Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nat ty masz takie zdjecie z dziewczynka na stronie głównej ? Jeju jak mnie ten Facebook irytuje .
Bbb dzięki za info o wadze , zakupie sobie takie cudo w Polsce ;)
Sen i rutyna Eh nie moge obudzić małego , miała być kąpiel ale jak próbuje go budzić to on sie krzywi i ja nie chce go złościć :( jeju a vena pisała ze łatwiej jest obudzić niż utrzymać przytomnego ;)

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Ja W kąpieli zawsze mam mała W pozycji na plecach boję się ją przewrócić W wodzie na brzuszek. Lubi kąpiel ale piastki zaciska tak mocno że aż sine się robia. trzymamy ja z mężem oboje żeby czuła się bezpiecznie.

A jak chronicie dzieci W aucie przed słońcem które razi W oczy?
Mam takie te osłonki na szyby takie zwykle dada które dostałam od ginekologa. są do dupy. Nic nie ochronia.

Kupiliśmy lusterko które zakłada się na zagłówek tam gdzie siedzi dziecko. dzięki temu jak prowadzę auto I spójrze W swoje lusterko to widzę całe dziecko. super super gadzet polecam

Odnośnik do komentarza

Takaona ja tak jak gravinka używam pieluchy zarówno w wózku i w samochodzie jak jest słońce . No ale gdy jade sama a dziecko z tylu siedzi to kiepsko z ta Pielucha wychodzi . Musze kupić cos co nue zasłania widoku ale blokuje słońce .
No i kolejna rzecz do listy lusterko .
Kąpiel kurczę jakos narazie nie wyobrażam sobie na brzuszku małego kłaść , ale ja nie mam tego leżaczka tylko zwykła wanienkę .
Moje dziecie ssało cyca 45 minut ! Drugi raz sie nam to zdarzyło i drugi raz na boku , troche na śpiocha ;) grunt ze teraz spi ;)

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Szczepienia
wychodzę z założenia, że nie wszystko muszę wiedzieć i nie wszystkim się muszę interesować, w związku z czym warto czasem zaufać komuś kto się zna ... tak zrobiłam ze szczepionką. Moja matka jest położną i doradziła mi, żeby zaszczepić Jasia "Infanrix-Ipv+Hib", co też zrobiłam. Nawet mi się nie chciało za bardzo słuchać, dlaczego ona jest niby lepsza, czy bardziej wskazana... Przy szczepieniu Pani doktor napomknęła, żeby jak najszybciej kupić jeszcze dwie dawki tej szczepionki i przynieść do przychodni, bo są z nią problemy. Ok, dostałam receptę, poszłam do apteki z prośbą, żeby mi zamówili. Wczoraj pani z apteki oddzwoniła z informacją, że w żadnej hurtowni szczepionki nie ma, a producent BYĆ MOŻE wyprodukuje krótką serię pod koniec roku....!!!!
Cały poranek obdzwaniałam apteki w Poznaniu i nie wiem po ilu telefonach (po 30-tu???) znalazłam jedną szczepionkę po którą się rzuciłam przez całe miasto.
Nie wiem, czy już poruszałyście ten wątek, ale dla mnie to jakaś masakra. Mam jedną szczepionkę na szczepienie w sierpniu, a nie mam trzeciej. Pani w aptece doradziła, że do Niemiec można pojechać i ją kupić. Jeżeli to prawda, to pewnie będzie trzeba jechać po tą cholerną szczepionkę do Niemiec (dobrze, że z Poznania to nie jest aż tak daleko).
Nie chciało mi się czytać o tych szczepionkach i teraz jestem na siebie zła... Podobno można zastosować jakąś podobną szczepionkę innego producenta, ale nie podoba mi się takie kombinowanie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mme3ge8eho.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...