Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nika, najlepsze straciłaś. W tym momencie w zasadzie zaczęła się cała akcja.
Mój mąż oczywiście nic nie zrobił sobie ze sceny na temat stukania dziecka po głowie..No cóż..
Co do zgagi, to w tej ciąży nie jest najgorzej, ale na razie brzuch nisko, pewnie potem się zaczną jazdy. Ja już kiedyś pisałam o natychmiastowym działaniu sody oczyszczonej,ale któraś z dziewczyn postawiła mnie do pionu, że to tylko pozornie pomaga,a potem jest jeszcze gorzej. Tak czy siak w poprzednich ciążach "leczyłam" zgagę sodą, bo ulga była błyskawiczna.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Kati78
Moje dzieciaki już zarządziły pobudkę,więc witam się z kawusią na dzień dobry:)

dzien dobry :)
wstalam z bolem ucha :(
cos zaczynamy sie sypac Drogie Wiedzmy - bole uszu, brzucha, zoladka, kregoslupa...
trzeba to koniecznie przepedzic!!!

tez obejrzelismy wczoraj 9 miesiecy :)

Odnośnik do komentarza

Może spróbuj patentu z wodą utlenioną, podobno działa cuda:)
Mnie na szczęście póki co nic nie dolega, no może oprócz bólu mięśni nóg po wczorajszych fitnessach ;) Generalnie jestem wkurzona, bo nie dość że ledwo chodzę, to jeszcze na wadze pól kg więcej niż wczoraj, wrrr. Ale nie zniechece się, dziś znowu zapodam 40 min ćwiczeń: )

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Kati78
Może spróbuj patentu z wodą utlenioną, podobno działa cuda:)
Mnie na szczęście póki co nic nie dolega, no może oprócz bólu mięśni nóg po wczorajszych fitnessach ;) Generalnie jestem wkurzona, bo nie dość że ledwo chodzę, to jeszcze na wadze pól kg więcej niż wczoraj, wrrr. Ale nie zniechece się, dziś znowu zapodam 40 min ćwiczeń: )

przeciez obiecalas mi, ze dobijecie do mojej poswiatecznej nadwagi, to co sie wkurzasz :D

patentu z woda uzylam przed swietami, dzis powtorze, ale najpierw musze pojechac do sklepu a zimno jak jasny gwint, wiec boje sie zawiac

jak spedzacie tegorocznego Sylwestra? ja siedze w chalpce, choc dziecinka chciala nas gdzies wyslac, coby wlasna impreze uszykowac :)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, chcialam sie zameldowac. Przyznam ze mniej czytam forum bo poczulam sie lepiej i mam wiecej energii do tego dostalam ksiazki o macierzynstwie wiec czytam je. Choc ominal mnie jakis temat o rolowaniu u was :)
U mnie ok, wczoraj bylam na usg i termin porodu przesunal mi sie o tydzien z 07.06 na 31.05 bo dzidzia taka dlugonoga.
Mnie tez bolal kregoslup ale na swieta dostalam poduszke z modehood ta duza w ksztalcie litery C i jest mi duzo lepiej-bole ustapily.
Sylwestra organizujemy u nas bo stwierdzilismy ze w kolejnych latach moze byc ciezko :)
Takze zdrowego nowego roku zycze!

http://www.suwaczek.pl/cache/7cc5c5ed9a.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Nika, w takim razie moja teoria jest taka,że dziś jest silniejsze przyciąganie ziemskie;)

Beata, no tak ,dogonimy Cię, ale nie powiedziałam kiedy:) Tak w 9 miesiącu może być;)?

Co do Sylwestra, to nasza najstarsza córa wybiera się do koleżanki. Będą we 2 a mają "prawdziwego" szampana. Już się boję co to będzie jak go wychleją we dwie. Patrycja Bogu dzięki nie ma póki co doświadczenia z alkoholem i na razie zdrowy stosunek do tego tematu. Choć to nie znaczy,że jej się nie spodoba jak spróbuje. No ale co mam zrobić. Zabronić prawie 16-latce iść do koleżanki? Wylać szampana? Chyba pozostaje mi przyglądać się wszystkiemu z boku i cieszyć się,że się nie kryje..
No a my i trójka maluchów będziemy mieć w domku własną wewnętrzną impresskę;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Kobietki kochane! To w takim razie duuuuuuużo zdrówka na ten Nowy Rok! Abyśmy przetrwały tą zimę (a zimno dziś u mnie, że łohoho) nie chorując :) Szczęścia, pomyślności, cierpliwości :) Uśmiechu i radości :)
Grzecznych mężów/partnerów! Spokojnych nocy! Wesołych dni :) Szczęśliwych rozwiązań nam Wszystkim! WSZYSTKIEGO DOBREGO! :)

monthly_2015_12/czerwcowe-maluszki-2016_41634.jpg

Odnośnik do komentarza

Kati, Ty Malpo :) w jakim 9 miesiacu? Dotrzymuj mi kroku juz teraz :D

jesli chodzi o nastolatki, imprezy i alkohol strasznie trudny temat,
moj syn jakos nigdy nie garnal sie do imprezowania, raczej do ksiazek, dopiero teraz...
nie powiem, ze sie nie boje, ale z drugiej strony jest juz prawie pelnoletni i na moje oko rozsadny, wiec powinnam mu zaufac, tym bardziej, ze jesli bedzie chcial, to i tak zrobi co zechce
trudne to nasze rodzicielstwo :/

Nikaa
nie martw sie nadbagażem potanczysz dzis troche i zaraz spalisz :)

Kawa z mlekiem
fajnie, ze sie odzywasz :)
super, ze Dzidzia i Ty ok, wszystkiego dobrego w Nowym Roku, obysmy szczesliwie dobily do tego maja :)))

Odnośnik do komentarza

Kati78
Beata, a ile masz na plusie od początku ciąży? Te świąteczne 3 kg zostały z Tobą na stałe czy coś spadło? Ja tam mogę Ci dotrzymać tempa tyle że po ciąży Ty sobie pięknie schudniesz, a mi wszystko zostanie. Ja już znam mój organizm pod tym kątem niestety...

Kati
niestety w domu nie mam wagi, wiec nie wiem czy i ile mi spadlo, licze sie z tym, ze cos spadlo, bo jem juz normalnie a nie obzeram sie bez opamietania jak w swieta, no i elegancko sie wyprozniam, co mnie bardzo cieszy, zwaze sie dopiero u gina 11 stycznia :(

jesli chodzi o chudniecie to tez mam przesrane, bo kiepska przemiana materii i meka ze zbijaniem wagi,
w pierwszej ciazy przytylam 12 kilo, co zrzucalam cale poltora roku, mialam wtedy 25 lat, teraz nawet nie chce myslec co bedzie, tym bardziej, ze moj men to szczypiorek, wiec bedziemy wygladac jak Flip z Flapem :)

Odnośnik do komentarza

Kati78
11 stycznia będziesz mieć usg połówkowe? Ja też mam termin na 11 do mojej gin, ale 7 go mam termin na usg.

polowkowe mam 5 stycznia w klinice w Katowicach, a 11 termin do mojego prowadzacego

stresujesz sie polowkowym? ja tak, choc wierze, ze bedzie ok

Odnośnik do komentarza

Kati78
Ja jakoś nawet nie bardzo się stresuję. Bardziej jestem podjarana faktem,że poznam płeć (a raczej upewnię się w moim wewnętrznym przekonaniu że to kobitka;)). Myślę,że skoro na prenatalnych wszystko było ok to teraz też będzie:)

tez tak mysle :)

moje pierwsze wewn przekonanie tez przekonywalo mnie do kobitki, ale chlop stwierdzil, ze zrobil chlopa, co ostatnio potwierdzil (choc niby nie na 100 %) gin, wiec raczej nie mam juz zludzen... otaczaja mnie same chlopy, nawet pies :)

Odnośnik do komentarza

Ehh dziewczynki...ostatni dzień starego roku rozpoczął mi sie tak sobie :/ Pomijając fakt że w jeden dzień przytyłam prawie kg to zamarzły mi drzwi w samochodzie, musiałam czekać aż szyby się odmrożą i tym sposobem spóźniłam się do ginekologa o godzinie i juz go nie było. Co prawda i tak ta wizyta to pewnie byłaby szybka bo rzucił by tylko okiem na wyniki, założył w 17 tyg.karte ciąży i na tym by się skończyło. Bo w mojej poradni NFZ tak to zazwyczaj wygląda :( Mam przyjść za tydzień choć nie jestem zapisana. Jedyny plus to taki że zalatwilam sobie skierowanie do okulisty bo co jakiś czas warto przebadac wzrok. Dobrz ze w minioną niedziele bylam prywatnie u lekarza to przynajmniej widzialam synka na usg. Płakać mi się chce. Chyba łapie mnie dół :/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

U mnie było na odwrót. Jak mój mąż dołączył do mojej rodziny to miałam już córkę (z pierwszym mężem unieważniłam ślub kościelny i rozwiodłam się w podskokach), dwie siostry, mamę (tata zmarł) i dwie babcie (dziadkowie też już nie żyli). Stwierdził, że mamy umiejętność do wybijania chłopów, hehe. Jak okazało się,że jestem w ciąży z dziewczynką, to poczuł się osaczony:) No i dorobił dwóch synów:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Kati78
U mnie było na odwrót. Jak mój mąż dołączył do mojej rodziny to miałam już córkę (z pierwszym mężem unieważniłam ślub kościelny i rozwiodłam się w podskokach), dwie siostry, mamę (tata zmarł) i dwie babcie (dziadkowie też już nie żyli). Stwierdził, że mamy umiejętność do wybijania chłopów, hehe. Jak okazało się,że jestem w ciąży z dziewczynką, to poczuł się osaczony:) No i dorobił dwóch synów:)

moj tez chce jeszcze dorabiac, ale mnie juz wiek nie pusci :( a szkoda, bo zawsze marzylam o coruni, moze kiedys sie wnuczki doczekam :)

Nikaa
Ty jeszcze nie masz karty ciazy????
co to za fajny lekarz?
wspolczuje Ci przezyc i nerwow, naprawde mozna sie wkurzyc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...