Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Usmiech
Jurysdykcja - badz uprzejma cofnac sie w lekturze forum, to sie dowiesz wiecej o naszej wzajemnej motywacji do cwiczen. Poza tym "Grupa niecwiczacych" to zart jakich pelno na naszym forum, bo jezeli np. ktoras jest w szpitalu lub dopiero ja wypisali, to jak na cwiczyc? Albo dziewczyny na zwolnieniu lekarskim? Nie dla wszystkich ciaza jest "lekka, latwa i przyjemna"

Ona wie najlepiej więc daj już spokoj

Odnośnik do komentarza

Usmiech
Ha, ha Stardust :-) Problem w tym, ze ja leze plackiem w lozku, znudzilo mi sie czytanie, ogladanie i spanie i trol spadl mi jak z nieba :-D

Moniaaa - zamykaj interes i chodzmy na priv'a :-)

Hehe jak z nieba zrzucają trolle to ja uciekam :D

Odnośnik do komentarza

Jurysdykcja, kto dał Ci prawo nazywać nas spaślakami, oceniać naszą aktywność, komentować nasz obecny i co gorsza przyszły wygląd. Ja jednak nalegam,żebyś się przedstawiła, będzie jakiś punkt odniesienia. Ile masz lat? Ile dzieci Twoje piękne ciałko wydało na świat?

A potem zastanów się o co Ci chodzi. Najpierw piszesz,że jesteśmy grube i obwisłe, a potem ,że nie o tuszę Ci chodzi tylko zadyszkę w wieku 50 lat. Nie wiem czy wiesz (pewnie nie),ale niektóre z nas będą mieć 50-tkę za kilka lat, a są mniej zwapniałe, sfrustrowane i zgorzkniałe niż Ty.

Poza tym po co komentujesz nasze uda i ręce skoro nie wiesz czemu tak wyglądają. Skąd wniosek,że nie dbamy o siebie? Skąd,że się nie ruszamy? A w ogóle skąd wiedza,że otyłe kobiety nie tyją na początku ciąży. Jak ktoś ma tendencję do tycia (wiesz istnieje coś takiego, ale w Twoim słowniku to to samo co zaniedbywanie się) to tym bardziej tyje w ciąży.

I pozwól,że na temat moich ud pogadamy jak będziesz w moim wieku i urodzisz czwórkę dzieci. Podobnie na temat aktywnego trybu życia.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Kati78
Jurysdykcja, kto dał Ci prawo nazywać nas spaślakami, oceniać naszą aktywność, komentować nasz obecny i co gorsza przyszły wygląd. Ja jednak nalegam,żebyś się przedstawiła, będzie jakiś punkt odniesienia. Ile masz lat? Ile dzieci Twoje piękne ciałko wydało na świat?

A potem zastanów się o co Ci chodzi. Najpierw piszesz,że jesteśmy grube i obwisłe, a potem ,że nie o tuszę Ci chodzi tylko zadyszkę w wieku 50 lat. Nie wiem czy wiesz (pewnie nie),ale niektóre z nas będą mieć 50-tkę za kilka lat, a są mniej zwapniałe, sfrustrowane i zgorzkniałe niż Ty.

Poza tym po co komentujesz nasze uda i ręce skoro nie wiesz czemu tak wyglądają. Skąd wniosek,że nie dbamy o siebie? Skąd,że się nie ruszamy? A w ogóle skąd wiedza,że otyłe kobiety nie tyją na początku ciąży. Jak ktoś ma tendencję do tycia (wiesz istnieje coś takiego, ale w Twoim słowniku to to samo co zaniedbywanie się) to tym bardziej tyje w ciąży.

I pozwól,że na temat moich ud pogadamy jak będziesz w moim wieku i urodzisz czwórkę dzieci. Podobnie na temat aktywnego trybu życia.

No teraz chociaż wiem dlaczego miotła nie odleciała moja . Nadprogramowo jestem prosiakiem skrzyzowanym z mopsem i antena od telewizora. :D

Odnośnik do komentarza

Kati78
Jurysdykcja, kto dał Ci prawo nazywać nas spaślakami, oceniać naszą aktywność, komentować nasz obecny i co gorsza przyszły wygląd. Ja jednak nalegam,żebyś się przedstawiła, będzie jakiś punkt odniesienia. Ile masz lat? Ile dzieci Twoje piękne ciałko wydało na świat?

A potem zastanów się o co Ci chodzi. Najpierw piszesz,że jesteśmy grube i obwisłe, a potem ,że nie o tuszę Ci chodzi tylko zadyszkę w wieku 50 lat. Nie wiem czy wiesz (pewnie nie),ale niektóre z nas będą mieć 50-tkę za kilka lat, a są mniej zwapniałe, sfrustrowane i zgorzkniałe niż Ty.

Poza tym po co komentujesz nasze uda i ręce skoro nie wiesz czemu tak wyglądają. Skąd wniosek,że nie dbamy o siebie? Skąd,że się nie ruszamy? A w ogóle skąd wiedza,że otyłe kobiety nie tyją na początku ciąży. Jak ktoś ma tendencję do tycia (wiesz istnieje coś takiego, ale w Twoim słowniku to to samo co zaniedbywanie się) to tym bardziej tyje w ciąży.

I pozwól,że na temat moich ud pogadamy jak będziesz w moim wieku i urodzisz czwórkę dzieci. Podobnie na temat aktywnego trybu życia.

Doskonale napisane :) Mam nadzieję, że nie zostanę za chwilę skrytykowana za przyklaskiwanie :P

Zuzia, 10.06.2016, 3230 g, 56 cm

Odnośnik do komentarza

Aneett1511, jesteś pewna, że 16tc i 5d? Bo Twój suwaczek pokazuje dokładnie tydzień mniej. Ja mam termin z om na 14.06., a z usg na 13.06. :)

jurysdykcja, brak słów. Nie wiem, kto Ci nadepnął na odcisk, że postanowiłaś się tak uzewnętrznić tutaj, ale sądzę, że to nieodpowiednie miejsce. To nie jest forum dla osób trenujących tylko kobiet w ciąży. Motywator? Tak, myślę, że powinnam wrócić jutro na siłownię i znowu trenować po 2h dziennie 4 dni w tygodniu. Dziecko na pewno to wytrzyma. Grunt, żeby dobrze wyglądać podczas porodu. Zazdroszczę, jeśli możesz prowadzić normalne życie w ciąży. Ciesz się, nie wszyscy mają tyle szczęścia. A ciąża usprawiedliwieniem? Nie no, nie powinna być w ogóle, nic a nic. Od jutra znowu będę pracować po 16h dziennie 7 dni w tygodniu i realizować swoje cele. Może nie wszyscy prowadzili życie, jakie mogą prowadzić teraz w ciąży? I Ty naprawdę piszesz, że to my wyrządzamy innym krzywdę chwaląc się nawzajem zamiast krytykować? Poważnie? Bo motywacja może wynikać tylko z krytyki, tak?
Sorry za szczerość, ale przegięłaś w swoim poście. Łatwo oceniać innych. Możesz wyrażać swoje zdanie, ale miej trochę kultury. I pamiętaj, że każdemu podoba się coś innego. Idealna sylwetka to taka, z którą Ty czujesz się dobrze. Inaczej możesz dążyć do takiego "pseudo" ideału w nieskończoność.
Nie powiem, że nie ma w ogóle racji w tym, co napisałaś. Ale swoje "racje" przekazałaś w kompletnie zły sposób (niekulturalny najdelikatniej mówiąc).
Jest takie fajne powiedzenie: "Nie osądzaj człowieka, dopóki nie pochodzisz w jego mokasynach przez dwa obroty księżyca"

Zuzia, 10.06.2016, 3230 g, 56 cm

Odnośnik do komentarza

~Jurysdykcja
Niestety mam tez nick zalogowany wsrod dziewczyn ktore niedawno dolaczyly wiec omylkowo pewnie przyjmiece mnie do prywatnego watku:)

Ja chciałabym to skomentować Ale nie zrobię tego z bardzo prostej przyczyny
Mam coś takiego jak takt i kulturę.

Haha

Odnośnik do komentarza

Aneett1511
Usmiech
Ja mysle, ze Jurysdykcja nie wsatwi swojego zdjecia, bo jest kolesiem :-D

Hahahahha padłam :D to by się nawet Zgadzało :D

I do tego szpiegiem z Krainy Deszczowcow... Carrramba! Ma tajny nick i spenetruje nas i nasze forum :-D buhahahaha

Odnośnik do komentarza
Gość Jurysdykcja

Na tym forum jest jeszcze wiele zalosnych rzeczy ktore sa poruszane. najbardziej rozbawiajace sa watki o tym czego nie mozna jesc albo "ratunku pilam wapno a potem zobaczylam ze jest tam skladnik i przeczytalam ze w ciazy sie go nie powinno jesc co teraz ratunku" albo z gotowaniem szynek tez bylo niezle. albo o tym ze nie mozna uzywac normalnych kosmetykow. po prostu boki zrywac..... to forum to niezla komedia :)))

Odnośnik do komentarza

dziewczyny zalozylam prywatny watek....jurysdykcja nie badz taka pewna ze cie przyjmiemy bo dziewczyn ktore udzielily sie raz czy dwa do prywatnego forum dodawac nie bede
a ty rzeczywiscie jestes trollem skoro nie masz odwagi wypowiedziec sie pod zalogowanym nickiem i chyba wypadaloby cie zglosic...masakra co za babsko z ciebie, tupet nie z tej ziemi!!!

dziewczyny do kilku z Was poszlo zaproszenie, pozniej dodam reszte stalych dziewczyn, a potem razem zadecydujemy kogo jeszcze dodac:)

lece kurczaka wstawic bo maz mnie przeklnie hehe do pozniej!

http://www.suwaczki.com/tickers/cb7wvfxm0lk1uqu4.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/1usawn151ff27v09.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-58195.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-58193.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Wiedźmy w nowym roku! Czy u Was też wszyscy składali życzenia dotyczące dzidzi?? Ja dostawałam tylko takie. Ilość stron na forum jaką mam do nadrobienia jest przerażająca... Jestem trochę smutna bo wciąż wymiotuję wieczorem mimo, ze zaczęłam właśnie 5 miesiąc czy to będzie trwało do końca? :(
Jurysdykcja.....ehhh myślałam, że w końcu nadejdzie taki moment, że ktoś zacznie tu mieszać na forum, ale przecież damy radę i nie komentujcie jej wypowiedzi bo tylko karmicie trola a ona się podnieca każdym komentarzem na jej wypowiedzi. Najlepiej totalnie ignorować.

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddzu58do4bwxy.png

Odnośnik do komentarza

Gianna No wlasnie, że byłam już w sumie u 3 lekarzy i każdy potwierdził ten tydzień który pisałam (16tc i 5) aczkolwiek widzisz z om Wyszedł mi termin 26.06 a z usg 20.06. Om w ogóle się nie kieruje że względu na nieregularny okres, ale właśnie dziwi mnie trochę to, że Termin mam na 20.06 i lekarze Twierdzą, że jestem tydzień do przodu (na dzień dzisiejszy, przypada to 16tc i5 a nie jak w suwaczku 15 i 5.) Dlatego teraz na wizycie porozmaiwam z moim lekarzem, wszystko od A do Z mu opowiem i przedstawię i zobaczymy co on na to ;) a, że to na prawdę fajny i konkretny facet to może w jakiś sensowny sposób mi to wyjaśni :D

http://www.suwaczek.pl/cache/4bbfb70c46.png http://www.suwaczek.pl/cache/a5c94452fd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...