Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kingulleknormalnie zazdroszcze tej możliwości robienia wszystkiego. Moje dziecko jak nie spi to albo musi do mnie gadac albo patrzec na grzechotke ktora ja musze trzymac albo czytamy ksiazeczke albo cwiczymy. Nie ma szans ny lezal sam. Karuzela i inne wiszace zabawki doprowafzaja go do furii a sam jeszcze nie umie nic trzymac. :(

Odnośnik do komentarza

kumi czlowiek przyzwyczaja sie do dobrego :) tylko u nas jak wstaje na karmienie to buja sie godzine zanim znowu usnie (karmienie, zmiana pampera, drugi cyc,lulanie). Przy 4 pobudkach bym sie wykonczyla. Usypua o 20.30 a wstawal kolo 2 i potem do rana. Teraz wstaje pierwszy raz o 23.30 a ja wtedy padnieta bo dopiero co usne a sie budze. Tak bylam nieprzytomna ze dalam malemu zlego cyca. Tzn ja w.nocy najpuerw karmielewym w klasycznej pozycji co by nie usnac. A potem poprawia prawym na lezaco od sciany zeby nie spadl. A jak usnie na kolanach to cwaniak zawsze prawie sie budzi przy przekladaniu do lozeczka. Nawet jakk czekam z 15 minut azusnie porzadniej i zas lulanie. Zazdraszczam karmienia na spiocha. U nas sie rzadko zdarza. Czasem o 6 jak wstaje to knebluje cycem i spi do 7

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Ataa w zamkniętej grupie na fb wpisy widzą tylko osoby przyjęte do grupy przez osobę która jest administratorem grupy;) tak mi się wydaje;) bo nie jestem królem internetów; ) i chyba w ustawieniach konta można tak poustawiac żeby cię teściowa nie znalazła. Bo chyba jest opcja żeby Twoje konto się nie wyświetlało dla osob ktorych nie masz w znajomych jak się wpisze w wyszukiwarkę .. jak ktoś to bardziej ogarnia niż ja to może ci coś więcej podpowie; )

Odnośnik do komentarza

Ataa ja większość rzeczy robię od samego rana, (wczoraj trening miałam o 5:30) jak Wiki śpi. jak jest aktywna, to też raczej wymaga uwagi, choć teraz już częściej zdarza jej się poleżeć trochę samej. czasami np podczas wieszania prania powieszę jedną rzecz, lecę dać małej smoczka bo jej wypadł, wracam, powieszę drugą i lecę z powrotem i tak to wygląda ;) no i to prawda, że im człowiek ma mniej czasu tym lepiej jest zorganizowany, przynajmniej w moim przypadku. no i to dziecko daje mi tyle radości i energii, że wszystko mi się chce i na wszystko mam siłę, choć wieczorami padam już na twarz, to z uśmiechem na ustach :)
grupa zamknięta oznacza, że nikt poza zaproszonymi osobami nie może zobaczyć zawartości, dlatego to takie fajne :D

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

kingullek takim sporadycznyn ulewaniem to bym się nie przejmowala i dorosły się czasem zakrztusi albo mu się cofnie;)
Ataa mój mały tez wymaga ode mnie 100% uwagi;) tez jak nie śpi to chce żeby być przy nim;) ja to na niego 'przesladowca ' mowie;) bo nawet jak mąż go weźmie to mały tylko za mną patrzy dopóki ma mnie w zasięgu wzroku i mąż może nawet na głowie stawać a dopóki mały ma możliwość żeby mnie widzieć to wzroku ode mnie nie oderwie. .
Chyba ty Ataa pisałaś o tych książeczkach 'bystre oczka' dorwalam dwie ostatnie w biedronce u nas i powiem Ci ze mały bardzo je lubi;) leży sobie na plecach macie a ja obok niego i co prawda musze trzymać nad nim ale za to mam niezły trening rak;)

Odnośnik do komentarza

Och, ach jaki ruch na forum :)
Ja wlasnie w drodze powrotnej z cytologii, nie bylo zle. Jak wychodzilam chlopaki spali i oboje chrapali, az mi sie lza zakrecila w oku :)
Wczoraj znowu wyskoczylismy na zakupy i skorzystalam z wyprzedazy I kupilam Tymkowi pare fajnych ciuchow w Zarze, wszystko na 6-9 I 9-12 bo na teraz mam sporo. Wieczorem zlozylam tez duze zamowienie w Gemini wiec jadac do Polski nie bede musiala wszystkiego brac ze soba. Planuje jeszcze poleciec ze dwa razy w tym roku (2 tygodnie za kazdym razem) wiec zostawie wszystko u rodzicow zeby nie trzeba bylo za kazdym razem latac
Vena i ja chetnie poczytam jakies sugestie, a noz sie przyda.
Nat jak sie czujesz?
Facebook Ataa, mozemy zalozyc zamknieta grupe, jakas osoba zostanie administratorem a reszta sie dolaczy. Moze wysylajac prosbe o dolaczenie do grupy mozemy napisac jaki mialysmy nick na forum, zakladam, ze zadni outsajderzy nie beda chcieli sie dolaczyc a nawet jesli to zawsze mozna zignorowac :)
To jak Magda1010 zalozysz czy ja mam sprobowac jak wroce do domu?

Odnośnik do komentarza

Malaga mam lezaczek. Palak to cos czego maly nie znosi a z tym lezeniem i gadaniem do niego to praktykuje :D czsem uda mi sie caly obiad zrobic a czasem wytrzymuje 5 minut. Najbardziwj lubi lezec na kanapie i gadac do mnie. Tak bym payrzyla mu w oczy. A czesto jestem nim tak zmeczona ze jak grzecznie lezy to wchodze na forum lub czytam inne ciekawe rzeczy.. lub w koncu jem. Eh.. Kingullek masz racje ze to kwestia organizacji. Sa dni ze wiwcej mi sie usa w krotkim czasie a jak hest grzeczny to po prostu rozkoszuje sie ciszą.

Odnośnik do komentarza

Heltinne mysle ze pomysl siw przyjął. Jesli fsktycznie jest tak jak pisza dziewczyny ze moge miec tego fb i nikt nie musi o tym wiedziec poza osobami z ktorymi.ewentualbie chislabym miec kontakt to jestem sklonna sie zdecydowac. Tym bardziej ze jest nas kilka dziewczyn ktorym podoba sie nasza mala grupa wsparcia :)

Odnośnik do komentarza

heltinnee@gmail.com

Na ten adres wyślijcie mail z nickiem z forum, imieniem i nazwiskiem

Na forum podajcie dokładny czas wysłania maila, jako potwierdzenie,że Wy to naprawde Wy a nie ktoś kto chce wyłudzić informacje....
Tylko oznaczcie to jakoś w poście np.grubsza czcionka tak by łatwiej było mi znalezc

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

malaga wałeczek zarośnięty tłuszczem na pewno nie jest. :) po prostu go nie masz i naprawdę nie ma czego żałować :)

heltinne to szybko obczaiłaś fejsa ;P ja mam od kilku lat a nie chce mi się zgłębiać jego tajników poza ustawieniami prywatności.

Ataa możesz ustawić konto tak, że nawet jeśli ktoś Cię odszuka to będzie widział tylko imię i nazwisko i więcej nic.
mam w domu prawdziwego śpiochaspał 21-4. 4.30-7.00; i 8.30 -11.tzn za chwilę go budzę.
Ostatnie dni spi na pewno ponad 15 h na dobę.

kingullek szacun za trening o 5.30!!
jeszcze miesiąc temu też zaczynałam dzień o 5, ale teraz moje dziecię mnie rozpieszcza, a ja taka leniwa, że śpię do 7 i zazwyczaj budzi mnie potrzeba siusiu, po czym stwierdzam, że jestem głodna i muszę zjeść śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Żyrafa sophie
ostatecznie zdecydowałam się na jej zakup
Tylko tak, pisałyście o miękkich i twardych i albo ja jakaś nie kumata jestem, albo widzę tylko jeden rodzaj (dwa rodzaje miękkie i twarde widzę takie mniejsze gryzaki za 45zł)
Tylko dwa rodzaje pudełek timeless i fresh touch.
i to są takie same czy różne?

A gdzie zamawiacie w sklepie żyrafa sophie czy na allegro?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...