Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny :)
Ja mam okres "nic mi się nie chce", ciągle głodna a jak jem to ledwo co. Jutro mam zamiar iść na badania krwi i moczu i innych co mi gin zapisał. TSH też bo widziałam, że wcześniej o tym pisałyście. Miałam iść przed ciążą na tarczyce i na cukrzyce ale zawsze odkładałam to na później a tu nam się udało i jest dzidzia a badania nie zrobione. Jakie Wy miałyście zalecane przez Waszych ginekologów badania?

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09zbmhgv16dcva.png

Odnośnik do komentarza

hej Gusia :)

nie chce Cie wystraszyc moja lista badan :)
niebawem stane sie chyba specjalistka w tym zakresie :D
na pewno jest to uzaleznione od wielu czynnikow, m.in. przewleklych chorob no i wieku matki ale te podstawowe to morfologia, mocz, TSH, tokso, zoltaczka i hiv, grupe krwi tez musisz wykonac i chyba tyle

Odnośnik do komentarza

Witajcie ponownie dziewczyny!!! Opowiem wam co mnie trapi: dziś byłam na usg. Z kalendarzyka wynika 7 tydzień ciąży, tj pierwszy dzień ost miesiączki to 4. wrzesnia. Dziś Pani dr po badaniu ustaliła że to 5 tydzień ciąży. Czy znacie przypadki że tak bardzo różnią się te terminy-dni ciąży? Nie ukrywam że ta ciąża to dla nas zaskoczenie, bo i test który wykonałam w terminie spodziewanej miesiączki dal mi drugą ledwo zauważalną kreskę. Dopiero po tygodniu kreska w drugim teście była intensywna. Mam nadzieję, ze wszystko jest ok :) co sądzicie? Przepraszam ze dopiero się do was odzywam, bo miałam pisać becie. Było 2305 w ub tygodniu.

Odnośnik do komentarza

szafirek
Witajcie ponownie dziewczyny!!! Opowiem wam co mnie trapi: dziś byłam na usg. Z kalendarzyka wynika 7 tydzień ciąży, tj pierwszy dzień ost miesiączki to 4. wrzesnia. Dziś Pani dr po badaniu ustaliła że to 5 tydzień ciąży. Czy znacie przypadki że tak bardzo różnią się te terminy-dni ciąży? Nie ukrywam że ta ciąża to dla nas zaskoczenie, bo i test który wykonałam w terminie spodziewanej miesiączki dal mi drugą ledwo zauważalną kreskę. Dopiero po tygodniu kreska w drugim teście była intensywna. Mam nadzieję, ze wszystko jest ok :) co sądzicie? Przepraszam ze dopiero się do was odzywam, bo miałam pisać becie. Było 2305 w ub tygodniu.

Poprzesuwalo się wszystko i zdarza się tak jak piszesz .

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...