Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

praca ehh ja już niestety po macierzyńskim, na którym jestem do połowy marca, nie mam do czego wracać, będę musiała zaczynać poszukiwania na nowo..

Moja maruda dzisiaj daje w kość, zupełnie się rozregulowala.. Strasznie śpiąca jest cały dzień, co chwila się budzi, a co otworzy oczy to płacze i chce do cycka. Trochę pociumka, zaśnie i tak w kółko. Cycki już dawno "puste" od tego ciumkania, mała wściekła... Może to przez pogodę, bo ja też mam już dość tego deszczu...

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

Ataa brzmi ze bardzo milo spedzilas ten dzien , super ! zazdroszcze czysciutkiego mieszkanka .
Melly , Cathleen bardzo wybiegacie w przyszlosc , ja bardziej myslalam o pierwszej goraczce , przeziebieniu , upadku . Moja mama mowi zeby cieszyc sie tym co jest teraz i że ze wszystkim sobie poradze . Nie warto pisac czarnych scenariuszy.
PaulinaNo dziekuje bardzo za inf , karte juz zamowialam.
Daj znac jak wam na weselu poszlo.
Vena kurcze , przykro to słyszec , nie dosc ze Klarunia podziebiona to jescze ten ząb.
Kingulek to jedziemy na jednym wozku , ja tez musze prace znalezc po maciezynskim . Cały czas rozwazam zostanie jeszcze roku z małym bo wtedy tez placa , wiadomo nie duzo ale zawsze to cos.

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Atta ha ha ja też ostatnio tak powoli psa na spacer wyprowadza łam ;) kochamy te nasze kluseczki ale jednak chwila " wolnosci" to nieoceniony skarb i chwila dla siebie.
Kumi łał ;) super noga wystaje z tej chusty ;) powiedz mi gdzie zamawialas/ kupiłaś te słuchawki ? Ja bym bardzo chciała czasem wyjść z małą na zawody do męża nie będę się kręciła za blisko bo boje się rykoszetow ( ja parę razy dostałam ale naszej skóry to nie rusza ale o mała bym się już bała) a tak modły byśmy zrobić sobie mały spacer po okolicy.
Nie wiem która z was dodawała zdiecie maty dla maluszka taka z pianinkiem które można potem odczepić i nosić jak dziecko starsze, z Fisher P. Mojej tez bardzo się podoba. Dzisiaj ja składałam mate a młoda gadała sobie z tatą. Trochę jestem zazdrosna tyle się nią zajmuje a ona i tak jak widzi ojca to uśmiech od ucha do ucha i świata poza nim nie widzi... córeczka tatusia będzie. Zresztą ja też taka byłam ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73tqywbca4srr2.png

Odnośnik do komentarza

bbb wg mnie dla tak malego.dziecka taki weselny halas przede wszystkim jest bardzo meczacy i moze mocno marudzic.
Groszek niby aktywny dzien i męczący po mało przespanej nocy ale faktycznie odpoczelam psychicznie i to bylo super. Takze batdzo.udany dzien no i satysfakcja.. nie lubie zakurzonego mieszkania wiec dodatkowa satysfakcja i przyjemność: )

Odnośnik do komentarza

pianka aha czyli nie jestesmy sami :)
Ataa no mnie sie tez zdaje ze halas moze dziecko meczyc. wiec takie sluchawki to fajna sprawa . ale czy głowki za bardzo nie scisną ?
Najwazniejsze ze psychicznie odpoczelaś .
Heltinne co tam u was ? jakie teraz projekty robisz ?
skrobnij cos do nas :)
wyjazd no i okazalo sie ze meza w delegacje wysylaja na 6 tygodni . ale ale my jedziemy z nim ! hurra . wiadomo on bezie pracowal i bedzie zajety ale chociaz w nocy bedzie sie do kogo przutulic :)
Dobrej nocy wszystkim .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Groszek ja nie siedze codziennie i sie nie zamartwiam, tak napisalam ze sie obawiam, a goraczka itd przezylam, nawet szpital z dzieckiem i z 2 z ta raczka bedzie trzeba ale trzeba dac rade, goraczki hmm nie pamietam zadnej mocnej bardziej kaszel ale wtedy mialam noce z glowy.
My to sie smiejemy ze na ostatnim euro (4lata temu) moja bratowa byla w ciazy a ja nie mialam dzieci. Teraz mam 2. Heh i liczymy ze na 18stce u kuzynek i siostry moje dzieci beda mialy juz 7 i 5 lat a wiem ze to zleci. Narazie mam siostre 12 lat i teraz ja bardziej przed glupotami chronimy.
Sluchawki my kupilismy na zuzel ale nie doszlismy bo bylo duzo imprez po drodze. Pojechalismy w nich na woodstock, corka miala rok, one tylko zagluszaja a nie ogluszaja. Co prawda woodstock to duzo kurzu i ludzi wiec nie doszlismy za daleko a w tym roku odpuscimy.
My w gory jesli znajdziemy termin 7 dni pomiedzy lekarzami.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Vena czy ten nawilżacz z olejkiem to chodzi u Was całą noc? Moja mała zaczęła wczoraj pokasływac, no i ten katarek do tego... a w środę mamy szczepienie zaplanowane. Mam zamiar zrobic jej dzis inhalację z soli fizjologicznej za pomocą nebulizatora, a potem bym włączyła ten nawilżacz, mam chyba olejek eukaliptusowy do tego. Tylko nie wiem czy to ma całą noc chodzic, czy tylko trochę przed snem i wyłączyc? Jak to jest u Ciebie Vena?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Probowalam dopajac malego ale lipa. Ani wody ani herbatki. Tylko mleczko. Nakbardziej upierdliwe jest to podczas spaceru bo sie zawsze budzi w polowie i chce pic. Az sobie pomyslalam ze przydalaby sie woda o smaku mleczka. Myslicie ze moznaby tak rozmieszac mleko odciagniete pol na pol z woda? Zeby na spacerze dopajac? Nie jestem w stanie sciagnac na tyle zeby mu starczylo samo mleczko a moze tak sie przekona w koncu do porcji wody na spacerze?

Bartuś 14.04.2016 r. :-*

http://www.suwaczki.com/tickers/zem36iye9v5ivesn.png

Odnośnik do komentarza

Malaga jesli chcesz mieć tylko jakiś uspokajacz w razie płaczu to zrób wodę z glukoza, chociaz jestem przeciwniczka dopajania a glukozy juz tym bardziej, napewno zadziała, dzieci nie chcą pić samej wody i herbatę bo nie są słodkie

Odnośnik do komentarza

Malaga hmm z tym rozmieszaniem w sumie niegłupi pomysł, ale ja nie wiem czy tak można, może ktoś ma jakieś doświadczenia? Niby mówią,że jak dziecko na samej piersi to nie trzeba dopajac, bo gasi pragnienie z piersi, ale przy upałach tak jak piszesz może to byc trochę upierdliwe :) Moja Julka kocha wodę, jak jest gorąco i chce jej się pic, to piersi nie chce, mm wypluwa, a jak poczuje, że w butelce jest woda, to potrafi naraz 60 ml wypic. Aż się zaczęłam martwic, czy ona przypadkiem nie traktuje tej wody jako mleka, no ale pokazuje mi za każdym razem że mleka niet, za to woda jak najbardziej, to chyba wie dziewczyna co robi :)
A jaką herbatką próbowałaś dopajac? Mi radziła położna żeby ew. lekko zaparzony koperek jej dac, no ale nie próbowałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

My juz po, nie bylismy dlugo, kolo północy byliśmy w domu. Mały faktycznie zrobił w sluchawkach furorę :D i dobrze, ze je zabralismy, bo chwilami bylo bardzo glosno a przede wszystkim zeby sie dostac do pokoju do karmienia trzeba bylo przejsc obok orkiestry a wtedy mi uszy odpadaly. Maly trochr marudzil, ale ogolnie nie zachowywal sie inaczej niz zwykle, moze gdyby byl zawsze aniolkiem to bym widziala roznice.

Marty dzięki, sprobuje znajac życie dzis w nocy, a jak noc u Ciebie?

Magda ja kupilam w castoramie za chyba 24 zł, a tu niby specjalne dla dzieci Tekst linka

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6anliryno1zd8.png

Odnośnik do komentarza

Malaga ja nie mam żadnych doświadczeń z dopajaniem , u nas nie ma takich upałów ;)
Kurczę aż sie boje jak pojedziemy do polski na wakacje w sierpniu
Kumi super ! A jaka kreacje wybrałaś ? Goły brzuch a moze alladynki ?
Martwienie wlasnie siedzę przy łożku na podłodze i czekam jak mały sie obudzi ! Masakra zamiast śniadanie zrobic czy cos . To martwię sie ze sie obudzi i ja będę na dole i nie będę go słyszeć ;( .

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Groszek- wlasnie dlatego napisalam ze to glupie. Bo jaki ja mam na to wplyw... przeciez kazdy kiedys umrze i to akurat nie jest pisanie czarnych scenariuszy ;)
Jesli masz w domu 2 urzadzenia z androidem, zainstaluj na nich aplikacje z niania i bedziesz mogla podgladac/podsluchiwac dziecko ;)
Dzis pospalysmy :D
Jagoda dostala wieczorem 110ml mleka (odciagnietego podczas udrazniania kanalikow), dojadla cycem 10min i spala 7h, pojadla 8min z cycka i spala prawie do 8.

Jagoda, 56cm 3820g, 11.04 godz 23:18

Odnośnik do komentarza

Cathleen u nas podobnie z tym ze spal 6h później godxiba zabawy x samym sobą na szczescie znow jedzenie i jeszcze 2godz snu. A wczoraj daliśmy my tylko 60ml mm i to tylko dlatego ze nie bylo mnie w domu. Byc moze wtedy udalby sie w ogole bez :D dzis poki co bez, maly najedzony cycki pracuja a mam jeszcze 100 swojego sciagniete :D

Dzis kolejna dawka odpoczynku bo sams w kosciele bylam :D plus spacer, okazało sie ze maly w tym czasie caly czas wymagal by do miego gadac i maz tak naprawde pierwszy raz poczul to co ja mam codziennie przez zdecydowana wiekszosc dnia ... chociaz i tak jest przekochany ten moj mąż :D

Odnośnik do komentarza

Ja karmię wyłącznie piersią I nie podaje wody herbatek. Pediatra mówił że tylko jak będą mega upały.

Szalejecie wyprzedazowo? Ja chce małej kupić coś typu bluza sweterek na guziki zamek. Polecacie coś? Najlepiej bez Kaptura.
Mamy A macie jakieś ładne sukienki dla maleństw?skąd? nie takie balowe tylko skromne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...