Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maluszki 2016


Gość Dżastaa

Rekomendowane odpowiedzi

Moniaaaa
Stardust serio nie dasz rady czosnku? A masełko czosnkowe - przecisniety czosnek (nawet dwa razy) zmieszac z maslem i utrzeć - na chlebek lub tost i popijac cieplym mlekiem z miodem. Herbatka z imbirem. I witamina C lewoskretna - super przyswajalna przez organizm.

Zdrówka!

Patrzę na czosnek i robię się zielona zapach mnie zabija ....... Fasolek go nie trawi chyba tak jak ryb a ja je tak uwielbiam ........chorobsko mnie dopadło mimo że rutinoscorbin biorę codziennie od 3 miesięcy . Ciagle mnie wywala z neta telefonicznego buuuuyu.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Stardust, mnie też powaliło. Leżę już trzeci dzień. Okropne przeziębienie. Ja dużo piję (herbatka z cytryną, miodem i imbirem), Czosnku próbowałam ale chyba obniża ciśnienie i gorzej się czułam. Robię sbie też inhalacje z tymianku i rumianku ,dodaje też trochę olejku sosnowego lub eukaliptusowego i siędzę pod ręcznikiem ok.5 min.-dłużej nie dam rady bo mi niedobrze,ale chociaż na chwilę udrożni nos. Jutro ide na kolejne bhcg bo nie mam żadnych objawów prócz bolących cycków i zaczynam się martwić.

Odnośnik do komentarza

saga
Stardust, mnie też powaliło. Leżę już trzeci dzień. Okropne przeziębienie. Ja dużo piję (herbatka z cytryną, miodem i imbirem), Czosnku próbowałam ale chyba obniża ciśnienie i gorzej się czułam. Robię sbie też inhalacje z tymianku i rumianku ,dodaje też trochę olejku sosnowego lub eukaliptusowego i siędzę pod ręcznikiem ok.5 min.-dłużej nie dam rady bo mi niedobrze,ale chociaż na chwilę udrożni nos. Jutro ide na kolejne bhcg bo nie mam żadnych objawów prócz bolących cycków i zaczynam się martwić.

Będę próbować Twoich metod ja 2 dni leżę z tym przeziebieniem masakra ...... Także długo nie miałam objawów tylko cycki i test teraz chyba się rozkręca wszystko dopiero a cycki na stałe zainstaluje w zamrazalce tak mnie bolą. Do tego doszły jajniki i krzyż . Ukochane spodnie ciasne więc nabyłam dres żeby nie męczyć się z dopinaniem tym bardziej że mam leżeć do końca w domu. Żeby tylko to przeziębienie poszło sobie bo ledwo żyje :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, żeby w jakieś grypsko się to nie przerodziło! Także kołderka, łóżeczko i dużo odpoczynku:)
Do porannych mdłości, wymiotów czy innych dolegliwości mi nie spieszno więc cięszę się, że na razie jest ok ale gdybym nie zrobiła testu lub gdyby@mi się nie spóźniła, za nic w świecie nie powiedziałabym, że jestem w ciąży!! Więc się martwię, że tak nic nie czuję-stąd jutro powtarzam betę.

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, Ja na początku pierwszej ciąży też byłam bardzo przeziębiona. Brałam Prenatal Gripcare. Ma fajny skład - co prawda jest w nim czosnek ale bezzapachowy u skumulowany w tabletce, więc nie czuć ;) Do tego ma aronię, dziką róże i wit c. Jakoś się musimy ratować. W przypadku gorączki paracetamol. Zdrówka Wam życzę

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam nadzieję że uda mi się wytrwać na forum do końca znaczy dzidzi. W domku 5letnia łobuziara i 2 nieciekawe historie za nami. W 2013 puste jajo płodowe i poronienie w 8tc, potem w 2014 niby ciąża na teście i z beta z przyrostem potem plamienie wizyta w szpitalu i stwierdzenie że nie widzą ciąży tylko torbiel i na stół. Do dzisiaj nie do końca jestem pewna o co wtedy chodziło. Teraz zmieniłam lekarza. Jestem po 1 usg . Zarodek widoczny, żywy i póki co wszystko wygląda ok. Duphaston, acard i kwas foliowy podwójnie na wszelki wypadek. Mdłości o różnych porach dnia i cały zeszły tydzień ból głowy. Mam nadzieję że tym razem się udabez komplikacji. Póki co pracuję

Odnośnik do komentarza

aga 8207 w którym jesteś tygodniu?
Ja wróciłam właśnie z usg, jestem w 5 tyg i 2 dn na usg widoczny był pęcherzyk o wielkości 6mm, zarodka jeszcze nie widać jednak podobno jest to norma. Dzisiaj późnym wieczorem mam jeszcze ginekologa wiec zobaczymy jak on to oceni. A ja niedoświadczona w temacie zastanawiałam się czy serduszko zobaczę, a tu nawet zarodka nie widać.

Na przeziębienie polecam też lipę i/lub szałwię do picia oprócz tego co dziewczyny pisały wyżej.

http://www.suwaczek.pl/cache/7cc5c5ed9a.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej . Chyba juz mogę dołączyć do grona mamusiek :) bylam dzisiaj u ginekologa i powiedzial ze pęcherzyka jeszcze nie widac ale na 99 % będę miała maluszka bo wszystko na to wskazuje :) Boje się cieszyć żeby nie być smutna jak się nie udalo . Ale jestem dobrej myśli . 20 mam badania :) trzymajcie kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Cześć kobietki :)
Ja już na końcówce a wy kochane zaczynacie swoją przygodę z ciążą :) Życzę dużo wytrwałości i zdrówka, i nie załamywać się i nie stresować bo to źle wpływa na te rozwijające się Maleństwa!! Życzę powodzenia dziewczynom po stratach ( ja miałam 3 takie incydenty) będzie dobrze, tylko pozytywnie kochane musicie myśleć !!!
Będę czasem do Was zaglądać( bo siedzę sobie na listopadówkach ale na prywatnym forum i czasami na Clexane), mam nadzieję, ze nie macie nic przeciwko? W razie co służę wsparciem.
Pozdrawiam raz jeszcze i 3mam kciuki za każdą z Was!!!

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyMrE0sFSyBlwwFZEC1w,,69.png
http://www.magicalkingdoms.com/timers/tickers/qkvr0pp27fyemhdx.png

Odnośnik do komentarza

kawa z mlekiem
aga 8207 w którym jesteś tygodniu?
Ja wróciłam właśnie z usg, jestem w 5 tyg i 2 dn na usg widoczny był pęcherzyk o wielkości 6mm, zarodka jeszcze nie widać jednak podobno jest to norma. Dzisiaj późnym wieczorem mam jeszcze ginekologa wiec zobaczymy jak on to oceni. A ja niedoświadczona w temacie zastanawiałam się czy serduszko zobaczę, a tu nawet zarodka nie widać.

Na przeziębienie polecam też lipę i/lub szałwię do picia oprócz tego co dziewczyny pisały wyżej.

Kochana wszystko zobaczysz i usłyszysz głowa do góry

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgs88tv4jq.png

Odnośnik do komentarza

Stardust no to pech będzie mi czosnek życie uratował jak leżałam plackiem z gorączką 38 i więcej. .. lekarz tylko syrop z czarnego bzu i leżeć ale na szczęście pomogło. Jeśli gardło tez boli bodaj znać bo nam przepis na świetną plukanke na angina w sumie ale działa na każdy ból gardła ekspresem:-) zdrówka życzę
Witam nowe czerwcowe! !!! Ja na razie bez objawów no może oprócz wybuchów złości bez powodu. ..:-p

Odnośnik do komentarza

Stardust Szałwię parzysz 15 min ( w przepisie mam że łyżkę szałwii ale ja w torebkach miałam i ok), do tego łyżeczka soli kamiennej, 5 kropli propolisu i łyżeczka soku z cytryny. Jak mocno boli to co godzinę płukasz a jak nie jest strasznie to kilka razy dziennie. To jest naprawdę paskudne ale skuteczne więc warto. Daj znać czy pomogło i z wyrka nie wychodź. A propolis to w aptece za grosze kupisz:-)

Kawa z mlekiem jak tam u gina wiesz coś więcej?

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie:)
Jestem w 6 tygodniu ciąży z drugim dzieciątkiem, lub dzieciątkami, w poniedziałek będę wiedziała czy to nie bliźniaki;d córcia ma 2,6 roku:). Niestety ciąża zagrożona, więc leżę i racze się luteiną i duphstonem;/. W tamtym roku poroniłam dwukrotnie na początku ciąży, więc trochę się boję..

Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka dla Was i maleństw:)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw49n73zmedc5j9.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9hxtywqazp.png

Odnośnik do komentarza

Moniaaaa
Hej Bea.ta ja nie mam nic przeciwko sądzę że dziewczyny również nie :D

Jak objawy ciazy? Juz za Tobą czy dobrze znosisz?

póki co nie mam mdłości, ale wciąż jestem zmęczona, nic nie mogę robić, normalnie się obijam, no i trochę warczę na otoczenie :( i szukam jakiegoś zajęcia, które mnie wciągnie a nie zmęczy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...