Skocz do zawartości
Forum

Regeneracja skóry


Fringels

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam bardzo dobrego olejku do kapieli. Takiego nawilżającego i pielęgnującego skórę w sposób bardzo intensywny. Na co dzień zajmuję się warsztatami z bodypainting dla dzieci i właściwie każdego dnia mam pomalowaną farbami skórę;/ Z czasem stała się bardzo wysuszona i balsam jej nie wystarcza. Poproszę o Waszych ulubieńcow:)

Odnośnik do komentarza
Gość bydgoszczanka

już jakiś czas temu dużo czytałam na temat rollerów, zastanawiałam się czy warto, aż w końcu zaryzykowałam przy okazji kupna kremu do twarzy z BIO IQ. Musze powiedzieć, że opinie w necie nie są przesadzone jeśli chodzi o efekty przy stosowaniu tego cuda ;) Raz w tygodniu po oczyszczeniu skóry robię sobie masaż dermorollerem, później wklepuję trochę wody micelarnej, następnie krem (ja akurat stosuję wszystko z tej samej serii dla najlepszego efektu). Jak dla mnie rewelacyjne SPA dla twarzy!

Odnośnik do komentarza

A może coś od maluchów, co nie podrażni dodatkowo Twojej skory? najlepiej jakiś emolient, żębyś juz po wyjsciu z wanny odczuła róznice www.happybabby.pl/kapiel/kosmetyki-do-mycia/plyny-do-mycia/dermedic-linum-emolient-baby---emulsja-do-kapieli-emoliacyjnych-200-ml,p7500 W rossmnnie jest seria evre - mocno natluszcza, wiec nawilża na dlugo. A no i jeszcze zrob piling z kawy - będziesz sie czuła bosko :)

Odnośnik do komentarza

Przez dłuższy czas w ogóle nie zwracałam uwagi na jakość kosmetyków. Kupowałam zwyczajne, niedrogie mydła i żele do kąpieli w marketach. Znajoma po kosmetologii wyjaśniła mi natomiast co to jest emulsja do wrażliwej skóry i jak działa. Zaczęłam stosować i dopiero wtedy dostrzegłam diametralną różnicę pomiędzy tym kosmetykiem a używanymi wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Polecam olejek arganowy, który jest świetny do skóry i włosów. Słyszałam też, że UWAGA olej kokosowy (taki normalny, spożywczy) świetnie działa na skórę. Od czasu do czasu polecam jakiś profesjonalny zabieg SPA. Domowe sposoby są świetne i zdecydowanie na naszą kieszeń, ale nic tak nie robi jak zabieg u masażystki. Ja byłam bardzo sceptycznie nastawiona, że drogo, że po co, ale mój małżonek zabrał mnie do Muszyny na długi weekend i spędziłam trzy dni w hotelowym Spa i saunie. Sauna też będzie dobra na suchą skórę, bo poprawi krążenie krwi, odświeży ją, natleni itp. :)

Odnośnik do komentarza

może od czasu do czasu też dobrym rozwiązaniem będzie bardziej profesjonalny zabieg w gabinecie. Jestem z Krakowa i co jakiś czas taki zabieg pielęgnacyjny daje bardzo duże efekty,
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość malinowa76

Ja również polecę już wspomnianą wyżej Neutrogenę. Niestety sama też niefajnie załatwiłam swoją skórę peelingami i kosmetykami o wręcz strasznym składzie. Potem było jeszcze gorzej :) Teraz dopiero przestałam to bagatelizować i zaczęłam o siebie dbać. Już nie mówiąc o tym, że pielęgnacja skóry to jedno, a usta... to dopiero była masakra.

Odnośnik do komentarza

U mnie już od lat były problemy ze skórą, a po ciąży się nasiliły. Zdecydowałam się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej, bo różne eksperymenty kosmetykowe niestety nie dawały efektów. Dopiero osocze bogatopłytkowe okazało się rozwiązaniem i po tym zabiegu w klinice [reklama usunięta], skóra odżył, jest gęstsza i bardziej jędrna. Poprawił się też koloryt, skóra wygląda naprawdę dużo zdrowiej 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...