Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Karmelek nie raczej nie pisze żeby było potrzebne jakieś zaświadczenie. Ja się ogólnie zastanawiam czy lekarz mi pozwoli z domu wychodzić, bo narazie mam się oszczędzać jak mogę. .. a i tak każda zmiana pozycji to twardy brzuch nawet jak leżę i się z boku na bok odwracam no i porostu nie wiem czy się wybierać na sr czy sobie odpuścić, albo zaprosić położna do domu. Ech sama nie wiem jak to rozwiązać. ...

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Karmelku czasami w zestawach z butelkami są odrazu szczotki do mycia, np. Avent ma fajne zestawy 4szt butelek z zestawem do czyszczenia

Moli wielkie wielkie dzięki za porady i za stronę, już tam znalazłam położną która umie mówić po polsku i napisałam do niej, zobaczymy co mi poradzi i co odpisze. A myślisz że jest jakaś potrzeba żeby położna przed porodem przychodziła ? bo jak dla mnie to zbędne, mnie w sumie zależy na takiej położnej która pomoże mi przystawić prawidłowo do piersi bo z tym miałam po pierwszym porodzie straszne problemy a żadnej pomocy i teraz chcę sobie zapewnić wsparcie w tej sprawie jak najszybciej

Natalija trzymam kciuki za wyniki ! mnie jutro czeka glukoza...

Ana oj kiepsko z tym zębem :( napisz potem co dentysta powiedział, ja już też w ciązy wizytę z plombowaniem zaliczyłam

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yp5sgjy82.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3rq5wsl7y.png

Odnośnik do komentarza

Majka1982 dobrze wiedziec o tych zestawach :) na razie kupie same szczotki bo butelki dostalam juz 3 wiec mam z glowy.
Ale tym samym mam inny problem. Chcialabym kupic podgrzewacz do butelek ale z tego co czytalam to avent ma kompatybilne tylko ze swoimi butelkami a u mnie kazda z innej firmy.. I masz babo placek :p
Zawiszka7 w mojej grupie sa dwie dziewczyny ktore nie cwicza a chodzą tylko na sama teorie. Napewno warto zapytac lekarza. Mojej ginki pytalam a pozniej polozna na szkole i tak na zajeciach nam mowila o tym zaswiadczeniu.
Jesli trafisz na fajna polozna ktora przyjdzie do Ciebie jeszcze przed porodem mysle ze tez Ci powie najwazniejsze rzeczy wiec nic nie stracisz.
Bierzesz no spe i magnez?

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfkrntqwyr5dkp.png

Odnośnik do komentarza

LineG a no była u mnie położna, rozmawialysmy przez godzine bardzo ogólnie. O apetycie, żywieniu, wynikach badań, anemii, szpitalach.. Dużo już wiedziałam, więc i położna powiedziała że jestem o wszystkim dobrze poinformowana, a więc pochwaliła się wami ;) ona jest z mojej przychodni tam gdzie chodze do gin, powiedziała, że będzie śledzić moje wyniki krwi, i że ja też mogę w razie pytań do niej dzwonić. A jak ją załatwiłam.. ? Położna, która siedzi w rejestracji ciągle pytalas czy mam już położna środowiskowa, a ze ja byłam zielona to mi wytłumaczyła żeby najlepiej wybrać taką gdzie dziecko będzie należeć do przychodni i podała mi nr i poleciła, więc zadzwonilam wczoraj, a dziś jestem po wizycie. Więc zapytaj w swojej przychodni o położna ;)

Ana89 wspolczuje bólu zęba, ją do dentysty wybieramy się w środę..

Majka1982, mp1 moje lenistwo sięga zenitu :D a jeszcze to że coraz cszybciej się mecze to już w ogóle nic się nie chce ;p

Majka1982 a skąd wiesz, zee stopka ? Odznacza się jakoś ;) ale fajnie, mój też szaleje w brzuszku, ale zauważyłam, że jak zaczynam obserwować brzusznej to synek przestaje kopać :p hihi

Aga.tymrazemsieuda ja z moja położna się umowilam, że w razie jak będę miała potrzebę żeby przyszła to mam zadzwonić i się umowimy, a tak jesteśmy umówione na spotkanie po 30 tyg, ale jeśli coś to może wpaść wcześniej też no i potem po porodzie ;) wydaje mi się, że to wszystko zależy od poloznej czy ma chec przychodzić czy nie...

Natalia86 trzymam kciuuki za wyniki ja na glukozę ide za tydzień :(

Dziewczyny a te nakładki na sutki to taki ala smoczek do butelki ? Ja ogólnie myślała, że to jest konieczne przy kilku pierwszych kamieniach, czyli czasem się zdarza, że maluszek od razu sam dobrze ssie ?

Co do butelek to ja mam naradzie dwie z NUK 150 ml to jeszcze muszę jakieś dokupić. A powiedzcie mi jak to jest z tymi smoczkami do butelek, bo mi coś bratowa wspomniała, że po jakimś czasie trzeba zmienić żeby większą dziurkę miały, bo przecież maluch musi uczyć się też więcej jeść . jak to wygląda ?

I slyszalyscie o takich patyczkach do pupy jeśli dziecko nie może zrobić kupki ? Podobno są drogie, tzn za 10 szt z jakieś 30-40 zł...

Aha mi dziś położna powiedziała, żeby na ta anemię jeść kaszanke z cebulka i ciemny salceson, tylko najlepiej z dobrych sklepów mięsnych. Ja akurat lubię więc jutro ide po dobra kaszanke ;)
Rozmawialam z nią też o kolataniach serca to mówiła że to raz, że od anemi dwa że jestem nerwowa i mam pic meliske, albo zapytać lekarza o jakieś tabletki ziołowe uspokajające.....

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3febfp1bd.png

Odnośnik do komentarza

Natalija to ja porostu chodzę po domu bo jak mam zejść moje trzy piętra to już wiem że następny dzień przeleze wijąc się z bólu. Ostatnio każde moje wyjście kończyło się napadem skurczy co 20 minut. Lekarzy dwóch mówiło jednak żebym jak najmniej na razie się ruszała. Wiec pomyślałam że jeszcze trochę przeczekam żeby mała podrosla i dopiero wtedy zacznę wychodzić gdzieś tak bliżej 8 miesiąca.
Karmelku nospa i magnez i luteina juz drugi miesiąc wcinam... bez tego bym się nie mogła ruszać.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Witam

Piszecie o wyprawce ja bym jeszcze dodała jeśli nie było już bo tak pobieżnie Was czytałam, olbas oil to taki olejek skrapla się np. pieluszke tetrową i dziecku łatwiej się oddycha, a oprócz tego frida do odciągania kataru u dzidzi. U nas się sprawdziło choć na początku miałam odruch wymiotny, jak tego używaliśmy ale ulga dla dziecka ogromna.

Ja dziś po wizycie, na skracającą się szyjkę dostałam luteine 2 x dziennie no i magnez 3 x dziennie, badania moczu dobre ketonowów i innych nie ma. Mam więcej odpoczywać ale bez przesady, nie że cały dzień leżeć; także teraz mąż ma więcej obowiązków, nie tylko zawozi ale i odbiera córę z przedszkola. Dobrze że pracuje w tym samym mieście. Jakoś trzeba wytrwać mam nadzieję że wszystko będzie ok.
Zdrówka dla Was i dobrych wyników badań.

Odnośnik do komentarza

Mnie jakoś od popołudnia na wymioty zbiera, blee, żołądek mam jakiś zgnieciony...

Olcia tak myślę, że to stópka bo mała jest główką w dół odwrócona i te ruchy czuję bardzo wysoko więc na 100% to noga, a w sumie która część to zgaduję :)

W większości przypadków to maluszek sam dobrze się umie przyssać, więc tych nakładek nie trzeba, najważniejsze to dobrze przystawić dziecko za pierwszym razem

Smoczki do butelek trzeba zmieniać co jakiś czas, niby pisze na każdym smoczku okres w jakim się je stosuje, ale z własnego doświadczenia wiem że u każdego dziecka jest inaczej, np. z Aventu dwie dziurki są zalecane od 1 miesiąca a my już po 2 tygodniach zmieniłyśmy bo mała się denerwowała że jej wolno leciało

Niestety kaszanki nie lubię i salcesonu też nie...

Karmelku hmm ja miałam z aventu podgrzewacz i wprawdzie miałam tylko butelki z aventu więc nie wiem jak z innymi, ale podgrzewałam tam też słoiczki różne i pasowało

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yp5sgjy82.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3rq5wsl7y.png

Odnośnik do komentarza
Gość agata magda

tez polecam fride -aspirator do nosa wiem ze jest z wejsciem do odkurzacza bo kolega uzywal jej z odkurzaczem :)
do prania bede chyba uzywac tego co teraz tj. kamieni pioracych z ekomama z almy polecane przez reni jusis. sa bardzo wydajne i dobrze wypieraja ubrania i zapachu nie maja i sa ekologiczne przynajmniej tak pisza....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o aspirator do noska to jak dla mnie, tylko do odkurzacza ;) na te tylko do ust nawet nie patrzę ;)

Nie mam siły dziś wszystkim odpisać.. Jakiś słaby dzień mam.. Strasznie się szybko ostatnio męczę :(

A na ćwiczenia w szkole rodzenia raczej trzeba mieć zaświadczenie od lekarza.. Przynajmniej u mnie było to wymagane..

Ide spać... Może jutro będzie lepszy dzień. ;)

Kornelka ❤ ur. 2.05.2016, 3460 g, 53 cm ❤

Odnośnik do komentarza

Druga próba z wymądrzaniem się. :p

Nie dajcie się namówić na octsnisept do pępka. Będzie się Wam babrał przez 2-3 tygodnie. Gazik ze spirytusem - 3-5 dni i po sprawie. Można kupić na sztuki nasączone gaziki, wtedy nie trzeba kupować i rozcienczac spurytusu.

Nakładki na sutki kiepskie - dziecko gorzej ssie i dłużej się uczy normalnego jedzenia z piersi. Maltan i wietrzenie.

Sudokrem słaby. I pamiętajcie, że maści z cynkiem nie mogą iść na błony śluzowe. A np. Linomag zielony można po całości lecieć.

Termometr najlepszy bezdotykowy - do czoła, wody w wannie, mleka. I higieniczny. Te jednorazowe nakładki do mierzenia w uchu są okropne.

Oliwek też się raczej nie stosuje, bo zatykają dziecku pory. Jak skóra jest zdrowa, to tylko kąpiel i już. Bez smarowania niczym. My mamy skórę atopową u małego, więc do kąpieli Atoperal.

Nie wiem po co te płatki kosmetyczne - zostawiają kłaki. U nas tylko gaziki sterylne.

My mamy zwykłą gruszke. Okrutnie obrzydzaja mnie te "ustne" aspiratory. Marimer nieodzowny.

Na początku Wit. K+D, a potem sama D dla dziecka. Dla matki karmiącej kwas DHA. Pamiętajcie, że ibuprofen dopiero po 6 miesiącu. Wcześniej tylko paracetamol. To samo u matki, która karmi.

Położna z przychodni, do której jest się zapisanym (poz).

Uff. :)

Adam 01.07.2014
Łucja 05.05.2016

Odnośnik do komentarza

Z położną to wiem, że się już od dziecka jest chyba do jakiejś przypisanej, przy okazji wyboru rodzinnego lekarza (kiedyś dostałam deklarację, bo zmieniałam lekarza, to była rubryka z położną, ale nie wypełniałam jej i nikt nic nie powiedział mi, może dlatego że wcześniej już u tej samej lekarki kiedyś byłam, to tam w papierach mieli może moje dane a propo położnej, nie wiem), ale też mama mi opowiadała, że jak kiedyś położne same po domach chodziły i się same prosiły, żeby się u nich zapisać. I wtedy mnie mama tez gdzieś tam zapisała chyba :D Nie wiem tylko gdzie mam to sprawdzić, do kogo jestem zapisana, skoro po domach chodziły, chyba w przychodni u siebie się zapytam.
Moja mama z kolei jak urodziła, to mówi, że do niej sama przyszła, nawet nie wzywała, dziwne... może gdzieś się tam zapisała w międzyczasie i informowała o ciąży i kiedy urodzi, a to tyle lat temu, że nie pamięta ;)
Ale koleżanki mi mówiły, że wystarczy tylko zadzwonić do jakiejś położnej, można przed porodem, to przyjdzie przed, a można już po, i powiedzieć, że się wychodzi ze szpitala, to przyjdzie. Czytałam, że mają jakoś czas 48 godzin po wyjściu ze szpitala. Że pierwszy raz w takim czasie powinna przyjść położna. Koleżanki mi mówiły, że one właśnie już po porodzie wołały położna, ale ponoć fajna sprawa przed, bo mogą doradzić też a propo porodu co i jak (ten plan porodu itp.). Oczywiście dwóch koleżanek pytałam i każda inną położną poleca ;) więc dalej nie wiem, którą wybrać, ale pomyślę nad tym jeszcze i chyba zadzwonię jeszcze przed porodem jednak. Dla mnie to jednak też jest czarna magia z tą położną :D Bo właśnie nie wiem, czy ja już do jakiejś nie jestem zapisana... i nie wiem jak się za to zabrać.

Z tym aspiratorem do odkurzacza, to bezpieczne? Mnie jakoś też te doustne obrzydzają, na co oczywiście mój mąż kręci nosem, że jak może mnie obrzydzać i jak usłyszał o odkurzaczu, to się zaśmiał i oburzył, bo myślał, że sobie jaja robię xD i powiedział, że on będzie używał tego doustnego... taaa tylko że większość czasu to ja będę się dzieckiem zajmować, bo on w pracy będzie ;) Koleżanka natomiast mówiła mi, że u niej np. gruszka zupełnie się nie sprawdziła, że ciężko taką gruszka odciągać. Więc raczej będę kupować aspirator...

W mojej szkole rodzenia nie trzeba było zaświadczeń od lekarza ;) Więc to pewnie od szkoły zależy :)

Blacky bezdotykowy do wody? Ale w sensie kupuję termometr bezdotykowy taki do mierzenia temperatury ciała i nim wodę mierzę też? To tak się da? :D Może głupie pytanie, ale no jakoś nie pomyślałam o tym. Ja kupiłam jakiś czas temu taki kąpielowy sobie, ale no z 8 zł dałam, możne dlatego taki badziewny, bo w sumie mam wrażenie, że mierzy jak mu się podoba, raz jest 37, a za chwilę 44, trochę przestawię ruszę i jest 37 znowu ;/ Więc dla dziecka wolałabym coś pewniejszego...
A jakie termometry bezdotykowe polecacie? W sensie chodzi mi o konkretne firmy, bo boje się żeby jakiegoś badziewia właśnie nie kupić, bo jednak termometr ważna sprawa...

http://www.suwaczek.pl/cache/ffafc876bc.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. Jestem tu pierwszy raz. Pisze po poradę. Termin porodu mam na 6 maja. Od kilku dni meczy mnie częste oddawanie moczu. W nocy wstaje 5 razy. Myślałam że to normalne w tym okresie ciąży tym bardziej ze nic mnie nie piekło ani nie bolało przy tym. Tej nocy w ogóle nie śpię. Doszły pieczenia przy oddawaniu moczu. Mogłabym w ogóle nie zejść z toalety. Dzisiaj rano mam jechać do pobrania krwi i oddać mocz. Akurat dzisiaj bo na poprzedniej wizycie dostałam na to skierowanie i miałam iść wtedy gdy skończę brać Urosept ( poprzedni mocz nie był za ciekawy dlatego moja ginekolog to mi przepisala). Poradźcie mi. Który mocz mam oddać do pojemnika? Ma być poranny. Ale ja teraz siusiam dosłownie co pół godziny. Dzisiaj rano zaniose go do badania a popołudniu będą wyniki. Wykażą one co mi jest? Dziękuję z góry za pomoc. Pozdrawiam Natalia.

Odnośnik do komentarza

Mag90, aspirator do odkurzacza jak najbardziej bezpieczny ;) moja bratowa używa przy swoich córeczkach i nie narzeka.. Wbrew pozorom ten aspirator nie ma jakiegoś mega "pociągnięcia" więc krzywdy dziecku nie zrobi ;)
Jeśli chodzi o te ustne to do zwykłego oczyszczania ok, ale co jeśli dziecko ma infekcję? Infekcja u osoby odciągającej murowana.. No nie wiem, kwestia podejścia - ja kupuję do odkurzacza ;)

Jeśli chodzi o termometry to też chętnie posłucham jakiejś opinii od doświadczonej mamy.. Jakie polecacie?

U mnie z położną jest tak, że przy wyborze lekarza rodzinnego wybierało się też położną.. No i akurat ta moja pracuje przy mojej gin, więc od poczatku mam z nią kontakt i ona też będzie przychodzić do dzidziusia.. Poza tym jest to tzw "przyjaciółka rodziny" więc nie mam problemu co do kontaktu z nią i dzwonie z każdą pierdołą :P

Anka_hej jak tam wyniki? Wszystko ok?

Kornelka ❤ ur. 2.05.2016, 3460 g, 53 cm ❤

Odnośnik do komentarza

Ach piszecie o wypraweczkach a ja jakoś jeszcze nie myślę o tym...chyba że strachu :(

Karola dziękuję, że pytasz :* jeszcze nic nie wiem po południu jade do szpitala na ktg to będę pytac czy coś już wiadomo. Teraz chyba za wcześnie bo wymaz był oddany we wtorek po południu i po min 3 dniach jest wstępny wynik. Więc czekam.

Ana super że ząbek już nie boli!
Wiem jakie to męczące. Oby ból Ci nie wrocil.

Natalia mocz najlepiej pobrać poranny i środkowy strumień. A dodajesz mocz na badanie ogólne czy posiew? Bo jak czujesz ze coś jest nie tak to najlepiej moim zdaniem zrobić posiew bo od razu wiadomo jaka masz bakterie i jak ją leczyć. Powodzenia!

http://www.suwaczki.com/tickers/j4x9g8ddtfc3h0jt.png[url]
http://www.suwaczki.com/tickers/74diiei3pjhtpmm7.png

Odnośnik do komentarza

Witam

co do listy wyprawkowej popieram Blacky jeśli chodzi o gaziki nasączone spirytusem. Też położna nam to polecała, wygodne i przede wszystkim szybko pępuszek się zagoił. Kupujecie takie gotowe gaziki pakowane osobne.

Jeśli chodzi o termometr to ja polecam termometr elektroniczny. Łatwy w użyciu i nam służy do tej pory, wszyscy z niego korzystamy, sprawdza też temperaturę w pokoju. My mamy taki http://www.babyono.com/produkty/pielegnacja/termometry/termometr-elektroniczny-do-czola-i-ucha.html
i już prawie 6 lat nam służy i jesteśmy zadowoleni. Choć teraz wiele osób osób poleca bezdotykowy, my zostaniemy przy swoim.

A co do położnej to u mnie przychodzi po porodzie, przy zapisywaniu dziecka do przychodni wypełnia się deklarację i tam wybiera położną, przynajmniej tak było do tej pory.

Dziś mam trochę załatwiania muszę jechać do banku i do pracy na chwilę ble także odpocznę jeszcze chwilkę ;), miłego dzionka dziewczyny, zdrówka i uśmiechu :*.

Ps. przypomniało mi się, do dentysty też muszę jechać, na worek jestem zapisana bo mi się plomba ukruszyła, ostatnio byłam w grudniu na przeglądzie było ok. W ogóle to mam plan że już po porodzie i po ewentualnym karmieniu muszę zainwestować w aparat, mam trochę krzywy zgryz ale przede wszystkim zagryzam tylne zęby i widzę że im jestem starsza tym coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza

Blacky dzieki za konstruktywne podsumowanie watkow. Napewno z rad skorzystam :)

Buziak81 z tego co mowili na szkole rodzenia to od stycznia weszla nowa ustawa i przy wyjsciu ze szpitala musisz u nich zostawic dane poloznej bo bez tego Cie nie wypuszcza, tzn jesli nie masz ciaglosci opieki. Ale to czy przyjdzie do Ciebie tez przed porodem czy Tylko po jest raczej sprawa do dogadania.
Ana89 dobrze ze masz zrobione ile sie dalo z tymi zebami i oby tylko na dyskomforcie sie skonczylo i udalo do maja spokojnie dotrwac.
Natalia88 dobrze dziewczyny mowia o posiewie ale nawet jak w nocy duzo wstawalas to raczej na ogolnym tez wyjdzie. Pare lat temu jak mnie dopadlo zapalenie pecherza to oddawalam probke do analizy o 12 wiec jak sie cos dzieje to powinno pokazac sie to w badaniu.

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfkrntqwyr5dkp.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Ja już po glukozie, po wynikach i po wizycie u diabetologa (naszczęście w de wszystko błyskawicznie w jeden dzień załatwione) i normalnie nie mogę uwierzyć, jestem przeszczęśliwa, żadne diety cukrzycowe mnie nie dotyczą bo wyniki absolutnie nie wskazujące na cukrzyce ani na stan przedcukrzycowy...na czczo - 47, p0 1h - 122 a po 2h - 97, na czczo bardzo malutko i diabetolog powiedziała żebym sobie coś zjadała przed spaniem jak najpóźniej żeby ten cukier się utrzymywał dłużej, a rano zaraz po wstanięciu coś zjadła, więc będę musiała sobie budzik nastawiać łykać euthyrox i po wstanięciu zaraz jeść

Odebrałam też wyniki z morfologi i TSH i tutaj też jest dobrze, TSH - 1,15 więc idealnia, a morfologia leciutko ruszła do góry, miałam 10,9 a dzisiaj 11 niby nie dużo ale najważniejsze że nie spada, tym bardziej że nie biorę tego tardyferonu, teraz już mogę powiedzieć z większą pewnością że krew poprawia mi pyłek pszczeli, przyjmuje go od miesiąca regularanie 2-3 razy dziennie po łyżeczce. Zainteresowanym wysyłam linka: http://www.pasieka.rostkowski.info/pylek.html

Ja mam termometr bezdotykowy Hubdic dotory i też moge z czystym sumieniem polecić, bo sprawdzałam kiedyś temperaturę równolegle ze zwykłym rtęciowym i praktycznie bez różnicy, zresztą opinie na internecie były również pozytywne, mam go od 4 lat i jest ok
http://sharg.pl/product-pol-108471-Termometr-bezdotykowy-HuBDIC-Dotory-Plus-FS-100-.html

Mp1 u mnie spraw łóżkowych nie ma wogóle...niestety od tych plamień miałam zabronione, a potem już można było ale ja nie potrafię poprostu, za dużo stresu chyba by mnie seks kosztował naprawdę, bo bałabym się że zaplamię znowu, albo że jakiś grzybek się przypląta, naszczęście mój mąż jest wyrozumiały, ale staram się mu to inaczej wynagrodzić ;)

Anka to czekam w takim razie na wieści co tam na KTG i czy wymaz już jest, trzymam kciuki !!
Ja na mój wymaz z języka do poniedziałku muszę czekać, wprawdzie już mnie nie szczypie jęzor ale biały i plamiasty jeszcze nadal jest...

Ana mam nadzieje że teraz po tym czyszczeniu będzie już ok i ząb już napewno nie będzie bolał !!

Blacky niestety mojej córce mimo użycia spirytusu babrał się pępek dobre 3 tygodnie, wkońcu pomogła gencjana na przemiennie z octeniseptem, chyba wszystko zależy od sytuacji i pępuszka dziecka, ale mimo wszystko też mam zamiar tym razem zacząć od spirytusu i potem zobaczę jak będzie

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7yp5sgjy82.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3rq5wsl7y.png

Odnośnik do komentarza

A zapomnialam sie pochwalic ze moja mala chyba boks bedzie trenowac :D bylam dzis na usg i zawziecie walila z zacisnietych piesci w lozysko :p mala rozrabiaka :))
Za tydzien ide na glukoze wiec trzymajcie juz dzis za mnie kciuki zebym nie mdlala :p
I oby mi sie lozysko podnioslo bo od ostatniego usg zeszlo mi w dol. Jeszcze jest w normie ale moja ginka juz sie uwaznie sprawie przygladala.

http://www.suwaczki.com/tickers/thgfkrntqwyr5dkp.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.

Majka cieszę się bardzo, że wyniki są dobre.

Karmelek widok musiał być nieziemski, hihihi. Ja w przyszłym tygodniu idę na przeciwciała Rh a glukoza czeka mnie jeszcze w następnym tygodniu ;( trzymam kciuki, oby wyniki też były dobre i łożysko się podniosło.

mp1 u mnie podobna sytuacja, jak u Majki. Po ostatnim plamieniu mam zakazane ale podobnie jak mój mąż, ja też mam obawy i wolę dmuchać na zimno.

Anka daj znać jak wymazać.

Dziewczyny dziękuję za informację o termometrach.

Jeśli chodzi o położną to można wybrać, niezależnie od miejsca zamieszkania. Ja mam właśnie taką sytuację, że adres zameldowania mam inny niż adres zamieszkania a w rzeczywistości mieszkam pod innym adresem ;) i najśmieszniejsze jest to, że swoją przychodnie mam 200 km od zamieszkania ;) nie wybieram przychodni w Warszawie, bo przerażają mnie te kolejki po numerek ;( w przyszłym tygodniu jak będę robiła badania to zapytam się o położną wg miejsca zamieszkania, tego faktycznego. Jak mała się urodzi to wykupie ubezpieczenie w pracy, żeby bez problemu mieć dostęp do lekarzy.

Miłego popołudnia ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6upjy8vb5lcfc.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e1gst0qcer3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...