Skocz do zawartości
Forum

Ginekolog-położnik Radom


Gość Martik

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dziewczyny :) Czy możecie mi polecić dobrego ginekologa z Radomia, który poprowadzi ciążę? Jestem w 2 miesiącu, ciąża nieplanowana, więc wcześniej o tym nie myślałam, a z ginekologów byłam przeważnie niezadowolona. jakoś się to znosiło, ale teraz już chyba czas najwyższy wybrać kogoś odpowiedniego :) pozdrawiam, Marta

Odnośnik do komentarza
Gość malinowy-sorbet

Kochana, znalazłaś już lekarza? Ja jestem już w 8 miesiącu, chodzę o doktora Penzy na Żeromskiego. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam, zawsze pomocny i widać, że zna się na rzeczy. Daj znać na kogo się zdecydowałaś w końcu. Asia

Odnośnik do komentarza

jej, dziewczyny. Zapomniałam o tym wątku. Tak Asiu, zapisałam się już do doktora Penzy. Jak poszłam na Żeromskiego to rejestratorki chciały mnie zapisać do dr Czekańskiego, ale kierując się Waszymi opiniami i opinią koleżanki mojej mamy uparłam się na Penzę :P Już byłam na kilku wizytach, niedługo czeka mnie usg, na którym może poznam płeć dziecka, nie mogę się doczekać :) Dzięki jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza

no widzsz, Ty zapomniałaś, a my pamiętamy :-) Czekański też jest ok, byłam kiedyś u niego "w zastępstwie". Był konkretny, ale miły, także jakbyś ostatecznie do niego trafiła to chyba nic złego by się nie stało. My nadal na etapie starań... Powiem szczerze, że z pierwszą ciążą było łatwiej. nie jest to raczej kwestia wieku, bo oboje jestesmy jeszcze przed trzydziestka... jesli do konca listopada sie nie uda to zrobimy badania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...