Skocz do zawartości
Forum

WAŻNE!!! Mama na zakupach - recenzje, konkursy


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już zapewne wiecie w serwisie Mama na Zakupach ruszyły konkursy dla aktywnych recenzentów. Jednak już na starcie jesteśmy zmuszeni przypomnieć jaka jest rola serwisu i jakie powinny być recenzje, bowiem konkurs spowodował jakby akordowe dodawanie "recenzji".

Recenzja ma być rzetelną, choć subiektywną opinią o produkcie. Powinna przede wszystkim pomagać innym w podjęciu decyzji o zakupie, czyli musi być zgodna z rzeczywistością, inaczej może wprowadzać w błąd. Dzielcie się swoim osobistym doświadczeniem, wynikającym z użytkowania danego produktu. Piszcie opinie starannie (przed wysłaniem wskazanie jest przeczytanie tekstu i poprawienie ewentualnych błędów, literówek itp.). Opinia nie może być zdaniem typu "Jest OK", "fajne, polecam" itp. Powinna być krótkim, ale rzeczowym opisem.

Recenzje, które naszym zdaniem nie będą spełniały powyższych wymogów mogą być usunięte (nie będą wówczas też brane pod uwagę w konkursach). Tak więc sprawdźcie swoje recenzje, poprawcie to co wymaga zmian i trzymajcie się zasady: mamy pomagać innym swoimi recenzjami

Odnośnik do komentarza

Szanowne Panie moderatorki mam pytanko - czy jesli jedna rzeczjest np w roznych rozmiarach , powiedzmy smoczki to zglaszac je do publikacji jako jeden a w opisie zaznaczyc ze wystwpuje w kilku wersjach czy kazdy osobno ?

A wogole to coraz bardziej podoba mi sie ta stronka.Moja znajoma urodzila corcie i teraz zanim cos kupi to tam sprawdza opinie :) Zapraszam inne dziewczyny po zglaszania nowych produktow i recenzjonowania.
Szkoda tylko ze czasem niektorzy ida na ilosc.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...