Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

szafirek, u mnie podobnie - ostatnia miesiączka 1 września, czyli powienien być 7t2d, a z USG wynika, że ciąża jest przynajmniej o tydzień młodsza (miałam długie 30-31 dni i nieregularne cykle). w ubiegłym tygodniu nie było jeszcze widać zarodka, ale był pęcherzyk prawidłowo rosnący i ciałko żółte , więc karmię się ciągle nadzieją...
kolejne USG mam dopiero w poniedziałek i ryczeć mi się chce jak widzę te wszystkie forumowe fasole :( z radości dla was i ze strachu o swoją...

Odnośnik do komentarza

jadzka
szafirek, u mnie podobnie - ostatnia miesiączka 1 września, czyli powienien być 7t2d, a z USG wynika, że ciąża jest przynajmniej o tydzień młodsza (miałam długie 30-31 dni i nieregularne cykle). w ubiegłym tygodniu nie było jeszcze widać zarodka, ale był pęcherzyk prawidłowo rosnący i ciałko żółte , więc karmię się ciągle nadzieją...
kolejne USG mam dopiero w poniedziałek i ryczeć mi się chce jak widzę te wszystkie forumowe fasole :( z radości dla was i ze strachu o swoją...

Jak będziesz wyć ze szczęścia to mogę się zgodzić :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was w tym pięknym (ironia!) dniu... Jestem po cudnej nocy spędzonej nad kiblem (raz buzią raz tyłkiem)... Zaczęło się wczoraj po południu uczuciem jakbym połknęła dynię, żołądek miałam tak spuchnięty, że wyglądałam jak w 9 miesiącu i mdłości paskudne...
Najgorsze,że to prawdopodobnie wirus, bo przedwczoraj to samo miał synek, a dziś rano dołączyła do mnie córka...

Moniaaaa, niecierpliwie czekam na Twoje usg:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluje usg - śliczne są Wasze Fasolki:)
Mam pytanie kiedy Wam zlecono wszystkie badania - bo ja byłam pierwszy raz na usg ( stwierdzono ciążę) w piątym tygodniu i pani doktor zaprosiła mnie za dwa tygodnie z informacją iż wtedy dopiero zleci badania i mnie pożegnała - koniec wizyty.
Po tygodniu wylądowałam awaryjnie u innego lekarza ( w związku z plamieniami ) i był trochę zdziwiony dlaczego jeszcze nie jestem skierowana na badania?
Myślicie że ta pierwsza wizyta była za wcześnie, czy wybrać innego lekarza?

Odnośnik do komentarza

Kamila85
Gratuluje usg - śliczne są Wasze Fasolki:)
Mam pytanie kiedy Wam zlecono wszystkie badania - bo ja byłam pierwszy raz na usg ( stwierdzono ciążę) w piątym tygodniu i pani doktor zaprosiła mnie za dwa tygodnie z informacją iż wtedy dopiero zleci badania i mnie pożegnała - koniec wizyty.
Po tygodniu wylądowałam awaryjnie u innego lekarza ( w związku z plamieniami ) i był trochę zdziwiony dlaczego jeszcze nie jestem skierowana na badania?
Myślicie że ta pierwsza wizyta była za wcześnie, czy wybrać innego lekarza?

Ja byłam też w 5 tyg i od razu dostałam listę badań. Troche dziwnie że nie dostałaś i na pewno nie było za wcześnie. Myślę że inne dziewczyny też dostały już na 1 wizycie jakie badania trzeba wykonać. No chyba, że sie mylę.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhgv16dcva.png

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim :)
Wczoraj padłam jak nieżywa po 21. Większość nocy przespałam. Teraz muszę się zbierać do pracy a ciągle siedzę w łóżku.
Co do lekarzy to nie sądziłam że tak trudno jest znaleźć dobrego. Ten którego wybrałam na NFZ to na wizytę zapisałam się dopiero 19 listopada :(
Widzę że jednak bez prywatnych wizyt się nie obejdzie. Bo czas nagli a ja nie mam lekarza prowadzącego :(

Moniaaa powodzenia na usg! I od razu pochwal nam się swoją fasolką :))

Stardust jak dziś samopoczucie?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44jqv6ew1kq.png
(*) Aniołek 13.01.2015 (8 tc.)

Odnośnik do komentarza

Nikaa76
Cześć wszystkim :)
Wczoraj padłam jak nieżywa po 21. Większość nocy przespałam. Teraz muszę się zbierać do pracy a ciągle siedzę w łóżku.
Co do lekarzy to nie sądziłam że tak trudno jest znaleźć dobrego. Ten którego wybrałam na NFZ to na wizytę zapisałam się dopiero 19 listopada :(
Widzę że jednak bez prywatnych wizyt się nie obejdzie. Bo czas nagli a ja nie mam lekarza prowadzącego :(

Moniaaa powodzenia na usg! I od razu pochwal nam się swoją fasolką :))

Stardust jak dziś samopoczucie?

A jakoś tak lepiej synuś przytulil mamę przed wyjściem do szkoły z hasłem ze mnie bardzo kocha to jakoś zeszło wszystko. Plamic przestałam Ale jak zapominam wziąć tablety natychmiast panikuje. Coraz bardziej do mnie dociera ze ta ciąża niestety będzie leżąca i na prochach. Ale czego się nie robi dla dzieci prawda? A Ty jak Nika uspokoilas się trochę.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Kamila85
Gratuluje usg - śliczne są Wasze Fasolki:)
Mam pytanie kiedy Wam zlecono wszystkie badania - bo ja byłam pierwszy raz na usg ( stwierdzono ciążę) w piątym tygodniu i pani doktor zaprosiła mnie za dwa tygodnie z informacją iż wtedy dopiero zleci badania i mnie pożegnała - koniec wizyty.
Po tygodniu wylądowałam awaryjnie u innego lekarza ( w związku z plamieniami ) i był trochę zdziwiony dlaczego jeszcze nie jestem skierowana na badania?
Myślicie że ta pierwsza wizyta była za wcześnie, czy wybrać innego lekarza?

ja dostalam skierowanie od razu na pierwszej wizycie w 5 tyg choc jeszcze wtedy nie bylo widac zarodka, mo0ze jednak zmien lekarza...

Odnośnik do komentarza

Kamila85
Gratuluje usg - śliczne są Wasze Fasolki:)
Mam pytanie kiedy Wam zlecono wszystkie badania - bo ja byłam pierwszy raz na usg ( stwierdzono ciążę) w piątym tygodniu i pani doktor zaprosiła mnie za dwa tygodnie z informacją iż wtedy dopiero zleci badania i mnie pożegnała - koniec wizyty.
Po tygodniu wylądowałam awaryjnie u innego lekarza ( w związku z plamieniami ) i był trochę zdziwiony dlaczego jeszcze nie jestem skierowana na badania?
Myślicie że ta pierwsza wizyta była za wcześnie, czy wybrać innego lekarza?

Kamila, myślę,że zależy co było widać na tym pierwszym usg. Myślę,że jeśli był sam pęcherzyk jeszcze to po 2 tyg akurat będzie zarodek z serduszkiem. Pierwszy zestaw badań należy wykonać w 1 trymestrze czyli do 12 tyg. Ja dostałam skierowanie na 1 wizycie ale to był 6t2d i było serduszko,a następny termin mam za miesiąc. Jak byłam w 2 ciąży to na 1 wizycie był tylko pęcherzyk i lekarka nawet karty ciąży nie założyła (ta sama lekarka), dopiero po 2 tyg.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Renia83
Hej dziewczyny:)
Ja jestem z marcówek 2016, wczoraj stworzyłam zamkniętą grupę na facebooku na której są dziewczyny na różnym etapie ciąży, też z tego forum,rozmawiamy, zadajemy pytania, rozwiewamy wątpliwości. Więc jak któraś ma ochote dołączyć to zapraszam :)
Grupa się nazywa "Ciążowa grupa wsparcia-pytamy o wszystko".

Fajna inicjatywa:) Dzięki za zaproszenie:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3i09kqgef4enx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...