Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam nożyczek Nuk.I stwiedzam ze moglyby byc mniej 'masywne' Sa troche grube i ciezko mi podwazyc paznokcia. No ale czuc ze szybko sie nie zniszcza.Wiec cos na cos. Na szczescie nie uszkodzilam Mlodego-pewnie do czasu. U nas obcinanie paznokci tocjak mala operacja :)Cążkami bym raczej nie dała rady.
Spanie w dzien macie jakieś pomysły jak wymusić sen dłuższy niż 45 min? Po przebudzeniu ok 5-6 mamy ok 1,5h aktywności. OK 7-8 zasypia, ale czasami to spanie trwa 15 min czasami 30 czasami 45 min.Jak śpi pełna godzinę to jest 'święto lasu' Potem znowu chwila aktywności i znów spanie (od 15-45min)Dłużej niż 2 h po przebudzeniu nie uda mi się go przetrzymac. Zasypia najczęściej przy cycku.Czasami się nynamy. Odłożony sam nie zaśnie za żadne skarby.
Śpioch włącza mu się ok 17 i wtedy jest w stanie pospać nawet 2.5h. Ostatnio po całym całym dniu takiego szarpanego spania usnal o 19 ( pomyślałam ok - przespi się 1h, wykapiemy się i będzie nocne spanie)No to spal do 23 i mi żal było go budzić i tak przespał z przerwami na jedzenie do ok.6)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkh371jd71afnh.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

FB no to co ja mam powiedzieć i kiedy ogarnąć kiedy 80% aktywności jest podczas mojej nocy … widzę jak czat leci jak szalony, nawet nie wiem czy jest sens go odrabiać…szczególnie że teraz mam do soboty sajgon z przeprowadzką.
Dziewczyny czytające będę za Wami się wstawiać na FB za dodaniem.

Klara ma dalej taki odruch, że drzemki i nic możliwa jest jedynie w woombie.
Z paznokciami leniwa jestem ;) obcinam dopiero kiedy gwiazda parę milimetrów poza puczkę i drapie mi piersi przy karmieniu…

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...