Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
radość serca

Prezent na dzień babci i dziadka

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem warto kupić dla dziadków coś praktycznego i jednocześnie symbolicznego. Pamiętam jak rok temu daliśmy im kalendarz ze zdjęciami wnuczka- bardzo się ucieszyli,zresztą oni uwielbiają różne i obrazy więc zawsze szukamy czegoś w takim stylu.

www.dzieckowita.pl - wszystko dla Twojego bobasa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ach, Marg spóźniłam się z pomysłem dla Ciebie. Trochę mnie ostatnio nie było...
Moja Maleńka z moją pomocą odbiła stopy(farby) na kartce i zrobiłam z nich motyla. Podpisałam, że to dla dziadków, włożyłam w ramkę. Mają kurę z rączki mojego synka, którą dostali na pierwszą Wielkanoc wnuka, a teraz motylek stopkowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anakondaa

Ja w tym roku kupiłam moim dziadkom portfele ;) Bardzo praktyczny i porządny prezent ;) Tekst linka Możecie sobie zerknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7/1/2019 o 1:27 PM, Gość madziaks25 napisał:

ja w tym roku zamówiłam dziadkom na ich święta przepiękny fotokalendarz ze zdjęciami całej rodziny na https://www.foto4u.pl/kalendarze - mam nadzieje, że spodoba im sie prezent 🙂

Ja mam wrażenie, że prezenty związane z fotograficznymi wspomnieniami zawsze działają i ja to określam mianem pewniaka! 😉 Ja od świąt porządkuję archiwum mojej babci i cały czas poznaję historie mojej rodziny których nie znałam wcześniej. Jestem przeszczęśliwa i moja babcia również! Zdjęcia lądują w albumie "Drzewo rodowe naszej rodziny " z odpowiednim opisem żeby kolejne pokolenia się połapały;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AniaKaz77

Jesli mówimy o eleganckich prezentach to polecam Moda Club Store. Sklep z odzieżą premium dla kobiet oraz mężczyzn. Proponują marki Gerry Weber, Taifun, bugatti, Roy Robson, Schiesser. Szybka wysyłka i super kontakt - zawsze można zadzwonić i podpytać o wszystko. Nie ma czegoś takiego jak czekanie na infolinii :)
https://modaclubstore.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...