Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

ALEKSANDRA fajnie ze chrzciny sie udaly i maly byl grzeczniutki :D teraz jeszcze tylko wyzdrowiejcie :)

BADYLEK no to Mateuszek zaszalal ze spaniem hehe. Oby czesciej albo i na zawsze :)
Moj maly dzisiejszej nocy o 2 stwierdzil ze jest juz wyspany ale dalam szybko butle i zasnal na szczescie.... spalismy do 7.

A co do tych wysypek to u nas dalej ma te szorstkie plamki. Ja dalej mysle ze to cos podobnego do egzemy ale lekarka ostatnio stwierdzila zebym nie zwracala na to uwagi... noz kurde jak mam nie zwracac uwagi jak jest tego coraz wiecej.... lokcie cale szorstkie, na czulku tez ma plamke juz ok miesiac i co gorsze przenosi sie na brzuszek.....
W ta srode pokaze jej to jeszcze raz i nie dam sie zbyc....

Ale mielismy ciezki weekend.... wszytskich wzielo na odwiedziny u Michalka.... a wiecie jak to jest zaraz trzeba donosic, gadac a potem sterta naczyn...... ehhh dobrze ze juz poniedzialek....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Dziś dostałam paczuszkę z Bobovity - słoiczek marchewka z ziemniakiem i kaszkę mleczną ryżowo-kukurydzianą :)
Chusteczki suche - wiem, ze są po 5,99 chusteczki w hipermarketach Tesco z firmy Tami. Niestety w małych supermarketach nie ma. Tylko w większych miastach.
Aleksandra u nas chrzciny były już dawno temu i musieliśmy bardzo szybko z mężem jeść kolację, bo mały marudził, ze hej ;)
Badylek - nie ma to jak nieźle przespana nocka ;)
Kasiaa może lekarzowi ciężko się wyznać co to jest. Jeżeli się to powiększa, to może zleci konsultacje u dermatologa? zresztą zobaczysz na kolejnej wizycie.

Odnośnik do komentarza

Ach te choroby, my już na szczęście pierwszy katar i gorączkę mamy za sobą. Do dzis nie wiem, czy to raczej nie było przez zeby...
W każdym razie jutro wybieramy się na zajęcia do dzielnicowego klubu. Pixi i Badylek będziecie ze swoimi chłopcami?

U nas chrzciny też były wczoraj. Henio spał dokąd nie trzeba było podejść do chrzcielnicy ale był bardzo spokojny i dzielnie wytrzymał nawet zdjęcia z przybyłymi gośćmi. Pobił rekord nie jedzenia w ciagu dnia z tego powodu a w nocy padł na całe 5h ciągiem! Szkoda tylko, że ja nie mogłam spać z wrażenia :/ Dziś odpoczywamy :)

Odnośnik do komentarza

Ritkaa doczytałam sie, że Ty dzis tez nie moglas :) było bardzo wesoło. Moj Henio jeszcze nie siedzi wiec nie było nam łatwo korzystać ze wszystkich zabaw ale bardzo mu sie podobało a dla mnie to urozmaicenie dnia, którego potrzebuje wiec zapisaliśmy się od razu na miesiąc.
I nie odpowiedziałam Ci na pytanie o sklep z używanymi ubrankami. Dostajemy tyle, ze jesli juz cos kupujemy to dopiero od niedawna i wybieraliśmy rzeczy nowe ale z marketów. Przypadły nam do gustu ubranka z Tesco bo sa dobrej jakości i ładne a niedrogie. A na te zajęcia akurat pani poleca gorsze rzeczy bo bedziemy sie brudzić :)

Odnośnik do komentarza

Witam Was dziewczyny podczytuje Was czasami,ale nie mam czasu na udzielenie się. Chciałam podpowiedzieć odnośnie przejścia ze spania z wózka do łóżeczka. Moja córka też spała w gondoli na dworze i było super. W łóżeczku już tak nie było,do czasu aż nie włożyłem jej swojego jaska do przytulenia,mała łatwiej zasypia i dłużej śpi. W nocy jak odkladalam ja po karmieniu od razu budziła się i w ryk, teraz jak ma podusie przy sobie jako przytulanke,nie pod głowę w końcu mogę dzielić łóżko tylko z mężem :-)

Odnośnik do komentarza

rudaMadzia - dzieki za info o ubrankach i pierwszych wrazeniach po zajeciach. Nie bylo nas wczoraj bo lekarz, ale przyszly wtorek bedzie nasz:-)
pixi - moj Mikolaj spi gorzej, podejrzewam ktorys tam z kolei skok rozojowy.
Dzis dodalam kapke oliwy z oliwek, jako skladnik tluszczowy do warzyw i poszlo do kosza. Dziwny smak wyszedl.
Dziewczyny macie moze jakies rady by przekonac dziecko do picia z butelki? M.odmawia kategorycznie. Jak byl mlodszy to pare razy dostal mleko moje odciagniete i pil. Teraz ani mojego ani mm nie chce. Butelki i smoczki juz rozne probowalam:-(

Odnośnik do komentarza

MICHALEK bardzo dziekuje za zyczonka :D

Wlasnie wrocilismy od pediatry. Dostal 2 szczepionki i nastepna wizyta az na 9 mc w styczniu :D
wazy 9 kg i ma 70cm.
A teraz mniej optymistycznie.... potwierdzily sie moje obawy... maly ma egzeme ale na szczescie nieduza.... oby tylko nie nasilala sie.
Oprocz tego dostalismy skierowanie na cholerny KASK !!!!!!!!!!!!
Wg mnie glowka w porownaniu do 2 miesiecy wstecz jest o niebo okraglejsza ale lekarka stwierdzila ze trzeba kask i koniec..... ja widze ze tylko czubek jest troche plaski ale z tylu juz jabluszko.... no ale co zrobic....
Zapytalam lekarki co z siadaniem bo jak dzisiaj zobaczylam na fb jak rowiesniki Michalka z 5 kwietnia siedza to az mi szczeka opadla. Powiedziala zeby nie panikowac. Ma czas do 9 mc i absolutnie nie ciagnac za raczki i nie sadzac na sile.
Mozemy juz wszytsko jesc avokado winogron banany jogurty miesko itd tylko problem jak nauczyc tego mojego uparciuszka jesc cos innego jak mleczko. Do picia tylko woda niestety....
Mamy tez duzo lezec na macie i sie fikac jak najwiecej sie da.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72596.png

Odnośnik do komentarza

Oj Kasiu to dobre i złe wiadomości...jaka szkoda że sie uczepili tego kasku skoro widac różnice i Ty musisz sie ich posłuchać czy mozesz jednak zrezygnować?
Michaś to taki okrąglinek :-)
U nas nast szczepionka po 1r.ż a sama jestem ciekawa ile mój Staś waży...
Z tym jedzeniem to może musisz próbować i próbować az w koncu łapanie co jest grane,dla Stasia ostatnio Dynia bardzo smakowała i ładnie dziobek juz otwiera.
Pozdrawiamy:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...