Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

gusia1910
nefer - nie chciałam Cie urazić. Wydaje mi się nie możliwe spać tylko i wyłącznie na lewym boku, bo i tak i tak się w końcu albo obrócisz na plecy albo na prawy bok a budzika przecież nastawiać nie będziesz żeby spradzac np. co godzinę czy śpisz na lewym boku? No nie wiem.Myśle że jeśli badania są takie prowadzone to coś w tym jest ale bez przesady. Myśle że i organizm i dzidzia będą dawały nam znaki że coś jest nie tak ??

Spoko Gusia :)
Ja ogólnie tak tylko napisałam ze lewa strona najlepsza. Nikt oczywiście nie bedzie siał paniki ze w nocy sie obróci. :)
Sama sie obracam. Ale moja ciaza jeszcze wczesna. Po 20. tyg juz macica robi sie za ciezka. No ale wtedy tsk jak mowisz, organizm i dzidzia dadzą znac ze chcą zmiany pozycji. :)
Stardust, a gdzie Teoja śliczna kicia sie podziała? Na dwór wychodzi?

http://www.suwaczek.pl/cache/c2f250a4ad.png

http://www.suwaczek.pl/cache/b9fe27cfa4.png

Odnośnik do komentarza

Nikaa76 - ale ze mnie trąba ;-) oczywiście, gratuluję synka :-)

Ja tak sobie myślę, że te bóle, podły nastrój, zmęczenie spotęgowane są przygotowaniami do świąt. Dziewczyny, nie dajcie się zwariować - ja na przykład mam straszenie brudne okna i nie zamierzam się tym przejmować - jeszcze trochę światła przez nie wpada, więc o co chodzi? he, he. Zróbcie tylko to, co jest naj-naj-najbardziej konieczne, a co się da zrzućcie na innych domowników. O reszcie zapomnijcie. Nic się przecież nie stanie.

Ja jeszcze trochę będę musiała pogotować i wyprasować ubrania, ale poza tym nic więcej nie zamierzam zrobić.

Odnośnik do komentarza

Paula0305
Maaasakra ja i mi się nic nie chce ;( Mam robić wołowinę w sosiku z warzywami, a od pół godziny patrzę się na nią zamiast pokroić i zacząć dusić xD hahaha ;) ciekawe do której będę dziś siedziała z takim tępem...
Beata też się nad wszystkim za mocno spinam, ja już chyba też do tych "starych" wiedźm się zaliczam ;)

Paula ja to musze zmienic, bo inaczej zwariuje ja a ze mna moi bliscy, to chyba bedzie moje postanowienie noworoczne :)
a tymczasem... cos mi strzelilo pod kolanem jak kucalam przed chwila, ladnie sie zaczyna swiateczny czas :)

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki! Co za kocioł u mnie ostatnimi dniami, już padam na ryj. Wczoraj jakoś po północy zaczęłam nadrabiać forum,ale zasnęłam.. Teraz cichaczem u ciekłam z kuchni szybko piszę;)

Z tym niedotlenieniem przy spaniu na plecach czy prawym boku to jest taka sama prawda jak w stwierdzeniu, że jak zatkasz sobie buzię i nos to się udusisz. Niby prawda tyle,że niewykonalna. I tak samo ze spaniem. Tak jak pisałam wcześniej, po 20-30 tc organizm wymusza na nas spanie takie,aby nie doszło do niedotlenienia. Jak w poprzednich ciążach podpinali mi ktg na pół godziny na wznak to dosłownie się dusiłam i musiałam się przekrecać na lewy bok. Organizm nie dopuści do niedotlenienia z powodu obrania złej pozycji.

Dziewczynki, gratuluję poznania płci. Ja dopiero 7 stycznia mam usg połówkowe i bardzo liczę na współpracę dzidzi:) Choć wg mnie to dziewczyna:)

Lecę dalej pichcić. Mam już całą lodówkę ciast, jestem w trakcie kompotu i sałatki jarzynowej. Buziaki!

Odnośnik do komentarza

Usmiech
Cerise - gratulacje! :-)

Nefer - fajnego masz teścia :-)

Teścia mam zajebistego :D
Opindolil mi pół kuchni, wymyl wszystkie okna, wyszorowal taras (!). Jeszcze by robił tylko mu sie płyn skończył :P
Jego jak weźmie na sprzątanie to leci jak na miotle. Moj maz ma to po nim. Jak sie weźmie to pół chaty mi oblatuje. :))
Tesciowa tez chciała cos robic ale nie za bardzo moze bo ma nieczynna prawa stronę po wylewie.
Dobrze ze taki jest bo ja tak ogólnie to mam wywalone na sprzątanie przedświąteczne. Uważam ze czysto ma byc cały czas i jak mam ochotę to po prostu sprzątam. Nie szaleje przedświątecznie bo potem lezalabym zdechła. Poza tym chyba znienawidzilabym swieta przez ten obowiązek sprzątania. ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/c2f250a4ad.png

http://www.suwaczek.pl/cache/b9fe27cfa4.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki Bea.ta :-*

Nie wiem, jak Wy ;-) ale ja np. jestem w ciąży i nie mogę się przeciążać - he, he :-D

Nefer - Wow, teść na 6! Poza tym popieram Twoją metodę!

Kati78 - ha, ha - tajna agentka zakonspirowana w kuchni! ;-) Forum wciąga - wiem coś o tym ;-)) Najgorzej, że ja muszę nadawać z kompa, bo mój telefon nie chce zamieszczać postów. Muszę przesłuchać męża na okoliczność kombinowania w moim fonie (czyżby zhakerował mój tajny kod zabezpieczający i sabotażował łączność z Czerwcowymi Maluszkami??). O-ooo..!

Odnośnik do komentarza

Musze się pochwalić, że zrobiłam dzisiaj dwa stroiki na święta, ale prezentów jeszcze nie zawinęłam - mimo wszystko trochę się zmęczyłam. Każdy prezent mam w osobnej torbie ze sklepu, więc w razie czego zwalę na ciążę ;-)

Anett1511 - Fajnie, że już czujesz ruchy - ja nadal czekam!

Odnośnik do komentarza

Usmiech
Dzięki Bea.ta :-*

Nie wiem, jak Wy ;-) ale ja np. jestem w ciąży i nie mogę się przeciążać - he, he :-D

Nefer - Wow, teść na 6! Poza tym popieram Twoją metodę!

Kati78 - ha, ha - tajna agentka zakonspirowana w kuchni! ;-) Forum wciąga - wiem coś o tym ;-)) Najgorzej, że ja muszę nadawać z kompa, bo mój telefon nie chce zamieszczać postów. Muszę przesłuchać męża na okoliczność kombinowania w moim fonie (czyżby zhakerował mój tajny kod zabezpieczający i sabotażował łączność z Czerwcowymi Maluszkami??). O-ooo..!

Uśmiech, uwielbiam Cie :D :D
Nie daj sie sabotazowac! Hahahaha.

Co do ruchów to dzis dzidzia spokojna. A tak to plumka i potrafi mnie juz niezle zdzielić ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/c2f250a4ad.png

http://www.suwaczek.pl/cache/b9fe27cfa4.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Mimo, że rzadko piszę czytam wasze posty na bieżąco. U mnie wszystkie badania w porządku, znamy już płeć dzieciaczków, czekamy najprawdopodobniej na dwóch chłopaczków. Po tym jak mój M sie o tym dowiedział stwierdził, że"super później dorobimy dwie dziewczynki i będzie komplet" : )
Już nie mogę się doczekać następnego Bożego Narodzenia! Będzie nas więcej : D
A co do Świąt praktycznie wszystko przygotowane. Prezenty zapakowane i schowane. Lodówka pelna nie ma gdzie palca wcisnąć. A to zasługa mamci, która przywiozła mega wypchane walizki smakołyków zrobionych wspólnie z babcią. W tym roku pierwszy raz spędzamy święta w swoim mieszkaniu, więc żeby nie było nam smutno przyjechała nana i mój młodszy brat. Trochę będzie mi brakowało tego rozgardiaszu i domu pełnego ludzi ale narazie nie mogę podróżować, najlepiej leżeć i odpoczywać. Więc leżę:) ale cokolwiek trzeba było przygotować. M posprzątał mieszkanie, ja zajęłam się ozdobami i kilkoma potrawami. Dziś tylko wszystko dopieścić i nastanie ten magiczny czas.
Zdrowia, szczęścia pomyślności, niech się trafi karp bez ości, by w ten wigilijny czas nic nie kuło w gardło Was. Spod choinki niech wysypie się prezentów worek cały, a świat wokół niech chociaż przez chwilę będzie śnieżno biały. Niezapomnianych i prawdziwie rodzinnych świąt Bożego Narodzenia, upływających we wspaniałej atmosferze i nigdy nieprzemijającej wiary w to, że każdy kolejny dzień może być jeszcze piękniejszy. Dużo zdrówka i wytrwałości (niech w końcu odejdą te paskudne mdłości!). Dużo siły dla tych, dla których będzie to trudny czas. Spełnienia wszystkich życzeń, a szczególnie tych, które każda z Was po cichu chowa na dnie serduszka. Oby nadchodzący Nowy 2016 Rok był taki, o jakim wszystkie marzymy. Buziaki : - )

http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpf2l745y2.png

Odnośnik do komentarza

Kochane moje!

I ja dolaczam sie do zyczen, aby te swieta byly dla Was i Waszych Rodzin czasem szczegolnym i magicznym, czasem wspolnego oczekiwania najpierw na Boska Dziecine a nastepnie na nasze wspaniale male Cuda, czasem spedzonym w towarzystwie zyczliwych, bliskich osob.
Zycze Wam, aby wszelkie problemy sie rozwiazaly, troski zniknely, a marzenia sie spelnily...

Ps. Po swietach koniecznie wazymy sie dziewczynki i podajemy swoja wage :D

stardust
dzieki Kochana za zyczenia, wierze z calych sil, ze w koncu bedzie dobrze :)

calusy dla Was i Dzidziolkow :)

Odnośnik do komentarza

Ehh... wczoraj miałam koszmarny dzień. Nie miałam nawet weny, żeby wstać z łóżka przez większość czasu. Przedwczoraj w nocy pokłóciłam się z mężem, podczas kłótni strasznie zabolał mnie brzuch :/ Spałam 3h... W efekcie czułam jakby moja doba wydłużyła się o kolejny dzień i byłam cieniem człowieka. Już nie mówiąc o tym, że martwiłam się o dziecko i czy nocna awantura mu nie zaszkodziła :( Stwierdziłam, że nie chcę całe święta się zastanawiać, czy wszystko jest ok i umówiłam się na USG. To był bardzo dobry pomysł :D Mimo, że totalnie wymęczona, po badaniu czułam jakbym góry mogła przenosić :P I w końcu miałam spokojną noc i długi sen :) Bo oczywiście z dzieckiem jest jak najbardziej w porządku :D Wierciła się niesamowicie :P Wierciła, bo to na 85% DZIEWCZYNKA :D I już szykuje nóżki do kopania mamy :P Heh... najwspanialszy prezent na te święta :)

A teraz biorę się za nadrabianie, co u Was ;)

Zuzia, 10.06.2016, 3230 g, 56 cm

Odnośnik do komentarza

stardust.serw, u mnie w sumie też nie potrzeba słodyczy :P Odkąd pamiętam na każdym USG się wierci :D

Moniska-12, widzę, że nie u Ciebie podobna historia jak u mnie we wtorek :/ Zgadzam się z Usmiech, że to te zbliżające się święta mogły tak podnieść ciśnienie.

gusia1910, mam podobnie :P Dzisiaj mam dwie wigilie, przy czym na żadną na szczęście nic nie musiałam robić :P A pozostałe dwa dni też zaproszenia do rodziny, przy czym nawet nie wiem czy wszystkich da się odwiedzić. W tym roku mamy plan, żeby wcześniej wrócić do mieszkania i odpocząć.

Nefer, mój mąż ma podobnie. Jak się weźmie to całe mieszkanie wysprząta bez zająknięcia. Tylko gdyby go jeszcze częściej ta wena nachodziła :D Choć i tak nie mam się co skarżyć ;)

Kurcze, jeszcze dwie strony mi zostały, ale mąż zaczyna sugerować, że za długo siedzę przed kompem, a potem wszystko będę ogarniać na ostatnią chwilę xD Jak zwykle :D Idę brać się za pakowanie prezentów. Nadrobię czytanie później xD

Zuzia, 10.06.2016, 3230 g, 56 cm

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...