Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, Ataa, super, że założyłaś sobie już konto! Ja niestety, jak ostatnia sierota, coś tam pomieszałam z hasłem i dopiero jutro będę mogła się zalogować, a że jedziemy nad jezioro, to nie wiem czy się uda (brak wifi).

Plan dnia. I ja skorzystam Veno z twoich rad, ale dopiero jak wrócimy z wakacji, bo teraz wszystko wróciło nam się do góry nogami.

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza

Heltinne 10.53 mojego czasu… czyli 19.53 polskiego

Melly ja też cenie prywatność dlatego nawet stworzyłam pocztę specjalnie pod zalogowanie do FB, to konto będzie wyłącznie pod forum. Zdjęcia i moje dane osobowe wyłącznie do wglądu grupy…
Konto na G+ mam jedynie dlatego, że to pracodawca mojego męża i czasem dzięki temu testuję nowe produkty, zresztą mąż byłby załamany gdybym nie miała :D

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Vena i nas sa juz pewne stale czynnosci czy zachowania o okreslonej porze dnia. Tylko nie zawsze ich przestrzegam bo sama zapominam. Rano bardzo zaczynamy dzien ale mi to padije z mysla o przyszłym powrocie do pracy. Mysle ze damy rade tylko czadami boje sie ze juz jest za pozno. Drugie ze nie mam pomyslu co moge z nim robic albo jak sprawic by zajal sie zabawkami ale na yo raczej trzeba czasu.. no i ja jestem problemem a raczej moja krótka pamiec. No i karmienie na zadanie mocno gmatwa u nas sprawe. Dzis chcial jesc z puersi ale nie najadal sie bo nie chcialo mu sie ssac i nie dawal mo sciagac mleka woec musialam pidac mm pozniej musialam sie nim zajac. Po 17 zaczrlam robic obiad i to na raty bo maly ciagle cos ode mnie chcial. Teraz obiad czeka a my juz po karmieniu na noc próbujemy sie uspic.. moze ja sobie nie radzę.. nie wiem.. tylko ze on coagle strasznie placze i chyba tym mbue wychowuje a nie ma odwrot.

Odnośnik do komentarza

Miszka Melly Vena ja tez utworzylam konto tylko na potrzeby forum. Tzn. Zastanowie sie czy jednak poinformuje znajpmych poki co nie przyznam sie do tego i bede niedostępna. A zdecydowanie tak wole kontaktowac sie z kwitniowkami. Nasze rozmowy czesto sa juz bardzo prywatne i osobiste i fakt ze czytac moze nas każdy nie jest dobre. I nie kupuje ze w ten sposob pomagamy innym. Bo inni moga nas nieuszanowac i wykorzystac to przeciwnam. A nie chce kolejny raz byc naiwna iduotka dla dobra świata.

Odnośnik do komentarza

Bbbbbb mój mąż się rano śmiał ze mnie, bo to zupełnie nie w moim stylu. Zresztą nawet mu powiedziałam, że go do przyjaciół nie zaproszę, żeby przez niego ludzie do mnie nie dotarli ;)
Zresztą jak słusznie zauważył mam konta na różnych dziwnych rzeczach i nie ma co się upierać dla zasady, że nie będę miała na FB jeśli jest mi to do czegoś potrzebne.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Ataa
Miszka Melly Vena ja tez utworzylam konto tylko na potrzeby forum. Tzn. Zastanowie sie czy jednak poinformuje znajpmych poki co nie przyznam sie do tego i bede niedostępna. A zdecydowanie tak wole kontaktowac sie z kwitniowkami. Nasze rozmowy czesto sa juz bardzo prywatne i osobiste i fakt ze czytac moze nas każdy nie jest dobre. I nie kupuje ze w ten sposob pomagamy innym. Bo inni moga nas nieuszanowac i wykorzystac to przeciwnam. A nie chce kolejny raz byc naiwna iduotka dla dobra świata.

popieram
Ataa,Ty też sprawdź proszę mail

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

21:07

ŚWIETNY pomysł, ja dziś szukałam jak usunąć tu konto, bo za dużo nas w tym Internecie, za dużo zdjęć (akurat ja wrzucałam sporo), napisałam do adminów jak to zrobić, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi, może któraś z Was wie? (opowiem co i jak na priv).

Odnośnik do komentarza

heltinne 22:28 Mam nadzieję, że zabierzecie mnie ze sobą na fb, mimo, że mało się udzielałam, bo przeważnie nadrabiałam forum w czasie karmienia a na odpisanie już brakowało czasu albo tyle wątków było poruszanych że sama nie wiedziałam od czego zacząć no i kilka razy ucięło mi długiego posta którego już napisałam, co mnie zdenerwowało na tyle że zaprzestałam pisania i tylko czytałam..ale mimo że może nie zżyłam się z Wami tak, jak Wy, aktywne tutaj, to miło było mi podczytywać jak sobie radzicie, z wielu rad korzystałam i bardzo chciałabym Wam towarzyszyć dalej na fb, gdzie zapewne będę się udzielać więcej, bo ja to akurat taki fejsbukowy zwierz jestem :D Ufff...wytłumaczyłam się chyba..?;)
Ewee dzięki za linka ze słowami niemowląt :D od jutra zacznę się wsłuchiwać w mojego szkraba :)
Mój Dawidek rośnie jak na drożdzach..tzn mleku;) W ostatni weekend zaliczyliśmy pierwszy wspólny wyjazd wakacyjny nad wodę na 3 dni! (Dawid poznał prawdopodobne miejsce swego poczęcia heheh). Spaliśmy w domkach letniskowych, leżakowaliśmy na kocyku nad wodą w cieiu i nawet wykąpaliśmy Maluszka na zewnątrz w misce z wodą (oczywiście podgrzaną), co bardzo mu się spodobało bo siedział w niej zrelaksowany z uśmiechem :D
Dodałabym zdjęcie, ale skoro grupa ma przejść na fb to dodam już tam

Odnośnik do komentarza

Ewee dzięki za artykul. Na razie nie ogladalam filmikow ale juz po przeczytaniu domyslam sie tych slow u mojrgo marudy :D wierze ze wiele nam to ulatwi.
fb no dxis chyba sie juz nie doczekam by tam Was powitac. Nie umiem odnalezc Heltinne wiec czekam.az ona mnie przygarnie. Pozniej zablokuje sobie możliwość by inni mnie odnalezli i tyle. Nikt nawet nie musi wiedziec ze mam konto i to mi poki co odpowiada.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...