Skocz do zawartości
Forum

Poszukiwany pediatra w Warszawie


Gość zakatarzona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zakatarzona

Poszukuję dobrego pediatry w Warszawie. Potrzebuję konsultacji w zakresie rozszerzania diety u 9 - miesięcznej zdeklarowanej fanki mleka mamy :) tacy, którzy wręczają książeczki firm produkujących obiadki w słoiczkach odpadają - już u takich byłam. Chodzi mi o takich z prawdziwego zdarzenia. Znacie takich?

Odnośnik do komentarza
Gość livia233

Nie jestem w stanie Ci polecic żadnej praktyki funduszowej ponieważ byłam raz z dzieckiem ale kolejki są spore na Żoliborzu tak więc od jakiegoś czasu chodzimy prywatnie. Umawiasz się tam na wizytę o określonej godzinie. Co jest o wiele wygodniejsze. Szczególnie, że możliwe są wizyty do późnych godzin popołudniowych. Dobrych pediatrów ma ta przychodnia:
http://poradniakarney.pl/pediatra/

Odnośnik do komentarza

No szczerze to w Warszawie też miałam problem ze znalezieniem dobrego pediatry na NFZ... w końcu wyszło na to, że się przenieśliśmy całą rodziną z POZ do Radzymina, do CM Panorama. Jestem bardzo zadowolona, początkowo przerażał mnie dojazd ale okazało się, że to wcale nie tak daleko szczególnie z mojej dzielnicy. Moimi dzieciakami zajmuje się dr Ewa Albrecht, pediatra, neonatolog. Sporo dzieciaków z Warszawy dojeżdża do niej bo ma świetne podejście i nie daje na wszystko antybiotyków.

Odnośnik do komentarza

Oj powiem Wam, ze dawno juz z dzieckiem byłam u pediatry na narodowy fundusz zdrowia. Obecnie chodzę praktycznie jedynie prywatnie bo na nfz bardzo trudno jest się dostać a kolejki są długaśne. Nie mam ochoty tyle czekać na wizytę. Poza tym czytałam raport oraz pediatrów w Polsce jest niewiele. Niewielu lekarzy szkoli sie w tej specjalizacji bo jest trudna ( mały człowiek ma zupełnie inne wymagania).

https://www.mobica.pl/lekarz-pediatra-na-nfz-czy-prywatnie/

A prywatnie jestem przynajmniej przyjęta praktycznie od razu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7/1/2018 o 3:20 PM, Gość Martynna napisał:

No szczerze to w Warszawie też miałam problem ze znalezieniem dobrego pediatry na NFZ... w końcu wyszło na to, że się przenieśliśmy całą rodziną z POZ do Radzymina, do CM Panorama. Jestem bardzo zadowolona, początkowo przerażał mnie dojazd ale okazało się, że to wcale nie tak daleko szczególnie z mojej dzielnicy. Moimi dzieciakami zajmuje się dr Ewa Albrecht, pediatra, neonatolog. Sporo dzieciaków z Warszawy dojeżdża do niej bo ma świetne podejście i nie daje na wszystko antybiotyków.

Nie wiem czy pani doktor ma świetne podejście skoro po 5 minutach wizyty chciała nam wmówić, że nasze dziecko ma autyzm zamiast skupić się na tym z czym przyszliśmy. Straszne to było doświadczenie. Neurologopeda, która na co dzień styka się z dziećmi z autyzmem była zdziwiona i zasugerowała by dać dziecku po prostu czas... Nie lubienie badań lekarskich i opóźniona mowa to nie od razu autyzm! Wysyłanie każdego dziecka do psychiatry to chyba lekka przesada! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...