Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Dziubala

Łóżko kontynentalne

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś z Wam ma łóżko kontynentalne? Jakie są jego zalety a jakie wady?
W czym jest lepsze od tradycyjnego łóżka z materacem?

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natka, łóżka kontynentalne są najczęściej w hotelach, ale jak czytałam opinie na necie, to niektórzy kupują je też do domu, dlatego zaczęłam się nad nim zastanawiać, ale nie wiem czy je kupię ;). Na razie po prostu rozglądam się za czymś innym niż tradycyjna rama łóżka i materac ;). A to na co się ostatecznie zdecydujemy, to będzie musiało być na zamówienie, bo potrzebuję wymiar 140x190 cm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to życzę ci udanego zakupu ja kupuję nowe łóżko do sypialni od 2 lat i jeszcze mi nic ciekawego w oko nie wpadło ale jakiś czas temu kupiliśmy łóżko mojemu synowi byłam nim zachwycona i nadal mi się tak bardzo podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natka, może zamiast szukać łóżka po sklepach, to zaprojektuj takie jak Ci się spodoba i daj do zrobienia stolarzowi :). My jak się wprowadzaliśmy do obecnego mieszkania, to szukałam i szukałam i nie znalazłam takiego jak bym chciała (proste, kanciaste, z wezgłowiem), dlatego sama sobie narysowałam takie jak mi się marzyło i stolarz zrobił na zamówienia dokładnie tak jak chciałam :)
A jakie syn ma łóżko?

Ulla, najprościej mówiąc kontynentalne to takie, że nie ma ramy drewnianej, tylko materac jest na materacu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...