)?

No tak jakos podpisuje liste, jak prezenty daja... Ale jak ide to tez pachne ;-) i do warzywniaka sie urywam czasami. Taka powsinoga nie ulezy za dlugo.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Jesli moge Wam cos polecic to krem mustela. Nie jest tani ale naprawde skuteczny i bardzo wydajny. Stosuje od 4 miesiaca, mam juz spory brzuszek ale skora jest fajnie nawilzona caly dzien i mam nadzieje ze taka wytrzyma do polowy czerwca

Odnośnik do komentarza

Mimina- co do pleców to faktycznie też trzeba smarować... moja siostra je ominęła i na całej lini nerek ma rozstępy ;/ a z przodu tylko kilka malusich ;/ Moim zdaniem nie ma co drażnić skóry która już i tak musi wiele znieść ;/ najlepiej zacząć smarowanie w 9 mc i po porodzie bo wtedy skóra już nie będzie się rozciągać. tak samo bawią mnie koleżanki, które do golenia nóg używają odżywki do włosów, bo skóra jest ładnie nawilżona xD A potem się dziwią, że im włosy rosną z szybkością grzybów po deszczu i to jeszcze takie grube xD

Co do uczucia naciągania mam tak jak sobie dobrze zjem O.o Raz się tak najadłam (3 ogromne porcje obiadu na raz) że nie mogłam kichnąć bo myślałam że mnie porozrywa O.o Ale to już była głupota tyle zjeść xD

Odnośnik do komentarza

Właśnie będę zamawiać jutro kosmetyki dla maluszka przez Internet i planuje emolium płyn do kąpieli, sudocrem na odpazona dupkę,oliwke na ciemieniuche, zastanawiam się tylko co jeszcze trzeba?? Kupujecie jakieś kremy na codzień żeby smarować dziecko po każdym przewijaniu?a może też jakaś zasypke do pupy? Co jeszcze potrzeba??

Odnośnik do komentarza

Mimina
goherek
A co do rosnących brzuszków macie takie dni ze czujecie ból jakby Wam brzuch rósł, skóra się napinała?Miałam tak jakiś 1,5mca temu i teraz znów mnie dopadło, boli mnie jakby skóra jakby miał balon pęknać jakby rozciągnął sie do granic możliwości.

Ja tak mam, a zwłaszcza wieczorami, skóra ciągnie jakby miała zaraz pęknąć.

Tez miewam tak. Jakby się bardzo macie hali. Szczególnie koło pępka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...