Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Mauri

Co wybrać dla rodziców na podziękowania na ślubie?

Rekomendowane odpowiedzi

Może Wy mi pomożecie :)
Zastanawiam się co kupić rodzicom w ramach podziękowań na ślubie. Przejrzałam sporo stron internetowych i różnych propozycji.
Ostatecznie zastanawiam się nad tym co wybrać: wielki kosz z kwiatami czy kryształową statuetkę. Jak myślicie co byłoby lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mauri ja zdecydowanie postawiłabym na tą statuetkę tylko oczywiście odpowiednią do okazji myślę że to oryginalny prezent na wiele lat do tego mały bukiet kwiatów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie szkoda pieniędzy na wielkie kosze kwiatów (zwiędną i trafią do śmietnika), na jakieś statuetki które stoją potem na półce i zbierają kurz. Ja bym pomyślała o jakimś praktyczniejszym prezencie, na przykład wysłaniu rodziców do jakiegoś przyjemnego miejsca na weekend. Można włożyć rodzicom do koperty zaproszenie do takiego pensjonatu czy hotelu i wręczyć podczas wesela w czasie podziękowań. Potem ustalić z rodzicami wspólnie termin, opłacić im noclegi i wyżywienie i wysłać w fajne miejsce by odpoczęli. Wg. mnie to najlepsza forma podziękowania za wychowanie, pomoc w przygotowaniach do ślubu. Niejedni rodzice mało podróżują albo wcale, taki zafundowana wycieczka sprawiłaby im wielką przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Innym pomysłem prezentu dla rodziców może być album ze zdjęciami ze ślubu i wesela. Wielu młodych robi sobie teraz profesjonalne sesje ślubne, mają potem pamiątkę w postaci wspaniałego fotoalbumu. Ale rodzicom najczęściej trafiają się zdjęcia do obejrzenia "na płytce". Wiadomo jednak że najpiękniejsze są zdjęcia na papierze można więc zamówić dodatkowe dwa egzemplarze takiego fotoalbumu jacy państwo młodzi robią dla siebie i podarować po jednym rodzicom. My tak zrobiliśmy i rodzice byli zachwyceni. Która mama nie lubi pochwalić się zdjęciami swoich dorosłych pociech zrobionymi przy tak ważnej okazji, otworzyć album i powspominać najpiękniejsze chwile życia swoich dzieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja byłam na weselu gdzie państwo młodzi podziękowali swoim rodzicom takim 10minutowym teledyskiem. Na nim były wmontowane zdjęcia z dzieciństwa przeplatane śmiesznymi scenkami. Rodzicie się popłakali ze szczęścia. Piękna pamiątka i podziękowanie dla rodziców. Taki trochę inny pomysł ale wg mnie bardzo oryginalny

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mauri, ale o jakich statuetkach piszesz, bo nie bardzo rozumiem? Kosz z kwiatami trochę oklepany moim zdaniem.
A co do podróży gdzieś, może i pomysł fajny, ale pamiętajmy nie wszyscy rodzice lubią podróżować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn chodziło mi o taki kryształ jak na zdjęciu ;)
Wzory są różne, ale mi najbardziej podoba się właśnie ten motyw gołąbków. A jako dedykację myślałam żeby zamieścić tam podziękowania dla rodziców w formie wiersza. Co o tym myślicie?

monthly_2015_09/co-wybrac-dla-rodzicow-na-podziekowania-na-slubie_35750.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to moim zdaniem taki kryształ sto razy lepszy niż kwiaty. Taki kosz z kwiatami ślicznie wygląda, ale prawda jest taka, że ile to postoi? Tydzień? No maks dwa. I potem wszystko ląduje w kuble. A taki kryształ będzie super pamiątką dla nich z Waszego ślubu.
Także ja bym się na Twoim miejscu nie zastanawiała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już widziałam te statuetki na kryształy3D.pl i też uważam, że jest to o wiele lepszy pomysł niż kosz z kwiatami. Nie wiem czy wiesz, ale do tych kryształów można dokupić takie podstawki. I wtedy jak postawisz na tym statuetkę to jest ona podświetlana, co daje fajny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oo to o tych podstawkach nie doczytałam na stronie. Dzięki.
Już zdecydowałam i faktycznie odpuszczę sobie te kosze z kwiatami i zamówię kryształy. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie osobiście takie kryształy czy statuetki się nie podobają, ale to oczywiście rzecz gustu. Szczerze powiedziawszy, może to "oklepane", ale myślę, że taki wielki bukiet pięknych kwiatów (mimo nawet że zwiędnie z czasem) jest o wiele wymowniejszy niż jakaś statuetka, którą postawi się na półce i będzie się kurzyć. Ale co kto lubi. Na swoim weselu kupiliśmy rodzicom po wielkim koszu ze smakołykami, w którym było wino, jakieś czekoladki, pralinki, kawa, herbata itp. Do tego kwitnące kwiaty doniczkowe i nasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej w ramkach, a po ślubie daliśmy im jeszcze film z naszego wesela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawym prezentem w ramach podziękowania dla rodziców może być ręcznie wykonany portret ołówkowy z osobna dla każdej pary rodziców oprawiony w ramkę i kwiaty:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nivka

Ja bym dała np szklane grawerowane medale plus właśnie weekend w urokliwym miejscu by odpoczywli po całym stresie. Ciężko doradzić nie znając człowieka ale myślę, że warto się też zastanowić nad czymś co wspominają z ich własnych wspólnych lat młodości i przywrócić ich chwilę romantyczne jakie za pewne były, a teraz zeszły na dalszy plan.

Dobrą opcją moze być również taki kosz prezentowy: https://outletalkoholowy.pl/110-kosze-prezentowe

W sklepie z alkoholami jest możliwość zamówienia gotowych juz koszy prezentowych. Rodzice na pewno będą z tego zadowoleni. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agatas

My daliśmy rodzicom duże kosze ze słodyczami ładnie opakowane, a w środku były dodatkowo kryształowe wazony z wygrawerowanymi podziękowaniami. Wazony cały czas sa w użytku (mama trzyma w nim bukiety, a teściowa cukierki), w obu przypadkach się przydają ;-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...