Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Fringels

Regeneracja skóry

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam bardzo dobrego olejku do kapieli. Takiego nawilżającego i pielęgnującego skórę w sposób bardzo intensywny. Na co dzień zajmuję się warsztatami z bodypainting dla dzieci i właściwie każdego dnia mam pomalowaną farbami skórę;/ Z czasem stała się bardzo wysuszona i balsam jej nie wystarcza. Poproszę o Waszych ulubieńcow:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uzywam jedwabiu do ciała z oeparolu. Ma fajna konsytencje i super nawilża skórę, a nie ją natłuszcza. wypróbuj i może to będzie strzał w dziesiątkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bydgoszczanka

już jakiś czas temu dużo czytałam na temat rollerów, zastanawiałam się czy warto, aż w końcu zaryzykowałam przy okazji kupna kremu do twarzy z BIO IQ. Musze powiedzieć, że opinie w necie nie są przesadzone jeśli chodzi o efekty przy stosowaniu tego cuda ;) Raz w tygodniu po oczyszczeniu skóry robię sobie masaż dermorollerem, później wklepuję trochę wody micelarnej, następnie krem (ja akurat stosuję wszystko z tej samej serii dla najlepszego efektu). Jak dla mnie rewelacyjne SPA dla twarzy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kami255

A ja znalazlam ta stronke niedawno : http://shinybox.pl/?ref=7f0eea7
zamówiłam październikowe pudełko :) super cena jak za takie kosmetyki!! Zagladnijcie, wystarczy sie zarejestrowac. Ja jestem megazadowolona :) Mozna tam tez dostac za darmo takie pudelko kosmetykow! Ja uwielbiam takie okazje więc moze i Wam sie przyda info ze cos takiego istnieje :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wolę nie ryzykować. Mam skórę bardzo uczuleniową i zazwyczaj po balsamach mnie wypryszcza. ale ten jedwab z oeparola o dziwo nie. Zawiera jakiś olej z wiesiołka. Nie wiedziałam na początku co to jest ale dużo dobrego naczytałam się o nim w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może coś od maluchów, co nie podrażni dodatkowo Twojej skory? najlepiej jakiś emolient, żębyś juz po wyjsciu z wanny odczuła róznice www.happybabby.pl/kapiel/kosmetyki-do-mycia/plyny-do-mycia/dermedic-linum-emolient-baby---emulsja-do-kapieli-emoliacyjnych-200-ml,p7500 W rossmnnie jest seria evre - mocno natluszcza, wiec nawilża na dlugo. A no i jeszcze zrob piling z kawy - będziesz sie czuła bosko :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o nawilżanie skóry, to zdecydowanie najlepszy jest Emolium płyn do kąpieli sprawdza się świetnie. Córka ma bardzo suchą skórę, po kąpieli w takiej emulsji nie wymaga ona dodatkowego nawilżania kremem. Jak dla mnie jest świetny, jedynym minusem jest cena. Zdecydowanie mógłby być nieco tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasiowata

Ja mam olejek arganowy do ciała z Venity świetne nawilża i uelastycznia skórę, najlepsze są najprostsze sposoby - pamiętaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przez dłuższy czas w ogóle nie zwracałam uwagi na jakość kosmetyków. Kupowałam zwyczajne, niedrogie mydła i żele do kąpieli w marketach. Znajoma po kosmetologii wyjaśniła mi natomiast co to jest emulsja do wrażliwej skóry i jak działa. Zaczęłam stosować i dopiero wtedy dostrzegłam diametralną różnicę pomiędzy tym kosmetykiem a używanymi wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam olejek arganowy, który jest świetny do skóry i włosów. Słyszałam też, że UWAGA olej kokosowy (taki normalny, spożywczy) świetnie działa na skórę. Od czasu do czasu polecam jakiś profesjonalny zabieg SPA. Domowe sposoby są świetne i zdecydowanie na naszą kieszeń, ale nic tak nie robi jak zabieg u masażystki. Ja byłam bardzo sceptycznie nastawiona, że drogo, że po co, ale mój małżonek zabrał mnie do Muszyny na długi weekend i spędziłam trzy dni w hotelowym Spa i saunie. Sauna też będzie dobra na suchą skórę, bo poprawi krążenie krwi, odświeży ją, natleni itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ylva84

Polecam olejek sezamowy z https://www.neutrogena.com.pl/
Super sprawdza się zarówno dodany do kąpieli, jak i po kąpieli wsmarowany w wilgotną skórę. Ładnie nawilża, lekko natłuszcza, ale się nie lepi. No i zapach jest genialny. Cenowo około 40 zł, ale bardzo wydajny. Moim zdaniem prawdziwy must have ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość angelpopo

Jeśli chodzi o podkład to zdecydowanie lepiej polecam Ci gąbkę do makijażu z Annabelle Minerals. Ma bardzo dobry kształt i jest wykonana z dobrego materiału. Dodatkowo bardzo równomiernie rozciera podkład.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jania

może od czasu do czasu też dobrym rozwiązaniem będzie bardziej profesjonalny zabieg w gabinecie. Jestem z Krakowa i co jakiś czas taki zabieg pielęgnacyjny daje bardzo duże efekty, ja akurat chodzę do dermedika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też używam gąbek do podkładu, można takie kupić nawet w Rossmannie. Aktualnie zastanawiam się nad kupnem kremu i serum do twarzy z Bielendy (nowa seria z zieloną herbatą), może któraś już jej używała i może się wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...