Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
AnAd

starania o drugie dziecko wrzesień /październik 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Od tego miesiąca zaczynamy starania o drugie dziecko. Jeśli ty również planujesz poczęcie na wrzesień/paździenik 2015 to dołącz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nimika

My planujemy juz od dawna ale póki co marnie nam idzie. Ja mam pcos i przez to są problemy z zajściem w ciążę. Jeśli nie uda się w tym roku to może na początku 2016. Zobaczymy. Na razie piję inofem dwa razy dziennie by uregulować hormony, łykam tez leki na tarczycę i zaczęłam lepiej się odzywiać. Mam nadzieję, że to coś da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aaa1

My staramy się od czerwca i nic :( Pierwsza ciąża za 3 cyklem a teraz klops. do tego mogę mieć cykle bez owu - byłam na usg i ewidentny brak pęcherzyka dominującego. Wiele drobnych. mam nadzieję, że to jednak nie pcos..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fafcia_87

My staramy się od lutego i też ciężko:-( pierwszą ciąża po drugim cyklu a tu lipa.... Jestem po konizacji szyjki macicy może dlatego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fiti

My też staramy się już od marca ja mam pcos i brak owulacji. Na kolejny cykl gin zaplanowała stymulację owulacji w czym pokłada wielka nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz widzę ze kilka wpisów tutaj się pojawilo. U nas wczoraj rozpoczął się kolejny cykl starań o drugie dziecko. Cykl nr 3 . W jakim wieku macie dzieci ? ? Mój ma w grudniu 2 latka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...