Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Stardust no wyobraź sobie że nie byłam na zakupach :D i w ogóle nie wychodzilam dziś z domu :)
Ale jutro jadę do lekarza a później zapewne jakieś sklepy po drodze zalicze :D Mam zamiar kupić jakąś książkę o macierzyństwie i może w jakimś sklepie medycznym znajdę detektor a jak nie to zamówię z Allegro :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Upsss, aż 5 dni tu nie zaglądałam. I Wybaczcie, ale ponad 30 stron nie mam siły nadrobić. Jakoś przez ten świąteczno-noworoczny czas ogólnie za dużo się działo.
Ale czas w końcu o powrócenie do normalności :) Zaczynam od nadrabiania zaległości w spaniu, bo kilka ostatnich nocy to był koszmar, na szczęście dziś już było lepiej :)

Miłego dzionka ;)

Odnośnik do komentarza

Anett nie bylo mnie bo bylam w PL i jakos za dużo się dzialo... :P nie miałam jakos czasu.. Udalo mi soe przeczytać kilka postów ale wszystkich stron nie nadrobilam... I wczoraj po przeczytaniu co sie dzialo u Agani poprostu mnie zatkało :( nie wiem co ze stardust.serw albo cos mi umknęło albo piszą na priv forum. Ja korzystam tylko z telefonu i nie umiem wejść na te prywatne:(. Dla mnie nie ma to znaczenia i tak nikt mnie tu nie zna i nie bedzie wiedział kim jestem

http://www.suwaczki.com/tickers/hchy9n73g98bjagx.png

Odnośnik do komentarza

Olibu, z dzieckiem Stardust wszystko jest w porządku. Ona po prostu przeżywa ciężkie chwile z powodów osobistych, ale to nie dotyczy dzidzi na szczęście.
Dobrze by było gdyby udało Ci się na moment dorwać do jakiegoś kompa( sąsiadów, w bibliotece, sklepie..) i wysłać sobie na maila linka z prywatnego forum. Wtedy już będziesz mogła wchodzić z telefonu. Tu już się nic nie dzieje, a tam cały czas piszemy.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

liliannniiaa
Czesc. Czy boli Was może w tym drugim trynestrze glowa? Ja miewam duże bole głowy ale czytam ze to bardzo często przypadłość kobiet w ciąży...ehh

Tak, mam ostatnio dość regularne, ale niezbyt silne bóle (pomijając wczoraj, bo to była jakaś masakra). A przed ciążą rzadko kiedy mnie to dotykało, więc rzeczywiście pewnie jest powiązane.

Zuzia, 10.06.2016, 3230 g, 56 cm

Odnośnik do komentarza

Witam..

Sylwia.mi.. rowniez mam ten sam termin 19.06;-)

Widze ze wszystkie czarownice odlecialy z forum. Jest mi mega przykro czytałam was od pierwszej strony..... i pewnie niezdajecie sobie nawet sprawy jak bardzo pomoglyscie mi mentalnie. To moja pierwsza ciaża dlatego kazde wasze doświadczenie bylo dla mnie bardzo pomocne... jesli przeslecie mi zaproszenie do waszego grona bede wdzieczna, jesli nie to zycze wam szczesliwych rozwiazan... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...