Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agata magda

dziewczyny a jak to jest z wywolywaniem porodu moja cora jest duza lekarz nie chce czekac do 40 tc bo moze wazyc ponad 4 kg i mowil o wywolywaniu a ja o tym nic nie wiem czy to nie meczarnia?

Odnośnik do komentarza

AgataMagda niestety, ale miło raczej nie będzie,
bo dostaniesz oksytocynę, która będzie wywoływać Ci skurcze, po to, żeby powstało rozwarcie, do tego przebijanie pęcherza- to akurat nie boli...
Ta oksy jest po prostu nieprzyjemna...bo inaczej jak sam organizm indukuje Ci poród a co innego, jak masz ją sztucznie podawaną...Masaż szyjki, też nieprzyjemny.
A na kiedy masz CC ? Może sama trochę spróbuj, się wspomóc: sex, piłka, kręcenie bioderkami, masowanie brodawek...trochę może sobie dopomożesz.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvh371ie7tqtzh.png

Odnośnik do komentarza

Ja oksytocyne dostałam dosyć późno ale się z niej ciesze bo ja całą noc miałam mega bolesne skurcze a szyjka się nie rozwierala a właściwie rozwierala ale bardzo powoli. A po oksytocyne przynajmniej coś się przyspieszyło nasilenie bólu było dla mnie jednakowe, ale chociaż szybciej się skończyło bo mi już sił brakowało.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Lidka - gratulacje! :)

No to pięknie, niedługo zostanie nas garstka z brzuchem. ;) Termin u mnie na 21, ale chyba jako jedna z nielicznych nie chciałabym urodzić dużo wcześniej. Strasznie mi zależy na weselu i sesji zdjęciowej w piątek - zalatwilam już fryzjera, a nawet makijaż last minute. Jestem bardzo podekscytowana. Żeby tylko nie wybuchnąć wcześniej. Na szczęście na razie nic się nie zapowiada. Ale przed ostatnim porodem też nie było żadnych sygnałów ostrzegawczych. Zresztą im dłużej nie urodzę, tym dłużej na macierzyńskim i tym odleglejsza perspektywa poszukiwania nowej pracy. :p A trochę mnie ten temat stresuje.

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza

Lidka gratulacje!!!
Karmelku, dziękuję za pamięć, ruchy sa dużo mniej intensywne od kilku dni, niestety mała jest duża i nie ma juz tyle miejsca plus lozysko na przedniej ścianie sprawiają, ze można zeswirowac ze zmartwienia:( ale sie rusza trochę i lekarka mi na ip powiedziała, ze ważne żeby coś czuć a nie mega kopniaki non stop, choc to było takie cudowne uczucie:)
Dziewczyny kupiłam kamerkę wi-fi z wbudowana niania el. Kilka miesięcy szukałam czegoś co pozwoli mi po powrocie do pracy podglądać mała i do niej mowić nawet będąc za granica. Wszystko było powyżej 1500 zł, udało mi sie znaleźć tańszy odpowiednik, działający na komórkach i tabletach, moge małej puścić kołysankę zdalnie i koszt to niecałe 600 zl. Także dzisiaj testowałam i jest ok. Moze, któraś tez poszukuje takiego rozwiązania i jej sie przyda. Dołączam zdjęcie.

monthly_2016_05/majoweczki-2016_47284.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/9cd98a8df4.png

Odnośnik do komentarza

kasia13nie ukrywam tez liczę ze taka różnica wieku wpłynie pozytywnie na kontakty miedzy rodzeństwem. Moj syn to moje oczko w głowie troche sie martwię zeby nie czuł sie odepchnięty jak jego siostrzyczka sie urodzi, póki co nie moze sie doczekać jej przyjścia na świat
Majowe mamusie bardzo was zazdroszczę "wysypania", dzieciaczki sama slodycz :*

Odnośnik do komentarza

Czesc kobietki ;)
Ja z tej kategorii spiacych ;) ale jakby nie patrzec ruch porodowy dal o sobie znac i troche nas tu przerzedzilo ;)
Jakarta dobrze wiedziec ze wszystko w porzadku. Kopie za mocno stres, rusza sie za malo stres, dobrze ze Cie uspokoili :)

Napatrzylam sie na te wszystkie nasze dzidziusie i tez juz chce zeby mala wyskoczyla :) ale to chyba jeszcze troche potrwa :p

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfkrntqwyr5dkp.png

Odnośnik do komentarza

DoriLori zazdroszczę morza w pobliżu :) myślałam żeby męża tez wyciągnąć ale u nas to ok.2 godz drogi jak nie lepiej (tez w Holandii.tam mamy bliżej niż w Niemczech hehe) no i tak nie wiem a weekend ma być śliczny to może nad jezioro pojedziemy ze znajomymi i grilla się zrobi zobaczymy czy wypali ale chciałabym gdzieś wyjść coś zrobić póki w miarę się nadaje :P

Lidka gratulacje :)

Ale się dzieje... Ja to sobie poczekam do końca maja - nic się wcześniej nie zapowiada :)

U mnie noc super. Raz tylko.wstałam siku później obudziłam się jak mąż do pracy wstawał to też siku poszłam i spałam aż do teraz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jnj452i4q.png

Odnośnik do komentarza

Ja też z tych nie śpiących od dwóch dni :P teraz zaczyna sie dramat gdy udaje się zdrzemnąć z godzinę przez całą noc :| mam nadzieje ze w domu juz bedzie troche lepiej, bo jednak ktoś pomoże..

Majka, jak u Ciebie z karmieniem? Rozkręciło się?

Ja codziennie wchodzę tu z nadzieją, że kolejny dzidziuś się urodził ;)

Kornelka ❤ ur. 2.05.2016, 3460 g, 53 cm ❤

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...