Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka, ja mam, ale w sypialni :). Bardzo mi tam pasują, nadają takiego nastroju :). Ale do pokoju dzieci absolutnie bym ich nie dała, bo rzeczywiście się plączą i jest ryzyko, że dziecko niechcący by się w nie mogło zamotać. Ja teraz mam je podwiązane, bo Jaś się do nich dobierał, bałam się, że mógłby się w nie zaplątać, okręcić sobie wokół szyi, nogi, itd. Brrr.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Margeritka, ja mam, ale w sypialni :). Bardzo mi tam pasują, nadają takiego nastroju :). Ale do pokoju dzieci absolutnie bym ich nie dała, bo rzeczywiście się plączą i jest ryzyko, że dziecko niechcący by się w nie mogło zamotać. Ja teraz mam je podwiązane, bo Jaś się do nich dobierał, bałam się, że mógłby się w nie zaplątać, okręcić sobie wokół szyi, nogi, itd. Brrr.

Dziubala słusznie zgadzam się z tobą tam gdzie są dzieci takie firanki się nie nadają, może rzeczywiście dojść do jakiejś tragedii także Marg musisz zmienić koncepcję
ja zamierzam Nataszy do pokoju kupić taki lambrekin coś w tym stylu, tylko muszę wyszuka z motywem dla starszych dzieci chociaż wydaje mi się ze taki z kwiatkami jest ok.

monthly_2015_08/firanki-makaron_34643.jpg

monthly_2015_08/firanki-makaron_34644.jpg

monthly_2015_08/firanki-makaron_34645.jpg

monthly_2015_08/firanki-makaron_34646.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość malina002

Firanki to nie ubrania. Tak szybko nie stają się niemodne. Poza tym nie patrz się na modę i kupuj to co Ci się podoba. W końcu to Twoje mieszkanie i najważniejsze abyś czuła sie w nim dobrze....
Moim zdaniem najlepsze są po prostu proste makarony bez żadnych udziwnień [reklamę usunięto]

Odnośnik do komentarza

Mi rownież. WIadomo,że zawsze znajdzie się ktoś kto stwierdzi, że firanki wyszły z mody. Ale tak mozna napisać chyba o wszystkim. Sama mam w domu brzydkie kaloryfery, którymi niekoniecznie chcę się chwalić i dla mnie osobiście kaloryfery to dobre rozwiązanie.

Ostatnio zamawiałam sobie właśnie makarony do salonu [reklama usunięta]

Proste, nowoczesne. Jestem zdania,że wygladają bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...