Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

~Bea.ta1
Usmiech
Bea.ta - dobrze, że dajesz znaki, że wszystko ok - bo jak za długa cisza, to się martwimy! :-* Meldujcie się Dziewczyny regularnie :-)

dzieki :*
nie martwcie sie, wystarczy, ze ja to robie :P

wlasnie ogladam lodowki na necie, bo pan naprawiacz stwierdzil, ze mozemy sobie nasza na zlom wywiezc hehe

Stardust Ty wiedzmo ukochana, co wlasciwie sie stalo, ze jestes w szpitalu???

W skrócie
Przyjechali teście wywiązała się nie ciekawa awanturka i serce mi przysiadlo.

Odnośnik do komentarza

Usmiech
Bea.ta - dobrze, że dajesz znaki, że wszystko ok - bo jak za długa cisza, to się martwimy! :-* Meldujcie się Dziewczyny regularnie :-)

dzieki :*
nie martwcie sie, wystarczy, ze ja to robie :P

wlasnie ogladam lodowki na necie, bo pan naprawiacz stwierdzil, ze mozemy sobie nasza na zlom wywiezc hehe

Stardust Ty wiedzmo ukochana, co wlasciwie sie stalo, ze jestes w szpitalu???

Odnośnik do komentarza

~Stardust
~Bea.ta1
Usmiech
Bea.ta - dobrze, że dajesz znaki, że wszystko ok - bo jak za długa cisza, to się martwimy! :-* Meldujcie się Dziewczyny regularnie :-)

dzieki :*
nie martwcie sie, wystarczy, ze ja to robie :P

wlasnie ogladam lodowki na necie, bo pan naprawiacz stwierdzil, ze mozemy sobie nasza na zlom wywiezc hehe

Stardust Ty wiedzmo ukochana, co wlasciwie sie stalo, ze jestes w szpitalu???

W skrócie
Przyjechali teście wywiązała się nie ciekawa awanturka i serce mi przysiadlo.

trza bylo piescia troche pomachac :))
ale z malym wszystko ok mam nadzieje :)

Odnośnik do komentarza

Dagmaraa18
Hej :)
Przed ciążą paliłam i kiedy zobaczyłam 2 kreski na teście automatycznie powiedziałam że siebie mogę truć ale maleństwa nie będę i nie paliłam.
Aż do dzisiaj nie miałam w ogóle ochoty na papierosy a dzisiaj coś się przestawiło i nagle doznałam ochoty na papierosa ;/
Co robić ?

Nie palić kochana zajmij się czymś innym

Odnośnik do komentarza

~Bea.ta1
~Stardust
~Bea.ta1
Usmiech
Bea.ta - dobrze, że dajesz znaki, że wszystko ok - bo jak za długa cisza, to się martwimy! :-* Meldujcie się Dziewczyny regularnie :-)

dzieki :*
nie martwcie sie, wystarczy, ze ja to robie :P

wlasnie ogladam lodowki na necie, bo pan naprawiacz stwierdzil, ze mozemy sobie nasza na zlom wywiezc hehe

Stardust Ty wiedzmo ukochana, co wlasciwie sie stalo, ze jestes w szpitalu???

W skrócie
Przyjechali teście wywiązała się nie ciekawa awanturka i serce mi przysiadlo.

trza bylo piescia troche pomachac :))
ale z malym wszystko ok mam nadzieje :)

Tak ok chociaż lekarze mówią że mam unikać stresu co nie jest łatwe staram się Ale w tej sytuacji to jest trudne bardzo. Mały rośnie ładnie i broi ile tylko ma sił chociaż niewiem jak zniesie kolejne tabletki. W każdym razie z tego co wiem te ludziska mają zakaz kontaktowania się zemna co będzie trudne dla nich bo tesciowka lubi swój jad wywalac na innych od zawsze haha.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Tak pozwoliłam sobie zajrzeć do Was i życzyć powodzenia :) jestem też czerwcowa mamuśka z tego roku :) moja córeczka ma pół roku :)
Trzymajcie się cieplutko :) Fajna rzecz to forum, dużo wiadomości od innych dziewczyn dowiedziałam się i jestem szczęśliwa mamuśka :) utrzymujemy cały czas kontakt z innymi mamuśkami z tego rocznika ur :)
Pozdrawiam :)

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9hfo9e3dlt.png
http://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hhxfwzhxa.png

Odnośnik do komentarza

Kati78
Tina, dzięki za odwiedziny i gratuluję ślicznej córci:)

Stardust, w którym Ty jesteś tygodniu,że Ci robią ktg?

Czarnykwiat, obiecuję jutro powtórzyć ćwiczenia:) Mam nadzieję,że młody pozwoli tak jak dziś do południa:)

Marzena, witaj!

W 20 tym Kati tutaj od 19 nas tego robią zdziwiona byłam bo z Kamilem chyba w 26 dopiero mi robili. Ale teraz to już tylko ja jestem podłączona pod jakiś aparat z młodym jest ok.

Odnośnik do komentarza

Moniska-12
Stardust przygotuj sobie następnym razem kij bejsbolowy i problem z głowy. Na szczęście moje dziecko musi się mocno trzymać swojego "mieszkanka " bo tyle co ja się nawkurwiam w pracy, albo ostatnio remont wynajetego mieszkania żeby je zdać i odzyskać kaucję to mało. Sam stres wgl nie potrzebny w takim stanie.

Co do imion może Mietek :-D

Zwyczajowo kij im w nos padlam bo dość długo byłam w stresie oni tylko przyspueszyli sprawę. Ustabilizować musieli mi serducho bo masakra myślałam że ducha wyzione. Ja zawsze mówiłam ze gowna się nie tyka bo potem smierdzisz więc jestem ponad to wszystko innego wyjścia nie mam w końcu są dzieci. To co mnie zabolało to fakt że ta iduotka powiedziała ze gdybym w czerwcu nie straciła dziecka to nic by się nie stało i ze rozwalilam rodzinę.
Więc doszłam do wniosku ze rozmowa nie ma sensu z nimi i wygonilam ich w zasadzie wyrzucilam z domu. Potem poleciała torba a już dalej za dużo nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza

O rany.... Stardust! Współczuję... Nie ma to jak zdenerowac kobietę w ciąży, i to po takich ciążowych przejściach jak Twoje. To rozumu trzeba nie mieć! Współczuje Ci teściowej... Szczęście w nieszczęściu, pewnie nie będziesz musiała jej często znosić. Dobrze, że ich wywaliłaś. No, a teraz dochodź do siebie, kochana.
Tina - dzięki za odwiedziny. tak, to prawda, to forum jest rewelacyjne! Mam nadzieję, że my po urodzeniu naszych maluszków też bedziemy dalej w kontakcie.

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3o90bvz743ukkv.png

Odnośnik do komentarza

Patsy
O rany.... Stardust! Współczuję... Nie ma to jak zdenerowac kobietę w ciąży, i to po takich ciążowych przejściach jak Twoje. To rozumu trzeba nie mieć! Współczuje Ci teściowej... Szczęście w nieszczęściu, pewnie nie będziesz musiała jej często znosić. Dobrze, że ich wywaliłaś. No, a teraz dochodź do siebie, kochana.
Tina - dzięki za odwiedziny. tak, to prawda, to forum jest rewelacyjne! Mam nadzieję, że my po urodzeniu naszych maluszków też bedziemy dalej w kontakcie.

Jest ok już dzisiaj nie mają dziwnych min hehe teraz tylko muszę wyluzować nawet psycholog do mnie przysłali szpitalna trochę poplakalam pogadalysmy 2 godz i jest lepiej. Ustalilam priorytety życiowe a teście nie przyjadą strach im nie pozwoli mój eks podobno taka jazdę zrobił .
Będzie dobrze teraz tylko zdrowo jeść i rodzic maluchy a potem do Beaty jadę na wakacje :D dopiero zlot zrobimy i nasiadowke:P

Odnośnik do komentarza

~Stardust
Patsy
O rany.... Stardust! Współczuję... Nie ma to jak zdenerowac kobietę w ciąży, i to po takich ciążowych przejściach jak Twoje. To rozumu trzeba nie mieć! Współczuje Ci teściowej... Szczęście w nieszczęściu, pewnie nie będziesz musiała jej często znosić. Dobrze, że ich wywaliłaś. No, a teraz dochodź do siebie, kochana.
Tina - dzięki za odwiedziny. tak, to prawda, to forum jest rewelacyjne! Mam nadzieję, że my po urodzeniu naszych maluszków też bedziemy dalej w kontakcie.

Jest ok już dzisiaj nie mają dziwnych min hehe teraz tylko muszę wyluzować nawet psycholog do mnie przysłali szpitalna trochę poplakalam pogadalysmy 2 godz i jest lepiej. Ustalilam priorytety życiowe a teście nie przyjadą strach im nie pozwoli mój eks podobno taka jazdę zrobił .
Będzie dobrze teraz tylko zdrowo jeść i rodzic maluchy a potem do Beaty jadę na wakacje :D dopiero zlot zrobimy i nasiadowke:P

rece mi opadly jak przeczytalam o Twojej eks tesciowej, na szczescie to juz za Toba...
Kochana ja juz czekam na Wasz przyjazd i trzymam Cie za slowo :)

Odnośnik do komentarza

~Bea.ta1
~Stardust
Patsy
O rany.... Stardust! Współczuję... Nie ma to jak zdenerowac kobietę w ciąży, i to po takich ciążowych przejściach jak Twoje. To rozumu trzeba nie mieć! Współczuje Ci teściowej... Szczęście w nieszczęściu, pewnie nie będziesz musiała jej często znosić. Dobrze, że ich wywaliłaś. No, a teraz dochodź do siebie, kochana.
Tina - dzięki za odwiedziny. tak, to prawda, to forum jest rewelacyjne! Mam nadzieję, że my po urodzeniu naszych maluszków też bedziemy dalej w kontakcie.

Jest ok już dzisiaj nie mają dziwnych min hehe teraz tylko muszę wyluzować nawet psycholog do mnie przysłali szpitalna trochę poplakalam pogadalysmy 2 godz i jest lepiej. Ustalilam priorytety życiowe a teście nie przyjadą strach im nie pozwoli mój eks podobno taka jazdę zrobił .
Będzie dobrze teraz tylko zdrowo jeść i rodzic maluchy a potem do Beaty jadę na wakacje :D dopiero zlot zrobimy i nasiadowke:P

rece mi opadly jak przeczytalam o Twojej eks tesciowej, na szczescie to juz za Toba...
Kochana ja juz czekam na Wasz przyjazd i trzymam Cie za slowo :)

Nie musisz hehe uwierz mi :D

Odnośnik do komentarza

Stardust - masz oficjalny zakaz trafiania do szpitala aż do porodu! U Ciebie to książke mozna napisać. 20 tydzień u Ciebie - JA PIERDZIELE! Już? Połowa!! Miałaś już robione usg połówkowe?
Dziewczyny u mnie w czwartek bedzie 16 tydz. To moja pierwsza ciąża - ja "odczuwałam motylki" gdzieś od 13tyg. Czytałam że to nie możliwe. Dziś w nocy mój motyl mnie 2 razy obudził. To takie gilgotanie.Nie wiem czy wariatka jestem ale myśle że to TO. Jestem chudzielec brzuch płaski zawsze to może dlatego już coś czuje? Czy mam się stuknąć w głowe? Co myślicie?

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhgv16dcva.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...